Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Как уцелихме баш в тия времена да поживеем... Етере... Какво да направим...
 
Пичаговци, не сте мръднали милиметър, няма шанс. Аз бях за малко по работа във форума, та реших да ви кажа, че съм жив и здрав, че май се бяхте притеснили. Или по-скоро не... Живи и здрави, весели празници, може да мина някой път да ви проверя отново как върви развитието ;)
 
Пичаговци, не сте мръднали милиметър, няма шанс. Аз бях за малко по работа във форума, та реших да ви кажа, че съм жив и здрав, че май се бяхте притеснили. Или по-скоро не... Живи и здрави, весели празници, може да мина някой път да ви проверя отново как върви развитието ;)
Не може всички да сме като вас със Соло, няма място:(
 
да ви проверя отново как върви развитието
Развиваме се надолу. Даже момчетата са по-развити надолу, отколкото нагоре. Така предполагам, де....
Аз лично съм в пълен застой. Не се фикснах, не се буустнах и не успях да си хвана ни бета-гама, ни делта, ни о'макрон, а бях контактна сумайти пъти.

Минавай, де, минавай да се виждаме... Ние искрено се радваме на твоите посещения. В смисъл - не се държим злобно, въпреки лекото ти високомерие.

Жив и здрав, Теди!
 
Развиваме се надолу. Даже момчетата са по-развити надолу, отколкото нагоре. Така предполагам, де....
Не винаги, понякога зависи от ваксиналния статус.
 

Впрочем кво прави 'доктор' Пасков? Още ли пропагандира антиваксърски глупости, или обърна напълно на Рашизъм?


Този лекар е редовен при нашия човек, дето нандито преди 7 години, реши че е капацитет, и може да спори с доктор, че ваксините убивали хора, по спомен - изтрещя като и спряха аргументите, и почна да кълне, че с пари от ваксините, си е купил часовника на ръката му, и трябва да го е срам, че е човек, нещо такова беше - мога да се разровя да се посмеем след малко.

Та @doc , канала ти добре се развива, като гледам редовно предавания, ей сега си пускам някои, че не съм проверявал от бая време.
 
Впрочем кво прави 'доктор' Пасков? Още ли пропагандира антиваксърски глупости, или обърна напълно на Рашизъм?
Не мислех да пиша и тука, ама лайненцето ме провокира. Щом не съм се подложил на експериментите на корпорациите антиваксър и путинист съм бил...
Гледайте бе! Като добитък подкараха австрийци, гърци... Жестоки глоби за който откаже, 3500 евро. Искаха и в затвор да ги вкарват. Нищо, че рискът да умреш, по следващия линк, го дават 2,48%. Осакатените отделно. Това е ОФИЦИАЛНАТА статистика на САЩ. По-официални няма. Почти милион оплаквания, само от Файзър, само за САЩ. Европейците отдавна минаха 1,3 милиона регистрирани странични ефекти, жалко че не казват за умрелите.
Снощи на купона научих за още едно автоимунно заболяване, появи се след боцкане с Файзър. Може да е случайно, не е редно да ги виним за всичко, ама гледайте долу кво става!
https://medalerts.org/vaersdb/findf...&EVENTS=ON&VAX=COVID19&VAXMAN=PFIZER/BIONTECH

From the 4/15/2022 release of VAERS data:​


Found 718,219 cases where Vaccine is COVID19 and Manufacturer is PFIZER/BIONTECH​


https://www.vaxtestimonies.org/bg/

https://dap.ema.europa.eu/analytics/saw.dll?PortalPages
 
Последно редактирано:
И да си го кажа изрично. Нямам против туй дето ви го пробутват за ваксина, че и безопасна била.
Имам против нищожества като горното да ме дърпат и мене, да поемам задължително тия рискове. Нали сте ваксинирани бе, неуязвими, защитени. Кво ви бърка аз дали съм болен?
Май самИ не си вярвате, ами ви програмират по телевизора, като някакви роботчета. Грам мисъл нямате!
 
Знаех си че Киров е от "наште".
 
Знаех си че Киров е от "наште".
От наще ами, ако бях от тия дето ме наричат путинист - някои вече се преселиха в отвъдното. Наскоро си замина един набоцкан, преди туй беше здрав. У фейса има цяла група, репортват над 500 пострадали, и те дори не влизат в статистиката.
У нашата фашимерия дори не признават пострадали от "ваксина". Взели са едни пари, дали са едни обещания. Кой оцелял оцелял.
 
От наще ами, ако бях от тия дето ме наричат путинист - някои вече се преселиха в отвъдното. Наскоро си замина един набоцкан, преди туй беше здрав. У фейса има цяла група, репортват над 500 пострадали, и те дори не влизат в статистиката.
У нашата фашимерия дори не признават пострадали от "ваксина". Взели са едни пари, дали са едни обещания. Кой оцелял оцелял.
На комшията дядото се буустна наскоро и умря след няколко дена. Друг познат е с тромби на белите дробове отново след бустерче, още 1 пък го удари инсулта и още не може да се възстанови. Но всичко е точно, вакса е спасението.
 
На комшията дядото се буустна наскоро и умря след няколко дена. Друг познат е с тромби на белите дробове отново след бустерче, още 1 пък го удари инсулта и още не може да се възстанови. Но всичко е точно, вакса е спасението.
Мани, че и в затвора искаха да вкарват австрийците, който откаже четвърта, десета или просто поредната доза. И не се е разминало, просто го отложиха заради другите мизерии.
Че не пази от болестта е очевидно, нали разправяха че като се "вакснем" на 70 % ще плеснем с ръце и ще се прегърнем. Над 80% ковидни в болниците на UK са "ваксинирани".
Цанов не е против "ваксините". Против принудителните корпоративни експерименти е. Дори извадиха документи, че са прикривали странични ефекти, още на стадий тестове на доброволци.
Как да им вярваш в науката на тия измекяри!
 
Последно редактирано:
Тедката трябва да отиде в Китай като иска да вижда само боцнати. Рай за анти-ковид. Улиците се чистят всеки ден и убиват като цяло вируса. Скоро вируса ще го заличат... Над 80% ваксинирани, боцнат, не боцнат, отиваш в лагер при симптом. Там сигурно са на 10-та доза. Ще ти хареса. Нали това искаш? Вируса да е заличен, да се срещаш само с боцнати, да имаш достъп до последната доза и много други екстри за справяне с вируса.


 
Последно редактирано:
Найдох линка. Цъкате по азбуката, на буквичката С. После в страницата търсите тия:
COVID-19 MRNA VACCINE MODERNA (CX-024414)
COVID-19 MRNA VACCINE PFIZER-BIONTECH (TOZINAMERAN)
COVID-19 VACCINE ASTRAZENECA (CHADOX1 NCOV-19)
COVID-19 VACCINE JANSSEN (AD26.COV2.S)
COVID-19 VACCINE NOVAVAX (NVX-COV2373)

Малко над милион и половина репорта, около 40% от тях са със постоянни сериозни увреждания. Сериозните са отбелязани изрично.
По - официално от туй няма. ЕМА е здравната организация на Европа, данните са от нея.
 
Последно редактирано:
Този лекар е редовен при нашия човек, дето нандито преди 7 години, реши че е капацитет, и може да спори с доктор, че ваксините убивали хора, по спомен - изтрещя като и спряха аргументите, и почна да кълне, че с пари от ваксините, си е купил часовника на ръката му, и трябва да го е срам, че е човек, нещо такова беше - мога да се разровя да се посмеем след малко.
О, моля те, направи го! Разрови и покажи постовете, в които съм клела доктора и съм говорила за часовника му. За часовника му, боже господи! Откъде ще знам, че има часовник изобщо? Може и обеца на клитора да има, ма аз няма как да знам, щото комуникацията тук е епистоларна, ако не си разбрал досега. Изобщо нямам спомен да съм писала такива неща. Дай ги, айде.

Ти откакто си фен на президента на украйна - Люински ли взе така да лъжеш ,или от малък си си жалък лъжец, Пинокио?

С тоя арогантен гъз, @д-р беге Стефчо сме водили съвсем друг спор и мнението ми категорично не е било срещу ваксините - стандартните ваксини, които се поставят на децата. Намери темата и дай постовете, които визираш, защото ще го направя аз и ще станеш за смях отново.
 
Последно редактирано:
Докторите не я разбират тая тема щото са учили погрешната наука.
Цитират някакви "официални" статистики, пък грам не чактисват науката Статистика.

Професорът по Статистика от Куин Мери отдавна дебънкна "официалните" Ковид статистики:

... Обаче младежта такваз силна вяра има в ОФИЦИАЛНИТЕ статистики и в правителството, че чак на религия бие тва тяхното! Едно време народът дори на Бай Тошо не е вярвал чак толкоз. Ама нищо, никога не е късно да реализираме идеалите на КОМИНТЕРНА! :D
 
Ефремов показва зеленчуците дето са бъдещето на тая държава и дето сеят акъл в нета и в тубата колко хубаво било да се вакснеш и колко лош бил Путин:

 
"Smart Citizen Wallet" подобно на Китайската система, която ще наказва и награждава гражданите, се въвежда тази есен в Болоня.
За сега е по желание, но както с цялата пандемия(първи бустър, втори бустър...) ще стане задължително. Явно почват да тестват почвата.
Да видят как ще реагират хората. До 2027 това ще плъзне по целия свят както вироса плъзна от китай. Интересното е, че вироса се появи от Китай и разпространи в целият свят. Като метафора как диктатурата и цензората ще плъзне из целият свят. Заедно с тази система разбира се, ще вмъкнат и дигитализация на всякаква хартиена информация, като медицински документи, паспорт, ид и пари естествено.
Пуснете си автоматичен превод към английски или български.


Новият Световен Ред само "коспирационна теория"
Темата им е Готови ли сме за "Новият Световен Ред"

Приготвяй се тедка за това. Ти май много го чакаш ди си примерен гражданин.
 
"Smart Citizen Wallet" подобно на Китайската система, която ще наказва и награждава гражданите, се въвежда тази есен в Болоня.
За сега е по желание, но както с цялата пандемия(първи бустър, втори бустър...) ще стане задължително. Явно почват да тестват почвата.
Да видят как ще реагират хората. До 2027 това ще плъзне по целия свят както вироса плъзна от китай. Интересното е, че вироса се появи от Китай и разпространи в целият свят. Като метафора как диктатурата и цензората ще плъзне из целият свят. Заедно с тази система разбира се, ще вмъкнат и дигитализация на всякаква хартиена информация, като медицински документи, паспорт, ид и пари естествено.
Пуснете си автоматичен превод към английски или български.


Новият Световен Ред само "коспирационна теория"
Темата им е Готови ли сме за "Новият Световен Ред"

Приготвяй се тедка за това. Ти май много го чакаш ди си примерен гражданин.

Нищо ново. Благодарение на @етерИум сме психически подготвени.

За жалост не правим нищо да го предотвратим. Ако изобщо е възможно, сега е моментът. После ще си вием по балконите, ама файда...
 
До 2027 това ще плъзне по целия свят както вироса плъзна от китай. Интересното е, че вироса се появи от Китай и разпространи в целият свят. Като метафора как диктатурата и цензората ще плъзне из целият свят.
У всяко изречение имаш правописна грешка. После плюете "младите" че поемали като сюнгер, от зомби - визора. Един дори постави Батман сред възрожденците от Априлското въстание (не рубладжийските измекяри, дето се изредиха да се сравняват с тях).
 
Последно редактирано:

Горе