Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
опитай да прекарваш повече време с 15-16 годишни тинейджърки
Е, търсят компанията ти за малко, колкото да им актуализираш бюджета. Не се прави!
Демек няма пречки да се земете.
Ооо, пречките надхвърлят причините многократно, вЕрвай ми. Антипатията е силна и е взаимна. И спри да плетеш интриги!
 
а уж всички са конспиратори тук
А уж ти ще си МП след 10 години, па още не си се ваксинирал. Я марш в първия пункт в някоя градинка!
 
Ако аз съм трол, ти си сеирджията. Нямаш никакви научни обяснения, за да взимаш думата. Всички се правите на лекари, епидемиолози, учени, а не сте. Що се напъвате се чудя? Излагате се яко.
А де що се пънеш да изобразяваш професор по медицина :D
 
Ах, как се досети :)
Мнооого трудно ми беше. Ние чакахме баща ни да се върне от път, за да донесе армаганите, а после нямахме търпение пак да замине. Много ни стягаше. ;)
 
viu1635531667z.jpeg

Коментара оставям за вас.
 
Нямаш ли малко съвест да излагаш баща си на риск????
Добре, де олигофрен прост. След като ваксиниран ти също може да си преносител. И си потенцилано опасен за други ваксинирани или не. Какъв дебил трябва да си, че да не го разбираш не е ясно на никой. Яко са те изпускали на глава като малък...

Ясно ми е, че във форума има много тъпанари ама някой от вас са за лудницата директно. Остава разбира се и опцията да си поредната платена отрепка
 
Последно редактирано:
Излезе ми едно клипче, публикувано от розовото прасе, където няква се кара с екип ваксинатори, затова че ваксината на Файзер била с изтекъл срок на годност. На което ваксинаторката й отговаря - еми на, ваксинирай се с Модерна тогава, срока й на годност е до 2023 година.... :) Не знам какво значи това, ама да си знаете, че още има :)
 

Долгушина отбеляза, че за момента не е установено отрицателно въздействие на ваксината срещу коронавирус върху репродуктивното здраве на жените и мъжете.

Къде да се обзаложа на милион долара, че няма и да бъде установено такова? :D
 
Добре, де олигофрен прост. След като ваксиниран ти също може да си преносител. И си потенцилано опасен за други ваксинирани или не. Какъв дебил трябва да си, че да не го разбираш не е ясно на никой. Яко са те изпускали на глава като малък...

Ясно ми е, че във форума има много тъпанари ама някой от вас са за лудницата директно. Остава разбира се и опцията да си поредната платена отрепка
Аз съм почти сигурен, че са му правили лоботомия.
 
Добре, де олигофрен прост. След като ваксиниран ти също може да си преносител. И си потенцилано опасен за други ваксинирани или не. Какъв дебил трябва да си, че да не го разбираш не е ясно на никой. Яко са те изпускали на глава като малък...

Ясно ми е, че във форума има много тъпанари ама някой от вас са за лудницата директно. Остава разбира се и опцията да си поредната платена отрепка
Бъди здрав, жал ми е за теб.
 

Горе