Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
За тебе вече е късно. В момента няма лек за зомбиране от такава голяма степен.
 
За тебе вече е късно. В момента няма лек за зомбиране от такава голяма степен.
Дай ми линкове, не ми се обяснявай като девственица. Щом твърдиш нещо, задължен си да можеш да отговориш на твърдението ти.
 
Поредното доказателство, че си фейсбук зомби. Убеден си, че непознати хора, на които нищо не си дал ти дължат нещо.
 
Поредното доказателство, че си фейсбук зомби. Убеден си, че непознати хора, на които нищо не си дал ти дължат нещо.
Убеден съм точно в обратното - че не можеш да намериш никакви линкове. Което директно опровергава твърдението ти, че в социалните медии се били разпространявали конспирации. И двамата добре знаем, че от около година социалните медии следят и премахват всякаква информация, която не им отговаря на narrative-а.
 
Значи шанса да оцелееш на този уред на инквизицията не е дори мижавите 10%, и въпреки това сякаш никой доктор не се усъмни дали пък уреда не убива. И по-важното, как установиха, че преди да закачат човек на такъв уред, шансовете му да умре са 100%. Защото за да изстискат едни 3-5% от такава вероятно скъпоструваща интервенция, те трябва наистина да са убедени, че човека е на минути от смъртта.

Много ми е чудно на ден по колко човека изваждат умрели от тези машини
Години преди пЛандемията, мъжът наа моя приятелка се разболя много тежко. Много тежка пневмония, която в свогенската болница не можаха да овладеят. Закараха го в София, където моментално му включиха 3 антибиотика. Човекът се оправи и днес и жив и здрав. Ако това се случи сега, за 3 дни да са го убили на респиратора, дори ако отиде в по-леко състояние от тогавашното.

Апа тоя смешник с фейсбук конспирациите дори няма да го коментирам.

Още чакам от него отговор за факт-чекърите във фейсбук, които са си супер "обективни", ама Джонсън и Джонсън им плащат заплатите...
 
Най-масовите убийства в момента са на мозъчни клетки, а местопрестъплението са социалните мрежи. Алгоритмите им превръщат нормални хора в зомбита, които стават и лягат с мисълта за несъществуващи конспирации.
Аз не членувам истински в нито една подобна платформа. Имам фейсбук и го ползвам с цели за разработка.
 
Добре, защо си мислите, че един човек, който е в критично състояние от вируса и влезе в болница и се наложи респиратор и този респиратор го убива, а ако го откаже дали ще оцелее ? Знаете ли колко хора се оплакват, че техен близък е починал, защото не са го приели в болница ? Значи вкъщи пак се умира и без респиратор. Може и да е вярно, че просто щом си за респиратор значи си в критично състояние, а от него оцеляват 5-10% от хората. Ако има човек, който е бил за респиратор и го откаже и се излекува ето това е доказателство, че респиратора убива, а не лекува, но ако човека откаже респиратор и почине и без него, значи просто вируса е виновен.
И пак стигаме до извода дали убива вируса, дали убива респиратора е по-добре да си ваксниран, за да не попадаш в болница. Сега ще кажат еми няма да ходиш, ама като ти падне сатурацията и не можеш да дишаш ? Като вдигнеш 40 градуса температура и пиеш всякакви хапчета и не се повлиява и трябва вливания и банки ? И пак там ще идеш. Въпроса е кой ще стигне до това състояние и кой не, а тук е руска ролетка.
Освен това вчера четох за статия от 2008г. при SarS CoV-1 - там е било същото цитокиновя буря, остър респираторен дистрес. Няма хапчета и няма лечение. Още тогава са казали, че в бъдеще може да има отново такива коронавирусни инфекции и имаше споменато, че едни от животните при които може да се предаде са прилепите. Още тогава са писали учените, че започват да работят по ваксина, за да може да се избегнат такива бъдещи коронавирусни инфекции. Затова според някой мои познати казват за онези клипчета на Бил Гейтс, че как знаел, че щяло да има пандемия и т.н ми обясняваха, че това са умни хора, хора с пари и както учените от 2008г са казали, че преди е имало коронавирусни инфекции и сега, така и за в бъдеще ще има и затова той също може да предположи, че след години също може да има такива. Още от 2008г. лекарите работят за разработването на ваксина. Затова може и да не е всичко конспирация, а просто хората да са една идея по-умни и предвидливи от нас, които изобщо не мислим за тавива неща. Ако искаха да ни убиват защо да не сложат отрова в обикновените хапчета, ваксини, храна и т.н и никой нямаше да разбере и след години хората ще умират. Ако всички ваксинирани починат т.е 60% от Латинска Америка, 60% от Европа, 55 от Азия и т.н то после ако искат и останалите да убият пак ще намерят начин нали знаете ?
Ако говорим за толкова могъщи хора, които влияят до такава степен чрез ваксините за заличат половината население, тогава какво им пречи и останалата половина по-друг начин ?
 
Последно редактирано:
На 24-ти септември настинах. Детето (на 2 г.) беше ден преди това с 37.5 Т и вода от носа. Три дни бях с 37.5 Т. Главобол, възпалени очи и вода от носа. Гърлобол нямах, без сливици съм, но винаги се мажа със сода. Обонянието ми изчезна на четвъртия ден и продължи около 7 дни. Очите ме боляха 5 дни. Оправих се, излизайки на разходки с детето. Аспирин, греяна ракия с мед и чер пипер. Дъвчене на джинджифил. Чесън в носа, благодарение на Огнян Мл. и дишах нормално.

Не съм хващала грип от ученически години. Имала съм два пъти бронхит и съм със синузит от мотора. Не се ваксинирам от 1.3-годишна възраст. Освободена съм поради фатални последици от имунизацията против вариола (през '79 г.). От години имам диспнея.

Днес бях на кръвни. IgG 4.76, igM 0.84

На 30-ти се разболя мъжът ми. Осем дни с 39/38/37.5 Т. Яко потене. Кашляне, гърлобол, виене на свят. Почнаха храчки. Оксигенът му беше 90-93%. трети ден е без Т. и стойностите се покачиха до 95-93%. Без придружаващи заболявания е и с 9 г. по-млад от мен. Диша нормално, но се съмнявам, че може да е развил пневмония. След карантината ще се прегледа.

Писиар тестът му излезе позитивен и е 10 дни под карантина. Така се усъмних, че може аз да съм била с кромид или каквато и да е там мутация от ваксинациите в неподходящо пандемично време. Дори не знам как ни се лепна това или изобщо какво е, но в Словакия ваксинираните не са малко, особено продавачите. Мъжът ми е на вит. Д, С и селен, ердомед, аспирин, ацелпирин и панадол редуване. Надявам се да се оправи по-бързо. Личната поддържа връзка с него по жиците.
 
Последно редактирано:
Съмнения за пневмония се потвърждават или отхвърлят при снимка. В последствие се и лекуват, за да не се развие допълнителна инфекция. На познат, преди няма и два месеца, с подобни симптоми - температура до 38 и отпадналост, без кашлица, задух, хрипове и тнт., му излезе двустранна и късмет, че имаше места.

По принцип се смята, че три дни без температура е показател за започнало възстановяване, но пневмониите със сигурност не са нещо, което трябва да се подценява.

Бързо възстановяване!
 
Съмнения за пневмония се потвърждават или отхвърлят при снимка. В последствие се и лекуват, за да не се развие допълнителна инфекция. На познат, преди няма и два месеца, с подобни симптоми - температура до 38 и отпадналост, без кашлица, задух, хрипове и тнт., му излезе двустранна и късмет, че имаше места.

По принцип се смята, че три дни без температура е показател за започнало възстановяване, но пневмониите със сигурност не са нещо, което трябва да се подценява.

Бързо възстановяване!
Късмет, че е имало места ? Приели са го в болница ?
 
Това го е казал преди година. Направо спряхме да умираме под неговото управление...
 
Преди година:
Така е, но във всички държави умират хора, не само в България. Че е можело да се справят по-добре е можело, но..
Вчера четох статия за един, който се заразява от Ковид още като е нямало ваксини дори мисля, че е бил лекар. Такива усилия са положили лекарите, че накрая му направили трансплантация на бял дроб и след това в болницата 6 човека му правят рехабилитация - 2ма го държат, 2ма държат някакъв монитор, друг държи банката за вливания и т.н. По всичко личи, че хората не са искали да го убият, но виж колко зле е протекло при него. Така, че започвам да мисля, че колкото и да се полагат усилия понякога лекарите може и да не могат да направят нещо. Ако бяха положили повече усилия обаче съм сигурен, че можеха да бъдат спасени половината хора
 
На 24-ти септември настинах. Детето (на 2 г.) беше ден преди това с 37.5 Т и вода от носа. Три дни бях с 37.5 Т. Главобол, възпалени очи и вода от носа. Гърлобол нямах, без сливици съм, но винаги се мажа със сода. Обонянието ми изчезна на четвъртия ден и продължи около 7 дни. Очите ме боляха 5 дни. Оправих се, излизайки на разходки с детето. Аспирин, греяна ракия с мед и чер пипер. Дъвчене на джинджифил. Чесън в носа, благодарение на Огнян Мл. и дишах нормално.

Не съм хващала грип от ученически години. Имала съм два пъти бронхит и съм със синузит от мотора. Не се ваксинирам от 1.3-годишна възраст. Освободена съм поради фатални последици от имунизацията против вариола (през '79 г.). От години имам диспнея.

Днес бях на кръвни. IgG 4.76, igM 0.84

На 30-ти се разболя мъжът ми. Осем дни с 39/38/37.5 Т. Яко потене. Кашляне, гърлобол, виене на свят. Почнаха храчки. Оксигенът му беше 90-93%. трети ден е без Т. и стойностите се покачиха до 95-93%. Без придружаващи заболявания е и с 9 г. по-млад от мен. Диша нормално, но се съмнявам, че може да е развил пневмония. След карантината ще се прегледа.

Писиар тестът му излезе позитивен и е 10 дни под карантина. Така се усъмних, че може аз да съм била с кромид или каквато и да е там мутация от ваксинациите в неподходящо пандемично време. Дори не знам как ни се лепна това или изобщо какво е, но в Словакия ваксинираните не са малко, особено продавачите. Мъжът ми е на вит. Д, С и селен, ердомед, аспирин, ацелпирин и панадол редуване. Надявам се да се оправи по-бързо. Личната поддържа връзка с него по жиците.
Още преди няколко страници, а и в началото на пландемията казах, че в България си имаме много добри натурални средства за лечение. Антибиотиците изобщо не са решение, а са краен вариант.

Много хора още при първите симптоми почват на антибиотици и точно те стигат до болница, защото сами си скапват имунната система. Организма си има естествена защита от вируси и е много тъпо да убиваме точно тази му функция.
 
Късмет, че е имало места ? Приели са го в болница ?
Една седмица в тях се е лекувал безуспешно, после в болница и с вливане за 2-3 дни каза, че се е чувствал значително по-добре. И по принцип пневмония не се лекува вкъщи, а именно в болница.
 
Няма как да се изследва, дори снимки да направи. Тук, който е под карантина, не го приемат. Само когато сатурацията е паднала до 88%, те мъкнат в инфекциозното.
 
Една седмица в тях се е лекувал безуспешно, после в болница и с вливане за 2-3 дни каза, че се е чувствал значително по-добре. И по принцип пневмония не се лекува вкъщи, а именно в болница.
ето, че може и да не убиват в болниците. Ако ни беше слушал тука да не влиза в болница, защото ще го убият дали не можеше да стане критичен случай ?
 
ето, че може и да не убиват в болниците. Ако ни беше слушал тука да не влиза в болница, защото ще го убият дали не можеше да стане критичен случай ?
Ама забележи, че са му правили "вливания", а не са го слагали на респиратор. Ако го бяха включили на машината, да е приключил набързо.

И по принцип пневмония не се лекува вкъщи, а именно в болница.
Не е задължително. На мен пролетта не ми предложиха да лежа в болница, а бях с двустранна. Изпих си антибиотиците вкъщи и оздравях.

Много хора още при първите симптоми почват на антибиотици и точно те стигат до болница, защото сами си скапват имунната система.
И така не е. Повярвай ми, мразя антибиотиците, но без тях понякога не става. Веднъж опитвах сама да лекувам гнойна ангина. В продължение на 13 дни мазах, правих гаргари, пих какви ли не домашни илачи. Накрая като отидох при лекарката си бях изгорила гърлото от всичките спиртове, кислородни води, нишадъри и т.н. С антибиотика стана работата.

Няма как да се изследва, дори снимки да направи. Тук, който е под карантина, не го приемат. Само когато сатурацията е паднала до 88%, те мъкнат в инфекциозното.
Е, това е много тъпо. Той може да е с пневмония и докато трае карантината си забавя лечението. Боже, мислех, че само тук имаме медицински абсурди. Дано оздравее бързо и напълно.
 
Ама забележи, че са му правили "вливания", а не са го слагали на респиратор. Ако го бяха включили на машината, да е приключил набързо.


Не е задължително. На мен пролетта не ми предложиха да лежа в болница, а бях с двустранна. Изпих си антибиотиците вкъщи и оздравях.


И така не е. Повярвай ми, мразя антибиотиците, но без тях понякога не става. Веднъж опитвах сама да лекувам гнойна ангина. В продължение на 13 дни мазах, правих гаргари, пих какви ли не домашни илачи. Накрая като отидох при лекарката си бях изгорила гърлото от всичките спиртове, кислородни води, нишадъри и т.н. С антибиотика стана работата.


Е, това е много тъпо. Той може да е с пневмония и докато трае карантината си забавя лечението. Боже, мислех, че само тук имаме медицински абсурди. Дано оздравее бързо и напълно.
Гнойната ангина е друго, аз говоря за вирус. При някои заболявания няма как без антибиотици, ама па баш за грип да се тъпчеш с антибиотик не е оферта.
 
ама па баш за грип да се тъпчеш с антибиотик не е оферта.
При мен всеки грип е пневмония или в най-добрия случай бронхит. Факт е, че преди антибиотика не мога да пуша. На втория ден от приема се връщам към порока. :)
 
Кежуал медицината станала доста популярно хоби изглежда.
 

Горе