Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Просто споделям не знам колко е вярно, но имаше анализ, че починалите от Ковид са много повече, защото има хора, които са с отрицателен PCR, но са с Ковид, има хора, които са се лекували вкъщи с антигенен от аптека и са починали и тези хора не влизат в статистиката. Има хора, които след като ги изпишат от болница и някой може да почине след 1-2-3 седмици от последствията от Ковида, но те не влизат в статистиката. Така според това проучване имаше някаква завишена бройка за реално починалите от Ковид.
Не казвам, че е правилна или не. Просто споделям. Беше на на ройтерс или нейчър

Тези случаи си пълнят графичката с Covid, НЕидентифициран вирус
Всекъ такъв случай се посещава от:
Установяването на смърт, настъпила извън лечебно заведение, се извършва от лекар/и, а при липса на лекар - от фелдшер
Намери си бланката за съобщение и виж какво се попълва. Болест или състояение, както и предшестващи причини.
Т.е. ако личния лекар е имал данни за ковид, или неКовид той ги вписва и го обявава като причина. Ако искаш драсни на ройтерс да го фактчетнат и на мен ше ми е интерсно :D
 
А снощи трима души в Сливен изгубиха битката с ковид отделението. Пожарът възникнал от цигара?!? Бах маааму! Толко тежко болни с ниска сатурация, а пафкат?!

Следва логичният въпрос: къде е бил персоналът и защо хората не са могли да се евакуират навреме???
Отговор: защото най-вероятно са били заключени, а на етажа не е имало персонал.
 
Този 'доцент някаквъ си' беше бухалката на Кацаров да се разправи (омаскари) с предшественика си.
Ама истината ще излезе друга май...
Бухалка или не няма значение. Не схващаш идеята на поста.
 
А снощи трима души в Сливен изгубиха битката с ковид отделението. Пожарът възникнал от цигара?!? Бах маааму! Толко тежко болни с ниска сатурация, а пафкат?!

Следва логичният въпрос: къде е бил персоналът и защо хората не са могли да се евакуират навреме???
Отговор: защото най-вероятно са били заключени, а на етажа не е имало персонал.
Не знам, ама такива случки с пожари в Кромид отделения станаха толкова чести, че са пандемия.

За всеки случай ето ти неспоримо доказателство, че цигарите убиват :p
 
Оф Теди, офф..
Какво като има бум на новозаразени ? Защо не погледна смъртни случаи ?
 
И донякъде се замислих днес Момеков като каза по телевизията, че не трябва да се питат хората какво искат - да не е детска градина..
Това сравнение е мое, а не на момеков - Всъщност, ако питате българина може да поиска и да не спазва ограниченията от 50км/ч в града и да каже, че никой не може да му налага ограничения и че той сам решава какво да прави
 
Сега да разберете какво е това малякас и малакия :))
Който знае гръцки ще разбере...
И това си е баш гръцка Ковидия - малакия
Установено е че в Гърция има над 100 хиляди които са си платили да им бъде инжектиран физиологичен разтвор а не ваксина.. И е плащано по 400 евро за това нещо:))
Само че и гръцките лекари са си баш малякаси и са направили една яка малакия с тия които са им давали по 400 евра...
Вместо да им инжектират физиологичен разтвор са им хакали истински ваксини съответно за което и издаваните сертификати са реални а не фалшиви...
И сега тия инжектираните не могат да подадът искове че са инжектирани с истинска ваксина:) От една страна защото попадат под удари на закон за измама :)) а от друга страна те си имат реалните сертификати и са вече ваксинирани :))
Лекарите също не могат да бъдат подведени под отговорност щото реално те са инжектирали с реална ваксина и са издавали реални сертификати.. а това че са казвали че е с физиологичен разтвор - винаги може да се измъкне лекаря че е на принципа на плацебото и за успокоение на страхлив пациент от ваксините :))
Ето на това му викам Ковидия- малакия по гръцки :))))
Нванкво Кану
 
Същата болница дето наскоро беше сцена на хорър история тука.

Пациентите сами се заключили отвътре... сметай :)
А пожарникара вика че поне 1/2 час е горяло преди някой да се обади на пожарната.

Двама умрели от задушаване; един само не се задушил, ама имал 90% изгаряния. Много странен сценарий.
 
Същата болница дето наскоро беше сцена на хорър история тука.

Пациентите сами се заключили отвътре... сметай :)
А пожарникара вика че поне 1/2 час е горяло преди някой да се обади на пожарната.

Двама умрели от задушаване; един само не се задушил, ама имал 90% изгаряния. Много странен сценарий.
Не половин час, а час и половина е горяло. Сигнал са подали случайни минувачи. Сметай колко персонал е имало в това отделение изобщо.

За всеки случай ето ти неспоримо доказателство, че цигарите убиват
Във всеки случай е ясно, че никой от болните не е пушил. Близките на болните (които ще съдят "болницата") го твърдят категорично. Промъква се версия за неизправна инсталация, но болницата естествено отрича. Хипотезата за пожар от цигара тръгва от думите на некъв случайник, който видял, че един от болните има запалка. Няма значение, че между това да имаш запалка, и това да пушиш в стая с респираторно болни има един тон противоречия.
Асенче, кака ти е наистина страстен пушач, но когато направи пневмония - не пуши! Много ѝ се пуши, ама не може. Почна ли след първото дръпване да се превивам от бодяща кашлица, отивам на лекар. :)

Оф Теди, офф..
Какво като има бум на новозаразени ? Защо не погледна смъртни случаи ?
Ти си Теди.

Как не можеш да схванеш една елементарна картинка, Димитре? А именно: сиренцето се отдалечава, но мишките продължават да търчат след него. И норвежци, и датчани, и анличани, и евреи, се набодоха масово, щото им обещаха, че след това се връщат към нормалния живот. Да, ама няколко месеца по-късно им казват "абе, я се фАнете за палците - на краката". ;)

А, за тоя нагляр, адвокат на биг фарма изобщо не искам да говоря. Такива ще ги бесим по площадите, когато съпротивата победи директивата. Ven, ceremos!!! :)
 
...
Това не бе болница, а затворнически лагер. Прозорците бяха заключени, вратите винаги затворени, заповядваха ни да стоим вътре ден и нощ, без въздух, само кратки посещения до общата тоалетна в коридора - през останалото време ни беше категорично забранено да напускаме стаите! ...

Част от историята. Има още доста "нишани" из нея че най-вероятно болните са били заключени от персонала.
 
Да, Мите7, но пак опираме дотам, че е възможно хора, които са те чели, да са се ваксирали и благодарение на написаното от теб. А ти продължаваш неваксиран да проповядваш безопасността и ползата от ваксирането. Излиза, че те е страх от последствията от това, което представяш за безопасно.

Е това ако не е малакия. Бих казал дори, че си правиш чикия с ваксирането, само го гледаш, боготвориш го и му се точиш отдалеко. Хайде накрая осъществете сакралното съвокупление с любимата ти Малка Вакса, за което тук многократно получи разрешение и насърчение. Айде, че нервите не ми издържат да ви мисля дали ще ви се получи, и увеличих цигарите...
Просто подлагам всичко на дълбока критика, а масово тук се пише в една посока и аз гледам да пиша в другата иначе .... става проблем
Естествено има среди сред хора, които оплюват конспиративните теории и т.н и са много за науката и т.н
Там пък им пращам клипчетата с закритите документи от ЕС и такива неща и им казвам, че щом науката е толкова напреднала защо си противоречи и защо има скрити документи например.
Човек трябва да борави и с доказателства и силни аргументи, а не с простотия.
И за мен въпреки, че повече от половината коментари за мен лично тук са пълна простотия и измислица, то други са много ама много правилни.
Например ако трябва да вземем фактите за мен са, че Ковид е опасен, че не е просто грип, че ваксините предпазват. От друга страна пък имаме скрити договори, наука или лекари противоречащи си през няколко месеца и т.н. Тоест наистина се вижда, че ваксините помагат, но наистина има причини, които хората да се съмняват.
 
Верно ше излезе че са били заключени:

"Имам позвънявания от него в 05:30 ч. сутринта от миналата седмица как кислородът в отделението е спрян и в продължение на 15 минути е нямало такъв. След това съм звънял в отделението, защото те не са могли да излязат от стаята си и затова баща ми ми звъня, бях в чужбина. Не знам кой ги е заключвал. По време на пожара са били заключени, баща ми единствено от тримата е бил в съзнание и е блъскал по вратата, докато дойде охраната"

https://www.mediapool.bg/trima-zagi...d-otdelenie-v-sliven-obnovena-news328832.html
 
Например ако трябва да вземем фактите за мен са, че Ковид е опасен, че не е просто грип, че ваксините предпазват. От друга страна пък имаме скрити договори, наука или лекари противоречащи си през няколко месеца и т.н. Тоест наистина се вижда, че ваксините помагат, но наистина има причини, които хората да се съмняват.
А ако знаеш тва тинтири-минтири колко ни писна...

На какво основание твърдиш, че вааксините предпазват? Тепърва идва реда на фикснатите да пълнят болниците - кой с ковид, кой с миокардит, инфаркт и т.н. От друга страна НАУКАТА казва, а практиката го доказва, че масовото бодене на добитъка по време на пандемия (ПРОТИВНО НА НАУКАТА), води до щури мутации на вируса. Ако не беше подета измислената медийна психоза, сега да сме забравили и тоя вирус, както забравяме и другите ежегодни грипове.

Странно, само за Швеция още не чуваме, че са се натоварили върху здравната си система. Не е защото са масово ваксинирани, а защото не се заключиха. Изкараха си инфекцията и сега си живеят спокойно. Засега, щото скоро им предстои кардио-пандемия, ама всеки си пати от главата.
 
А ако знаеш тва тинтири-минтири колко ни писна...

На какво основание твърдиш, че вааксините предпазват? Тепърва идва реда на фикснатите да пълнят болниците - кой с ковид, кой с миокардит, инфаркт и т.н. От друга страна НАУКАТА казва, а практиката го доказва, че масовото бодене на добитъка по време на пандемия (ПРОТИВНО НА НАУКАТА), води до щури мутации на вируса. Ако не беше подета измислената медийна психоза, сега да сме забравили и тоя вирус, както забравяме и другите ежегодни грипове.

Странно, само за Швеция още не чуваме, че са се натоварили върху здравната си система. Не е защото са масово ваксинирани, а защото не се заключиха. Изкараха си инфекцията и сега си живеят спокойно. Засега, щото скоро им предстои кардио-пандемия, ама всеки си пати от главата.
Ваксините предпазват. Може и да не на 100% или за много време 1-2 години, но например между 6м-1г. имаш добра защита, а ако си много рисков в по-добре 3-та доза. После ще трябва и другите да си сложат 3-та, а рисковите 4-та.
За мутациите съм съгласен, но какво може да се направи ? Искам да кажа, че например ги ваксинират в САЩ, Германия и т.н дори и в България да не се ваксинираме пак ще ни достигне мутацията от другите държави.
Швеция без да гледам данните мисля, че се пробваха със стадиен имунитет не успяха нещо и се ваксинираха масово. Освен това има държави, които има някакви фактори дали гъстота на население или до организъм, които не страдат така както другите държави
 
Как не можеш да схванеш една елементарна картинка, Димитре? А именно: сиренцето се отдалечава, но мишките продължават да търчат след него. И норвежци, и датчани, и анличани, и евреи, се набодоха масово, щото им обещаха, че след това се връщат към нормалния живот. Да, ама няколко месеца по-късно им казват "абе, я се фАнете за палците - на краката". ;)
Явно наистина ще се окаже, че тия хора дето са повярвали на фалшивата загриженост на политическите марионетки по света, трябва доста да пострадат от действията на марионетките за да си отворят очите. И тогава сигурно голяма част от тях още ще се подчиняват. Това религията е странно нещо.

На какво основание твърдиш, че вааксините предпазват?
Тоз хубавец да хване да види графиките ми от предишната страница. Май казваше, че е на 25. На възраст от 1 до 25 за цялата вълна досега (3 месеца и половина) са записани като умрели 21 човека... които кой знае какви проблеми са имали или какво са им направили.
 
а ако си много рисков в по-добре 3-та доза. После ще трябва и другите да си сложат 3-та, а рисковите 4-та.
Първо, ако си много рисков, вероятно ваксините са противопоказани за теб, според списъка на мин здраве. Най-рискови са старците, които до един са хипертоници, и повече от половината са на антикоагуланти. Демек, кой риск е по-голям? Да изкараш грип или да се гътнеш от сърце? Предвид големия брой стари хора, които си изкараха ковид по живо по здраво, мисля, че ваксите крият мнооого по-голям риск за тях.

Второ, сериозно ли не ти смърди ужасно това "после 3-та доза, после 5-та, после 50-та. На мен ми се повръща от самото вербализиране на тоя ужасяващ сценарий.

За мутациите съм съгласен, но какво може да се направи ?
Ми не се прави, Димитре. Това трябваше да се направи - да се следва истинската медицина, а не новата индоктринирана медицина. Обаче се направи! И се направи умишлено, за да се удължи пандемията и да бъде накаран добитъка да свикне с ярема. Това не те ли плаши? Сигурно не. Тва милениълите сте такова робско поколение, а ужа бяхте индигови, кристални и всякакви други лигави деца.
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:

Горе