Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не знам какъв е този грозен навик да си изкривявате думите на хората, на които мнението им е по-различно от вашето.
Не е лошо да си препрочетеш постовете :D
 
За жалост сравнението ти е лайняно, като цялото ти мнение, така че ни спести кафявите си коментари. Дадох ти пример. Можех да дам и по-лек, но реших да стигна до по-ограничени съзнания с този, което май и успях, но не знаех, че ще захапят да го коментират. :) Ако нямаш какво да напишеш, пропусни, ще е по-леко за всички ни.
Сравнението ми е на база и в тон с твоето виждане на живота, щом си го самоопределяш като лайняно не моем ти помогнем. Иначе щом и таа сабалян сееш капацитет, значе и таа нощ си оцелял след поредното флуидно обменяне по дискотечките. Брао, герой.
 

Факт-чек:

Напоследък някаква група от хора с маски на лицата развиват конспиративни теории, че в дом за възрастни във Варна убиват близките им, само за да им предложат след това Траурните си услуги. Действително, Виолета Колева има траурна агенция, предлага частни ликейки и настанява възрастни хора в дом за стари хора Доверие 2 (хотел Росица). Но след като са направени няколко проверки и са дадени няколко предписания за още по-добра работа, не може да има съмнение, че всичко се прави само в грижа на старите хора в дома.

Извод: Домът за стари хора е изряден, хората умират от Ковид, допълнителните линейки помагат в пандемията, траурни услуги също са необходими. Хората могат да имат доверие в дом Доверие.
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Сравнението ми е на база и в тон с твоето виждане на живота, щом си го самоопределяш като лайняно не моем ти помогнем. Иначе щом и таа сабалян сееш капацитет, значе и таа нощ си оцелял след поредното флуидно обменяне по дискотечките. Брао, герой.
Аз предпочитам да сменям флуиди с красиви представители на другия пол, ако теб те кефи повече да бъркаш в гъзо на някой.

Харесвам си повече моите примери повече.
 
Пуснах си днес тест за антитела, до довечера или утре трябва да излезе, пък да видим дали ще си потвърдя някоя теория или ще я отхвърля :)
 
Аз предпочитам да сменям флуиди с красиви представители на другия пол, ако теб те кефи повече да бъркаш в гъзо на някой.

Харесвам си повече моите примери повече.

Неем идея що буташ разговора в тая насока, може би имаш некви съмнения относно предпочитанията си и искаш ясно и явно да ги заявиш и затвърдиш. Моето лайняно мнение е, че като част от отбора на експеремтиращите героИ си в по-голяма вероятност да промениш полетата от колЕ страхливия аз.

И аз твоите примери ги харесвам повече.
 
Последно редактирано:
Някой наясно ли е как се случват нещата с крадените ключове и създаването на сертефикати с тях?
 
Да си знаете ;)


257619671_1989074121265919_2818273349496891846_n.jpg
 
Имаме ли нулевият пациент?

И какви мерки може да бъдат предприети?
Ама той Пол е малко "непроверен", така че да не се взема толко насериозно...:)
Едно от малкото смислени видеа тук. Тези неща не ги чувам сега, а от доста време ги знам като такава цел, но причините бяха други, а не климатични промени, но ...
Некст степ ай тинк ис фууд. После може би климат, а после може би енергийна, но тези са просто предположения.
 
Последно редактирано:
Да използвам трибуната за личен призив ако мое:
Бате Мите7, все говориш, че търсиш начин как да преборим вирошо, изследваш възможностите. И макар, че казваш пренебрежително "графен-мрафен", гледай тука:
"На всички, които извършват изследвания за лечение и диагностика на Covid-19, Graphenea предлага безплатен графен. С това решение Graphenea се присъединява към международните усилия за борба с вируса, който всява хаос в целия свят. Изследователски институции и стартиращи фирми, не се колебайте да се свържете с нас!"

Млад си, изследовател си, стартни си една фирмичка и действай. Безплатно го дават.
Кое предаване завършваше с "Ние ви обичаме, обичайте се и вие"? И ние ти вярваме, повярвай си и ти!
Чувал съм, че графен и РНК ще са новите технологии в медицината. Смисъл след време повечето лекарства ще са такива и това не е лошо. Просто трябва да са добре изследвани и тествани
 
Написах, че едно истинско медицинско лице никога няма да те убеждава в едното или другото, ако нямаш ти някакви здравословни причини, той да се базира на тях, за да те тласне на на някъде. Техния съвет е абсолютно неутрален, представяйки двете страни и напълно подкрепени с факти и е в обстановката от първо лице.
Нещо май не си в час с последните 2 години, защото всички по телевизиите ни убеждават, че трябва да се вакснем, за да спасим света. Чак плащат на изтормозени професори и актьори (позьори) да ни втълпяват как само това е правилното решение.
 
Смисъл след време повечето лекарства ще са такива и това не е лошо.
Па как ще е лошо?! Графенът си е 100% съвместим с човешкия организъм:

Графенът има дебелина само един атом и е известен като най-тънкия материал на Земята. Той е 200 пъти по-здрав от стоманата и непроницаем за всички газове и течности, с голям потенциал за употреба, например антикорозионни покрития, непромокаеми опаковки и суперкондензатори.


Поради уникалните си механически и химични свойства графенът се счита за един от бъдещите заместители на силиция в полупроводниковата промишленост.


 
Едно от малкото смислени видеа тук. Тези неща не ги чувам сега, а от доста време ги знам като такава цел, но причините бяха други, а не климатични промени, но ...
Некст степ ай тинк ис фууд. После може би климат, а после може би енергийна, но тези са просто предположения.
Може би си мислех, че някой неща ще са доста по-напред, но може и да подранят
 
Стари и болни хора трябва да се ваксинират.

Аз няма да се ваксинирам заради тях.
Още повече че това грам няма да им помогне - хъката, мъката, вече стана мейнстрийм заключението че ваксините само намалят шанса да влезеш у болница. Иначе си пръскаш зараза като стой та гледай.

Дори да речем че им навредя като евентуално заема легло в болницата, това предполага убеждение, че като влезе старецът/крехкия у болницата и това ше му спаси живота...
 
Стари и болни хора трябва да се ваксинират.

Аз няма да се ваксинирам заради тях.
Още повече че това грам няма да им помогне - хъката, мъката, вече стана мейнстрийм заключението че ваксините само намалят шанса да влезеш у болница. Иначе си пръскаш зараза като стой та гледай.

Дори да речем че им навредя като евентуално заема легло в болницата, това предполага убеждение, че като влезе старецът/крехкия у болницата и това ше му спаси живота...
По едно време и ти май мислеше да се жигосаш :D
 
По едно време и ти май мислеше да се жигосаш :D

Въпросът НЕ е принципен, а се основава на събраната до момента информация.
В момента, в който се окаже, че за мен и близките ми е по-добре да съм боцнат, запрятам ръкавчето.

Тенденциите за момента не са такива.
 
Въпросът НЕ е принципен, а се основава на събраната до момента информация.
В момента, в който се окаже, че за мен и близките ми е по-добре да съм боцнат, запрятам ръкавчето.

Тенденциите за момента не са такива.
Да, ама скоро няма да се окаже така. Принципно ако ваксината беше наистина доказано работеща и аз бих се вакснал, не ме е страх от игли, от вируса също. Но не искам да ме бодат през 3 месеца като диабетик и да си чакам поредната доза, "за да предпазя" някого.

Между другото Теди пак се оказа прецакан с герберската ваксина:

 

Горе