Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Психично болните са на мода.:oops: След немските, очаквам и френски бежанци на сам :rolleyes:


Young Global Leaders
"Създаден от Клаус Шваб от Световния икономически форум през 2004 г. [1] Младите глобални лидери се управляват от борд от дванадесет световни и индустриални лидери, вариращи от кралица Рания на Йордания до Мариса Майер от Yahoo! и съосновател на Уикипедия Джими Уелс.
--
Известни членове и възпитаници на Младите глобални лидери включват:
Джасинда Ардърн (премиерът на Нова Зеландия)...Леонардо Дикаприо...Аштън Къчър...Михаел Шумахер...Чарлийз Терон...Марк Зукърбърг...
Еманюел Макрон
---------------
Това не е най-фрапантното:
Списък на командирите на Големия кръст на Ордена на Бялата роза на Финландия
...
2018 г Франция Еманюел Макрон Президент на Френската република ([орден]с яка)
 
Джокович играе в тяхната игра по техните правила, обаче по неговия начин. Прекалено е голям за да бъде отметнат просто ей така. Това е като да си гост певец в концерт на Еминем или още по-зле, Еминем да е гост-певец в твоя концерт.
 
Те хората се ваксинираха преди половин година и забравиха за КОВИД, тази тема още я търкалят торните антивакс бръмбари. :)

Едно куче не го пускат да излиза навън докато не му се бият първите 4 ваксини, за да има пълноценен живот, а те хората тук си въртят още палачинките как КОВИД е измама и ваксините са бича на човечеството и са пропаганда от злите правителства. Може да те махнат от бг-мама, но бг-мама няма как да я махнат от теб.

Същите тези антиваксъри се скъсват да четат статии писани за 0.70лв. на 100 думи за 5-те тайни лечебни сили на чая от чия и годжи бери. Цивилизация ли бе да я опишеш...
Ок, как е възможно тогава да има ограничения в страни с ваксинация 80%+?
 
Ок, как е възможно тогава да има ограничения в страни с ваксинация 80%+?
Ти не разбираш, а явно и ние. Антиваксърите разпространяват вируса и заплашват мирния живот на ваксинираните...
 
2023-та година, три години след глобалната пандемия се появява първият персонален диагностичен чип с изкуствен интелект. За да ускори приходите от откритието, водещата на пазара фирма "Динамично здравеопазване" започва секретни тестове с хора на новата си програма ЛЕКС...

Повече инфо ТУК
 
2023-та година, три години след глобалната пандемия се появява първият персонален диагностичен чип с изкуствен интелект. За да ускори приходите от откритието, водещата на пазара фирма "Динамично здравеопазване" започва секретни тестове с хора на новата си програма ЛЕКС...

Повече инфо ТУК
Нямаме кой знае колко против дигиталните хора, ако си го представят така, аз поне нямам.
 
2023-та година, три години след глобалната пандемия се появява първият персонален диагностичен чип с изкуствен интелект. За да ускори приходите от откритието, водещата на пазара фирма "Динамично здравеопазване" започва секретни тестове с хора на новата си програма ЛЕКС...

Повече инфо ТУК
Гледах го днес, нищо особено. Даже е доста слаб филм. Иначе на там вървим, ама няма да е 2023 :)
 
Гледах го днес, нищо особено. Даже е доста слаб филм. Иначе на там вървим, ама няма да е 2023 :)
Те нещата са ясни още от 1987 с Innerspace Така, че да. Натам вървим и това е неизбежно.Страно обаче защо така ваврваски плашат хората.
 
Аз мисля, че за улеснение. Демек, те тва ще го направят тъй или инак, но ако има много невъзприемчиви несъгласни - ще им коства повече усилия, организация. Кьорфишеквид - наплаши ги яко, говори им ноно стоп, повишавай неудобството, постепенно изключване, туй-онуй и го добутай по-лесно и бръже, с повече съгласие, до сертификатче, после цифрова валутка, безусловен базов доход, ново световно правителство и редче, биосензорче, чипче...

Е, то постепенно, постепенно, колко да е постепенно.. Чака се войница, кибератачка (имаше тренировка скоро), яки кризи, така че въвеждането на новуту нормалнуту може/ще да се забърза бая. Бе според мен яко си гонят точни (или поне приблизително точни) дати. И може би има връзка с очаквано обективно (а не предизвикано) глобално събитие "на ниво заличаване на цивилизац." (което не е "Килиматичната промена":).. Или всичко скоро ше свърши и ще бъдем свободни и щастливи:)

Но понякога имплант си трябва. Ето: пак тръгнах да пиша 2 реда и - на. Чипчето щеше да ми редактира спама (ама май щеше да ми каже и кво да напиша, според фактчекерския конесус:)
Инак ше го гледам тоя Инплантед, мерси Крумов че каза.
 
То вече да не знаеш да се смееш ли, да плачеш. Но то кво "да плачеш", като те просто си го правят и си го правят. Пък и аз винаги съм се смял кога е до плакане:)
--------------------------------------------
 
Цънцарова направи репортажа на годината: линк
Чак пък на годината... Възраждане пък какво му направиха на Тулуп, че така с лошо почваш и към тях? Те не са ли от твоя отбор, революция искат да правят във вторник... Кирчо искат да свалят....
 
 
Последно редактирано:
Като гледам колко от тук са ваксинирани, се озадачавам много. Обяснението ми е, че голяма част от хората въобще нямат представа как и от кого се ръководи света и наивността ми се дължи не на това, че са глупави, а по-скоро на липсата на информация и нежеланието им да се образоват по темата. По принцип много искам да съм в грешка и да се окаже, че наистина правителствата са се загрижили за нас и най-голямото им желание е да ни спасят, но повечето факти сочат съвсем друго.
 
Като гледам колко от тук са ваксинирани, се озадачавам много. Обяснението ми е, че голяма част от хората въобще нямат представа как и от кого се ръководи света и наивността ми се дължи не на това, че са глупави, а по-скоро на липсата на информация и нежеланието им да се образоват по темата. По принцип много искам да съм в грешка и да се окаже, че наистина правителствата са се загрижили за нас и най-голямото им желание е да ни спасят, но повечето факти сочат съвсем друго.
Става въпрос за капацитет. Информацията иска някакъв капацитет за да бъде обработена.
 
Като гледам колко от тук са ваксинирани, се озадачавам много.
Че защо се озадачаваш от броя на ваксинираните тук? Те не са представителна извадка на повечето хора, по-скоро на обратното. Само аз съм малко по-простонароден, но останалите са "машини", немат грешка.:)
Обяснението ми е, че голяма част от хората въобще нямат представа как и от кого се ръководи света и наивността ми се дължи не на това, че са глупави, а по-скоро на липсата на информация и нежеланието им да се образоват по темата.
Липсата на информация се дължи на нежеланието им да се образоват по темата. Но на какво се дължи нежеланието? Може би някаква част от тях наистина са глупави (каквото и да значи "глупав", някакво генетично качество). Останалите бързо са "стоплили" докъде води желанието да се информираш по темата: какъв тип мислене изгражда и как то се възприема от мнозинството, чието невежество е подкрепено от официалните органи, силните организации (от всякакъв тип) и медиите. И избират "да не стоплят", да не тръгват натам, което с времето, когато това, което ежедневно се върти в мозъка ти е основно официално признато и масово консумирано дезинфо, неизменно води до...оглупяване.

От каквато и гл.т. да го разгледаме, материална: обособяване на определен тип невронни вериги, или нематериална (по най-модните научни тенденции и най-старите религиозни доктрини). 100% се създават яко утъпкани пътечки, от които няма излизане, дори в полезрението ти да попадне вярна информация. За мен е абсолютен мит, че просто запознаване с вярно инфо може да промени дългогодишно изграден глупак (дори човека да е изложен непрестанно на много инфо). Няма как да стане това, колкото и човека да е природно интелигентен, логичен и дори преуспял в тясната си специалност (или става в статистически пренебрежим брой случаи).

Обособеният начин на мислене е твърд като черта от характера (в масовия случай), като мускулна тъкан... И ето ни тук, където мисленето с вярно инфо по тая тема и свързаните с нея е атакувано всячески и води директно до отхвърляне и отстраняване от работа, от бизнес. И на прага да бъде официално вписано като тип психологическо отклонение (ТО ВЕЧЕ Е) и открито употребяващите го да бъдат водени за луди и третирани институционално като такива. И на прага това мислене да бъде криминализирано (приравняването му с екстремизъм и дори тероризъм просто звучи непрестанно от най-високо ниво от поне 2 години, а се записва и в документи).

И тук може да се запита човек: как тогава хора, които дългогодишно активно са се дезинформирали по добре утъпканите пътечки, ще "прогледнат" при много по-застрашаващи ги обстоятелства?

Пък може и да не е така и аз да съм глупав.:)
Но няма проблем, щото нещата са в много напреднала фаза и са много по-сериозни и луди и от въртящото се в главите на поне 90% вярно информираните. Почти сме към края: донт уори, би хепи :)

';';*(%№*!€*/.... Дядо кво прайш уе?! Пак ли ми влизаш в профила бе? Престани бе човек! Ай ходи си лягай вече, аааа...
Извинявам се, човека е пенсионер, няма си работа. М/у др. всичко "мое" над 5 реда той го е писал. Кво да ви разправям...
 
Последно редактирано:

Горе