Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
276134482_757254049013355_7502362067816009004_n.jpg
Абе те... Човек вече се съмнява наистина ли са прости. Нямало да стигнат до нашите плажове...
По цял ден всяват фалшиви паники а като се каже нещо, което си е за паника става всява е на паника.

Това, което го пуснахте за боеприпасите в магазина сега го превъртяха като убийство на цивилни.
 
Малко и жертва на новите технологии. Ако приемем версия, че всеки има хартиен сертификат и дъмп телефон, какво правим ?
Малко или много хората си го правят сами и докато не го разберат, нищо няма да се промени. Накрая ще се придвижат към back to basics.

През първите локдауни ходих до Англия. И там тъкмо бяха пуснали това "track and trace" към NHS. Апликация като на китайците, която си сваляш на телефона да те следят. Отивам във хотела, който си бях регистрирал и вече платил. На регистратурата ми хазват, че трябва да сканирам някакъв QR код и да сваля тази апликация иначе в противен случай не може да вляза в хотела. Викам си "Я па тея". Обясних им че няма такъв закон, който да ме задължава да свалям каквито и да е апликации но каката на регистратурата ядосана и даже извика мениджъра. Стих се аз, че имам в мен една смотана Нокиа 105 , която нося за да ползвам една английска карта за разговори. Извадих го и казах, че искам да сваля апликацията но телефона ми не може. Попитах ги дали има и закон, който задължава всички да използват смарт телефони с интернет ? Kазаха не и ме пуснаха в хотела.
 
Малко и жертва на новите технологии. Ако приемем версия, че всеки има хартиен сертификат и дъмп телефон, какво правим ?
Малко или много хората си го правят сами и докато не го разберат, нищо няма да се промени. Накрая ще се придвижат към back to basics.
Проблема не е в технологиите. В далечното минало когато са овладяли стоманата са почнали да правят саби и да се колят. После когато са овладяли барута са почнали да правят пушки и да се стрелят. Технологиите позволяват някакви цели да бъдат постигнати. Целите могат да са да убиваш или да подчиняваш хората. Това правят и управляващите - всячески се опитват да подчиняват хората, докато карат хората да вярвят, че им помагат. За по-правилно ще ги нарека мафия, защото действат точно като мафия. Обаче още много зор ще видят хората на тая планета докато наистина разберат това и се отърват от тази мафия.

Обясних им че няма такъв закон...
Само че когато мафията ти пише законите, да обясняваш на някой какви закони имало или нямало е като да му обясняваш каква е волята на мафията. Ако заменя думата "закон" с "нож", тогава ти обясняваш на каката на регистратурата, че в момента тя няма нож с който да те наръга, с което само я предизвикваш да намери друго оръжие. Твоето най-добро оръжие в случая е просто да й кажеш Чао. Такива бизнеси (и хора), които искат да ни наложат волята на мафията, те са служители на мафията. И хубавото е, че ние имаме контрол върху тях, чрез избора си дали да им дадем парите си или да предпочетем някой друг.
 
Това към днешна дата са вече наивни тези.
Моделите на историята се повтарят, но те не са идентични.

Всичко, което се случва около настоящата война окончателно ми показа, че са много близо до това да наложат пълен контрол.
Контрол, който явно е вече твърде лесно да премине от контрол чрез медии и пропаганда, през контрол със закони към контрол с пряка сила.
Тоз който финансово може да издържи ще бъде атакуван с други методи.
Едно по едно. След просто следенето и принудата, ще дойде чипирането. То няма да е само следене и контрол. Цели се поемане на буквален контрол над мозъка.
Който се съгласи и е полезен ще съществува под някаква форма.

Централизацията е прехвърлила критичната точка, силата е съсредоточена в ръцете на малко. В момента не говорим за саби. После за барут.
 
"

COVID digest: Germany reports 300,000 daily cases for first time​

"
 
 
Славчев, забрайхми са бате! Кво става? Ела в "украйна", знайш ква сеч е, кво са прайш на пацифист и ти?!:):)
(Ама то тука много скоро ше живне, де. Може и да изчакаш възраждането на темата:))
 

ЗАКОНОПРОЕКТ ЗА ИЗМЕНЕНИЕ И ДОПЪЛНЕНИЕ НА ЗАКОНА ЗА ЗДРАВЕТО 24/03/2022​


Отворил съм ги тия изменения и допълнения да ги чета и от 5 часа само надниквам, докато върша други неща. Ама още не съм вдянал съществените промени. Кажи малко за кво иде реч де, Парти? Кво само постваш заглавието? Кажи костава в закона?:)
 
Отворил съм ги тия изменения и допълнения да ги чета и от 5 часа само надниквам, докато върша други неща. Ама още не съм вдянал съществените промени. Кажи малко за кво иде реч де, Парти? Кво само постваш заглавието? Кажи костава в закона?:)
от село сме не разбираме, но както казва един приятел- положението е като фейк такси. Хем ще те пляскат и хем дудуци ше правиш ти и родата. Прочети го де ! Аз мислех че съм мързелив,пък то .... :)
 
от село сме не разбираме, но както казва един приятел- положението е като фейк такси. Хем ще те пляскат и хем дудуци ше правиш ти и родата. Прочети го де ! Аз мислех че съм мързелив,пък то .... :)
Ми...ни ми са чите. Ма искам да знам много. Ко става в закона, кво разправят???:)
 
Славчев, забрайхми са бате! Кво става? Ела в "украйна", знайш ква сеч е, кво са прайш на пацифист и ти?!:):)
(Ама то тука много скоро ше живне, де. Може и да изчакаш възраждането на темата:))
Няма време за там :D :D :D
 
И в Швабия отпада маскарада, все пак случаите паднаха драстично.. на околЕ 250000 дневно.
 

Горе