Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
..Което оборва и твърденията на Noack, и всички други спецове по графени, нано, биотехнологии, биодигитал-конвергенции и подобни, и изобщо цялата простотия за подмолен трансхуманизъм. Винаги съм мислел, че ако/когато 'заинтересованите страни' от речите на дядо Клаус решат да го направят, то ще е след запитване чрез референдум. При липса на 50%+ не го правят. Но няма как да стане, че кой не иска да го "чиповат" и/или киборгират в крайна сметка?

Значи правилно съм предпазил аудиторията от поредния фейк.

(Тва за пред хората, в мене си: ааа, бахти гадния трол бате; после аз съм бил ласкател!..)

Е не виде ли версията че бил убит с ЕНЕРГИЕН ЛЪЧ? o_O

(даже не цъкнах, заглавието ми беше достатъчно..)
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
пс: Ххахаа, честито нов аватяр :) А тва кой е, че не ги знам? Прилича на Асенчо къв беше, от пп..

Загледай наоколо - нали си по конспиративните теории...
 
260241935_463244318738155_8149404874709807774_n.jpg
 
Опазил Господ да седна да се аргументирам.
Дори не сърчвам в Гугъл преди да си изкажа тезата, нито подготвям защитата й.
Оставям на интелекта на публиката да запълни празнините или да фактчеква вместо мене.

Просто неам време.
Пък и що да го правя - каква е наградата?

А и от малък мразя да се обяснявам/оправдавам/аргументирам.
Или баща ми така ме научи - вече не помня отде го прихванах.
(трябва да е някакъв голям залог че да го правя това)
Интересно как неаш време да се аргументираш, обаче имаш време да пишеш каквото пишеш, пак без награда :)

Обаче ето защо си от нашия отбор, поне на думи - за да не ти се налага да се аргументираш. Преди време беше залитнал в другия отбор и явно набързо си разбрал на каква армада от въпроси са подложени там. Там си знаят едно и също - че вирОса е мега страшен и всички ша омрем, освен ако не набодем и неродените си деца. Докато от наша страна постоянно летят нови и нови неудобни въпроси, на които все отказват да отговарят. Явно не е лесно да си сектант в днешно време :)
 
Ами много важна е способността на човека да се аргументира, по това ще ги познаеш. Тук сред нашите редици виждаш ли такива? Аз бих посочил @$INeed$ с неговия колаж на Титаник, но той е от съседните редици :)


За мен това е разследване, а различните информации са улики. Колко е реалистична дадена информация може до някъде да се каже само след като се разследва. Ако е нещо дето може да се тества, както е това с магнетизма на ръката - най-добре. Аз лично не съм тествал тази улика. Ако е съмнителна информация, може да се разследва от къде пък се е появила. Може би някои хора наистина са по-магнетични, други скалъпват такива видеа ей така да се покажат, трети може да го правят с цел на ни осмеят. А когато не знаем кой и защо е пуснал информацията и не можем да я проверим, остава само да разсъждаваме, да използваме логика, психология (логиката е по-различна), вероятности и т.н.
Много умно, убавецо. Какви точно аргоменти искаш? Каквото съм написал съм го видял, чул от първа ръка. За разлика от вашите "линчета" и куп съмнителни ресурси и индивиди с мнение по въпроса с ваксините и може би и специалисти по още кой знае още колко теории, не си правя труда да вмъквам каквито и да на наклони. Пиша това, което мисля, наблюдавам и успявам да удетя около се бе си. Ако почна да се агоментирам с хора, които са качили клипа си в Youtube, и да споделям постове на някакви анти-та, много ще го закъсам умствено. Когато друг те аргументира, кофти тръпка.
 
До този момент освен, че твоята камбанария е най-висока и най-правилна друго не си казал :D
Това не важи ли и за другата страна? Сигурно не, защото трудно виждаш от моята. Поглеждам от двете и не мисля, че моята е по-висока и правилна, но поне не е обсебваща и мрънкаща. :) Поне ти правя евалата, че влизаш тактично и меко, за което респект. Такива трябва да са хората, които явно имат проблем с 5G. Всички други ми идват малко фанатици.
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
На @дъртикранти и компания не им ли стана ясно, че сюжетната линия с графена приключи преди половин година и се оказа, че е плод на болни фантазии? Ако някой пусне видео, в което твърди, че чайник обикаля в стабилна орбита около Слънцето необходимо ли е да го опровергават? Не. Човек става ли безсмъртен ако пусне в нета видео с твърдения, че във ваксините има графен? Не.
Мен друго ми е инстересно. Не знам за какво драпат, кво борят, като накрая всички ще ги наредят на Арена Аремеец с заголени дупенца, и ще си играят на дартс с тях. Явно важното е да се правим на интересни до последно. :)

В Германия вече са ги почнали със задължителните ваксинации, тотален бан на "революционерите" и така ще има едно разделение, което не е зле. Като ходиш из мола поне няма да се блъскаш с безмозъчни. :)
 
Мен друго ми е инстересно. Не знам за какво драпат, кво борят, като накрая всички ще ги наредят на Арена Аремеец с заголени дупенца, и ще си играят на дартс с тях. Явно важното е да се правим на интересни до последно. :)

В Германия вече са ги почнали със задължителните ваксинации, тотален бан на "революционерите" и така ще има едно разделение, което не е зле. Като ходиш из мола поне няма да се блъскаш с безмозъчни. :)
И си съгласен с тази "демокрация" нали? Утре като ти кажат няма смисъл да имаш къща, семейство и деца, защото са опасни пак ще си съгласен. Нали световния елит ти пази гъза и мисли за теб :)
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
И си съгласен с тази "демокрация" нали? Утре като ти кажат няма смисъл да имаш къща, семейство и деца, защото са опасни пак ще си съгласен. Нали световния елит ти пази гъза и мисли за теб :)
Тъпо сравнение отново. Абе хора, намирайте правилните изразни средства и примери. Толкова ли е трудно? И линка, който си шернал доказва мозъчна изостаналост. Както написах, по-малко идиоти у моло. :)
 

Горе