Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
И в Швабия отпада маскарада, все пак случаите паднаха драстично.. на околЕ 250000 дневно.
До наесен, ако сме живи...
 
Второ антивакс интервю с д-р Георги Тодоров..

 
Интересен подкаст с Робърт Малоун за мащабите на пропагандната война, която все още не пуснала пилата си от ковид-истерията


Eто и песничката, в която споменават Малоун

 
Вътрешно инфо ли имаш :)

Явно не, ама само гледай са каква чудовищна измама :) Дни преди да отменят маските, бройката на заразени беше средно около 2К на ден. Само ден след отмяната, НЕКАК СИ резко изведнъж, още на другия ден падна под 1к :D:D:D Още ден след това - нещо каде 600-700 чиляка, днес е пак неква бройка около 500 :)
Е кво излиза са, и де-факто и де-юре.. че маските са ни заразявали :D:D
Е нема такава измама, забрави, верно ни ловат с патерици тие..
 
.. маските са ни заразявали :D:D
Е нема такава измама, забрави, верно ни ловат с патерици тие..
По-вероятно е заради нищожните на брой тестове да е такава цифрата на заразените. :)
 
То пак същото, кой не се тествал, начи вярва на промяната "нема маски - значи нема Ковид" ;)
Ма ши видим, все пак тия месеци с колко ще е напред касата от умреляци забравени, па после ще правим и сметките :D щото едно инфо от днес баш - вече не правят връзка на двойна пневмония с ковид, ако няма положителен тест, който впрочем е активен само в карантинния период, който пък съвсем не е близък до белодробните пост ковид усложнения :oops:
Явно решиха да го играят на друг театър, друга сцена.. па и Украйна и ЕЙох героях са приоритет :)
 
По-вероятно е заради нищожните на брой тестове да е такава цифрата на заразените. :)
Мда, дали е само заради това не е ясно, но е от основните причини. Знаем как беше, като при метода на Мечо Пух: "Колкото повече (тестове се правят) - толкова повече (заразуемост се регистрира)"

Петя ти в Словакия ли беше? Там как върви цирка, паднаха ли 'противоепидемични мерки и заплахи', и натиск за боц?
Явно решиха да го играят на друг театър, друга сцена.. па и Украйна е ЕЙ героях са приоритет :)
Ма те ше го върнат май, Тупане. Може би по-силно... Па може и да драматизирам, но не мисля, че са се отказали (срещички на сзо, промени леки в законите). Ше видим:)
 
Мда, дали е само заради това не е ясно, но е от основните причини. Знаем как беше, като при метода на Мечо Пух: "Колкото повече (тестове се правят) - толкова повече (заразуемост се регистрира)"

Петя ти в Словакия ли беше? Там как върви цирка, паднаха ли 'противоепидемични мерки и заплахи', и натиск за боц.
Извънредното положение в Словакия миналата година го кръцнаха, но въведоха мерки със закон. Паднаха изискванията на границата - без карантина, тестове и сертификати. Иначе мерките в страната още не са паднали - маските на закрито са задължителни, като има изключения за хора с ментални заболявания и недочуващи като мен. Иначе на много закрити места и без тях минават. Все още навън се мъчат и с респиратори, дори в топли дни...

Относно боцканията не съм се интересувала, но около 52% са напълно ваксинираните. Предимно пенсионерите.
 
Последно редактирано:
Извънредното положение в Словакия миналата година го кръцнаха, но въведоха мерки със закон. Паднаха изискванията на границата - без карантина, тестове и сертификати. Иначе мерките в страната още не са паднали - маските на закрито са задължителни, като има изключения за хора с ментални заболявания и недочуващи като мен. Иначе на много закрити места и без тях минават. Все още навън се мъчат и с респиратори, дори в топли дни...
Мда, изглежда, че върви към тихо и постепенно, с драматични паузи, узаконяване навсякъде. Срещите на сзо продължават май до догодина, та може да се очакват и нови решения. Е, винаги съществува варианта някои от нас да преувеличават и всичко да отмине все едно не е било, но май не изглежда много вероятно:)
Бе да сме живи и здрави и каквото дойде да му се отговаря с адекватно мирно несъучастие доколкото може, аз поне така мисля.:)
 
Текова хубаво момиче и да недочува :cry:
Ама аз съм за красотата, слухът ми е бая секънд в план :love: а и не го намирам за опредлящ, още повече, че тук придИмно си четеме, кой го еня дали се чуе или не :love:

Бре, тоз любезен хралупфен, прати ли ти много и пак така позитивни поздрави от мен специално :rolleyes:
 
Единствено неподчинението е решението, но то беше подминато, тъй като в началото беше хаос относно действието на вируса. Покрай военната операция нищо чудно с военно положение да се въведат нови рестрикции.
 
Текова хубаво момиче и да недочува :cry:
Ама аз съм за красотата, слухът ми е бая секънд в план :love: а и не го намирам за опредлящ, още повече, че тук придИмно си четеме, кой го еня дали се чуе или не :love:

Бре, тоз любезен хралупфен, прати ли ти много и пак така позитивни поздрави от мен специално :rolleyes:
Дълга история от едно фатално боцкане. Животът продължава... ;)
 
Мда, изглежда, че върви към тихо и постепенно, с драматични паузи, узаконяване навсякъде. Срещите на сзо продължават май до догодина, та може да се очакват и нови решения. Е, винаги съществува варианта някои от нас да преувеличават и всичко да отмине все едно не е било, но май не изглежда много вероятно:)
Бе да сме живи и здрави и каквото дойде да му се отговаря с адекватно мирно несъучастие доколкото може, аз поне така мисля.:)

е те сега тихомълком се сменят закони на световни мащаби. Нали не мислиш, че при следваща пандемия или следващ "страшен" вариант на вируса ще е толкова ларж , като сега ?
 
Дълга история от едно фатално боцкане. Животът продължава... ;)

От проблеми със слуха нямам грам идея, по прицип, но някак си ми се отдава да решавам здравословните проблеми на хората, нямам идея от къде се взе баш пък и това, но винаги съм на линия да разговарям на тази тема и ще съм много щаслив ако мога да помогна.
некаф мейл..
 
Последно редактирано:
От проблеми със слуха нямам грам идея, по прицип, но някак си ми се отдава да решавам здравословните проблеми на хората, нямам идея от къде се взе баш пък и това, но винаги съм на линия да разговарям на тази тема и ще съм много щаслив ако мога да помогна.
b§a§s§t§e§r§4§o/a#b#v
Ти първо разреши лексикалното двусмислие пък тогава тръгвай към диагностицирането.
 
лексикалното двусмислие


dictionary-simpsons.gif
 

Горе