Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Шок,:eek: докато си мисля за Ghislaine Maxwell дали ще се самоубие в затвора и други видове конспирации, отварям форума и гледам, че не се отваря ( Ъпгрейд правили ). В същото време, докато си мисля, че "тука става нещо", къв е този ъпгрейд?!? в същото време, черна котка минава по перваза на прозореца, същата като в матрицата.:eek: Накрая влизам успешно във форума и усещам, че тук "нещо е станало" нещо е променено... сменям темата на форума с Dark Style, късам парче тиксо и го залепям на камарата в случай че ме наблюдават и чакам. Това ми напомни, че не съм си взимал хапчетата днес :D
 
докато си мисля за Ghislaine Maxwell дали ще се самоубие в затвора
Много е вероятно. И тя, както аверчето ѝ Джефри познава в детайли мръсните ризи на световния елит, включително на оня - "филнатропа". ;)
 
Шок,:eek: докато си мисля за Ghislaine Maxwell дали ще се самоубие в затвора и други видове конспирации, отварям форума и гледам, че не се отваря ( Ъпгрейд правили ). В същото време, докато си мисля, че "тука става нещо", къв е този ъпгрейд?!? в същото време, черна котка минава по перваза на прозореца, същата като в матрицата.:eek: Накрая влизам успешно във форума и усещам, че тук "нещо е станало" нещо е променено... сменям темата на форума с Dark Style, късам парче тиксо и го залепям на камарата в случай че ме наблюдават и чакам. Това ми напомни, че не съм си взимал хапчетата днес :D
А даеа тия църни мачоци.. Алф да дойде!
 
А даеа тия църни мачоци.. Алф да дойде!
Котките са най-съвършените животинки на света и не са виновни, че някои хора са суеверни. Да не съм чула/чела повече такива призиви! :mad:

Навремето имах две чисто черни котки и като дойдеше баща им (комшийския котарак Данчо) ставаше много добро сатанинско сборище. :) Постоянно ми вървяха пред краката - жива съм. :)
 
Котките са най-съвършените животинки на света и не са виновни, че някои хора са суеверни. Да не съм чула/чела повече такива призиви! :mad:

Навремето имах две чисто черни котки и като дойдеше баща им (комшийския котарак Данчо) ставаше много добро сатанинско сборище. :) Постоянно ми вървяха пред краката - жива съм. :)

Черните са най-добродушни и спокойни измежду всички разцветки.
 
@етерИум
Тоя момент с въпросчето от "Последния печели", след като го коментира ми се изстреляха чуденки и и констатацийки по четирилентова магистрала. И всички ми се струват сериозни, макар някои да не изглеждат много такива.
Оох, котьо си казах - ако живеех в Индия можех пък да мога да си отпразнувам всичките им десетина нови години и "миг поспри", направо си заживява в стопкаданс новогодишно то безвремие без да влизам в тази тридвойкова 2022-ра, която пищи че не иска да ми е в подписа.

От друга страна не знам дали участниците в това предаване виждат текста или разчитат на ушите си и на начина по който беше транслирано условието на въпроса... ха-ха...
 
Тая тема стана като последна фаза на сериозен запой. Последните будни си говорят по двойки... :)
 
Айде юруш на новия вариант открит във Франция . Докато има малоумници тичащи за ваксини ще има и нови щамове. За съжаление мозъчната недостатъчност е нелечима....
 
Черните са най-добродушни и спокойни измежду всички разцветки.
За кой, за откритите сатанисти ли?
Навремето имах две чисто черни котки и като дойдеше баща им (комшийския котарак Данчо) ставаше много добро сатанинско сборище. :)
 
Айде, събуждайте се вече.


И Ноле е от наште.

Чакаме най-видния инфлуенсър на форума @етерИум /a.k.a. Мишо Алпаката да го привлече в темата като водещ коментатор. :)

 
Последно редактирано:
Покрай цялата тази работа с вируси и мутации, станах по-вярващ човек. Вчера си изтеглих Библията в електронен вид , отгоре се появяват всякакви менюта , има и "Свържете се с автора". Седя и не смея да кликна там ... :oops:
 
Покрай цялата тази работа с вируси и мутации, станах по-вярващ човек. Вчера си изтеглих Библията в електронен вид , отгоре се появяват всякакви менюта , има и "Свържете се с автора". Седя и не смея да кликна там ... :oops:
И правилно не смееш. Най-много да активираш своеобразен спиритичен сеанс и да извикаш духа на някой от хаховците, сътворили тоя бълвоч.

Препоръчвам философския речник на Волтер. Там пасквилът е направен на пух и прах по много фин и изтънчен начин.
 
Много дразнещ може би и неприятен се оказа тоя пост и го изтрих.
 
Последно редактирано:
Нанди със силен замах успя да докосне за първи път от няколко години пръстите на краката си, без да сгъне колене..."
Всъщност мога с лекота да пъхна пръстите на ръцете си под пръстите на краката си, без да сгъвам колене. И тва дори без да съм родила 4 деца. ;)

ПочувствАх се много специална, мен. Мерси. :)
 
:)Тва ли те впечетли от всичкото?
редакция: издебна ме, значи, нашта нанди за тая правописна грешка...:)
 
Последно редактирано:
А, да бе, виден. Само чакат въвеждането на бутоните "блокиране на потребител" и "бан за идиота" да ме приключат... А и сега, след изчистването на миналото, съм като бито..пардон - трито куче...:(

Събрала тя, че кой щи повярва?

"...Би било абсолютно невъзможно да проследи историята през целия този период, да каже в кой момент кой срещу кого е воювал, тъй като не съществуваха документи и никога не се говореше за разположение на силите, различно от сегашното. Сега например, през 2022-а (ако годината беше 2022-а), Лечителя в съюз с Бота воюваше срещу Дизайнера. Нито в частен разговор, нито публично се признаваше, че някога трите сили са били групирани по друг начин. Всъщност, както Нанди много добре знаеше, само преди няколко месеца Бота беше в съюз с Дизайнера. Но тя знаеше това тайно, само защото контролът над съзнанието й не бе пълен. Официално никога не бе имало смяна на съюзника. Бота беше във война с Дизайнера: следователно Бота винаги е бил във война с Дизайнера. Врагът за момента винаги олицетворяваше абсолютното зло и оттук следваше, че всяко споразумение с него в миналото или в бъдещето е невъзможно.

Най-ужасното беше, помисли си тя за десетхиляден път, докато с мъка изпъваше рамене назад (с ръце на хълбоците въртяха телата си от кръста надолу; предполагаше се, че упражнението е полезно за мускулите на гърба) — ужасното беше, че всичко това би могло да бъде истина. Щом като Големия Б. (ГБ) можеше да се меси в миналото и да казва за едно или друго събитие, че то никога не се е случвало — не беше ли това много по-ужасяващо от обикновените изтезания или смъртта?

ГБ казваше, че Бота никога не е бил в съюз с Дизайнера. Тя, Нанди, знаеше, че Бота беше в съюз с Дизайнера само преди няколко месеца. Но къде съществуваше това знание? Само в собственото й съзнание, което тъй или иначе скоро щеше да бъде унищожено. А ако всички останали приемаха лъжата, налагана от ГБ, ако всички архиви твърдяха същото — тогава лъжата минаваше в историята и ставаше истина. „Който контролира миналото — гласеше лозунгът на форума, — контролира бъдещето; който контролира настоящето, контролира миналото.“ И все пак миналото, въпреки че по своята същност е променяемо, никога не е било променяно. Това, което е вярно сега, е вярно от вечни времена за вечни времена. Беше толкова просто. Изискваше се само безкрайна поредица от победи над собствената ти памет, наричаха го „Контрол над действителността“, по новговор: „двумисъл“.

— Свободно! — излая малко по-приветливо инструкторката.

Нанди отпусна ръце и бавно пое въздух. Мисълта й се залута из лабиринта на двумисълта. Да знаеш и да не знаеш, със съзнанието за пълна правдивост да изговаряш грижливо построени лъжи, да се придържаш едновременно към две мнения, които взаимно се изключват, да знаеш, че си противоречат, и да вярваш в тях; да използваш логиката срещу логиката, да отричаш морала и да твърдиш, че държиш на него, да вярваш, че демокрацията е невъзможна и че партията е пазител на демокрацията; да забравиш всичко, което трябва да се забрави, а после пак да го възстановиш в паметта си, когато е необходимо, за да го забравиш отново след това — и най-вече да прилагаш същия процес към самия процес. Това беше върховната вещина: съзнателно да налагаш безсъзнателното и да не съзнаваш извършената от теб хипноза. Дори за да се разбере понятието двумисъл, трябваше да се приложи двумисъл.

Инструкторката пак им беше наредила да застанат мирно.

— А сега да видим кой може с ръце да докосне пръстите на краката си! — каза бодро тя. — Моля, другари, наведете се. Едно-две! Едно-две!…

Нанди мразеше това упражнение, защото от него я пронизваха болки от петите до хълбоците и често получаваше пристъп на кашлица. Относителното удоволствие от размишленията й се стопи. Миналото, каза си тя, не само бе променено, всъщност то бе унищожено. Та нима можеш да възстановиш и най-очевидния факт, когато той не е документиран никъде, а съществува само в собствената ти памет? Помъчи се да си спомни кога за пръв път бе чул за ГБ. Смяташе, че е било някъде през февруари 2014, но не можеше да го твърди със сигурност. Естествено в аналите на форума ГБ беше ръководител и пазител на революцията още от първите й дни. Неговите подвизи постепенно се изместваха все по-назад във времето, докато накрая се простряха до приказния свят на 90-те, когато по улиците на Бг все още пътували пишман-капиталисти със смешни костюми в големите си блестящи лимузини или в кабриолети с бронирани стъкла. Не беше възможно да се установи кое в легендата е истина и кое — измислица. Нанди не можеше дори да си спомни откога съществува самият форум. Не й се вярваше да е чувал думата форсоц преди 1960 година, възможно беше обаче същата дума на старговор — т.е. „форумен социализъм“, да се е употребявала и по-рано. Всичко чезнеше в мъгла. Наистина, понякога се случваше да уличиш явна лъжа. Не беше вярно например, както твърдяха архивите на форума, че форума е изобретил онлайн бизнеса. Тя си спомняше онлайн бизнеса от най-ранното си детство. Но нищо не можеше да се докаже. Не съществуваха никакви доказателства. Един-единствен път в живота си бе държала в ръце неопровержимо документално доказателство за фалшифицирането на исторически факт. Но тогава…

— Нанди! — изкрещя свадливият глас от телекрана. — 6079 Нанди Банди! Да, ти! Наведи се по-силно, моля! Можеш повече! Не се стараеш! По-силно, моля! Така е по-добре, другарко. А сега свободно всички и ме наблюдавайте.

Гореща пот изби по цялото тяло на Нанди. Лицето й остана напълно непроницаемо. Никога не показвай, че си уплашена. Никога не показвай, че си ядосана! Едно трепване на погледа може да те издаде. Тя стоеше и наблюдаваше как инструкторката вдига ръце над глава — не можеше да се каже грациозно, но изключително ловко и стегнато, — после се навежда и пъхва пръстите на ръцете под пръстите на краката си.

— Ето, другари! Ето така искам и вие да го правите. Наблюдавайте ме внимателно. На трийсет и девет години съм и съм родила четири деца. Сега гледайте — тя отново се наведе. — Виждате, че моите колене не са сгънати. Всички можете да го направите, стига да поискате — добави тя, като се изправяше. — Всеки под четирийсет и пет години е напълно в състояние да докосне пръстите на краката си. Не всеки от нас има честта да се сражава на предната линия на форума, но всеки трябва да поддържа формата си. Спомнете си за нашите момчета в Черния списък! Помислете само с какво те трябваше да се справят. А сега опитайте пак. Така е по-добре, другарко, така е много по-добре — добави тя окуражително, докато Нанди със силен замах успя да докосне за първи път от няколко години пръстите на краката си, без да сгъне колене..."

Тва е "1984", почти не съм променял, 1 към 1 е:)

applause-leonardo-dicaprio.gif


Според мен това е шедьовър.
Въпреки, че няма прилика със действителни хора и събития е хубаво, ако все пак има такива припознали се, нека да си го разпечатат и сложат в рамка . ( не за друго, а за да е на хартиен носител, че всичко се случва )
 
С известно неудобство и извинение към Крумов, че ще му остане лайка под изтрития пост. Но не е добре за общото настроение да остане май, така ми се се струва и го изтрих.
 
Последно редактирано:

Горе