Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Един прилеп направи света за смях...
Ти си най-забавния човек на света. Сигурно много си си падал на главата като малък, но травмите си имат и положителен ефект. Няма човек в темата, който да не ти се радва искрено.

п.с. Написа ли писмото до Дядо Коледа? Побързай, Коледа наближава. През годината ти беше много послушен, затова искай повече. Пожелай си много буустери - ще ти трябват. :)
 
Гледам някакви мангъропитекски сметки и проценти има на предната страница, без да е посочен източник на информацията. Така поднесени данните са толкова полезни, колкото са на @ненужнитрабанти мненията, тоест, няма никакъв смисъл от тях. Аз откъде да знам дали някой просто не си е измислил цифрите, за да изглежда достоверна тезата му? Ето как се структурира и анализира подобна информация:

 
Гледам някакви сметки и проценти има на по-предната страница, без да е посочен източник на информацията. Така поднесени данните са толкова полезни, колкото са на @ненужнитрабанти мненията, тоест, няма никакъв смисъл от тях. Аз откъде да знам дали някой просто не си е измислил цифрите, за да изглежда достоверна тезата му? Ето как се структурира и анализира подобна информация:

Тва към мен ли е?
Мое да си ги фактчекнеш, не е толко сложно, нужно е само четене с разбиране.

Бонус инфо: Източника е един и същ. Т.е. питай твойте хора.
 
данните са толкова полезни, колкото са на @ненужнитрабанти мненията, тоест, няма никакъв смисъл от тях.

Що си толкова изнервен днес? Щото ушната марка ти клопа в рогата? Нищо, ще свикнеш. ;)
 
Ковидопитеците взеха да изпляскват нещо...

Както казах на Теди Ръкспин. Създайте си там затворени общества с молове, басейни и паркчета и си гледайте живота. Оставете ни на нас целия останал заразен свят. Ще си имате уютната, сигурна и здравословна утопия и няма да се тревожите ако някой кихне или пръдне близо до вас
 
Преди седмица се ваксинирах с Файзер първа доза, имаше огромни опашки пред кабинетите. Е, нищо ми няма :)
 
Преди седмица се ваксинирах с Файзер първа доза, имаше огромни опашки пред кабинетите. Е, нищо ми няма :)

Супер!

В тоя ред на мисли, явно навалицата за зелени фалшификати е голяма и от МЗ побързаха да си "вържат гащите"


т.е. Ясно, е че с подписа си заявавате, че сте наясно с всички тия медицински термини, понятия, както и текущото ви здравословно състояние и възможни алергии, ама все пак нека всеки да си има едно наум преди да навие ръкава.
 
Супер!

В тоя ред на мисли, явно навалицата за зелени фалшификати е голяма и от МЗ побързаха да си "вържат гащите"


т.е. Ясно, е че с подписа си заявавате, че сте наясно с всички тия медицински термини, понятия, както и текущото ви здравословно състояние и възможни алергии, ама все пак нека всеки да си има едно наум преди да навие ръкава.
А най-интересното е, че според тази препоръка на мин.здраве, точно "рисковите" за ковид, на които силно се препоръчваше да се бодат, са рискови и за ваксините. И що започнаха да включват хора, за които са противопоказани ваксините, баш когато станаха практически задължителни?

И защо са противопоказани, като са съвършени, вълшебни и 1111111% безопасни?
 
ще ти стане нещо,
А може и да не му стане. Не знаем какви са страничните ефекти в дългосрочен план и къде ще се изложи човека. :)
 
Спасението на давещите се е в ръцете на самите давещи се. Предпочитам да вярвам на вирусолог, който е прочел 86кг медицинска литература(аз му местех квартирата), отколкото на Youtube шарлатани :)

П.П. То по вашата логика аз трябва да се ваксинирам последен, защото с предимство ще ми намерят легло в отделението, като почна да се задушавам бат' Герги...
 
Ах, каква свобода само. Чудесно време да си жив.
Баси якото а? Макс 5 гости вкъщи ама да са с макс игли. Гледайте и слушайте внимателно пише се много интересна история!
 
Ах, каква свобода само. Чудесно време да си жив.
Даже им позволяват да танцуват на сватби?! Ехааа! Ама в църквите нямат право да пеят...

И това само за напълно ваксинирани.

Направо не вярвам в каква антиутопия живеем наистина.
 
Предлагам да се инсталират подобни машини във вакс. центровете


Мнозинсвтото вакснати изпитват неква нужда да бъдат прехвалени след геройството.
 
Баси якото а? Макс 5 гости вкъщи ама да са с макс игли. Гледайте и слушайте внимателно пише се много интересна история!
Да, перфектни както винаги! Жалко, че не емигрирах точно там, както си мислех.
 
По-добре иди в Китай. Чувам, че е прекрасно общество. Перфектно е за теб. Свобода колкото ти виждат очите.
Обърка човека. Ако ти си комуняга ти отстъпвам мястото с удоволствие. Айде може и в Масква.
 

Горе