Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Вярвам ти. Кьовид или друго - ще е нещо, служещо за повод за масова инокулация и нови достижения на човешките права - "нов обществен договор" и ала-бала. Но главният въпрос (поне за мен) си остава: какво има в инжекциите, за какво служи (а то не е едно) и как ще въздейства в дългосрочен план.
Общо взето я карат, както винаги. Точно там, където на хората им се струва абсурдна конспирация.
Представя се по-най абсурдния начин и се действа по него.
 
@етерИум погледни процентите (в анкетата). Все още има някакъв паритет.

В част от хората (не претендирам) за точни числа нещо се промени след като се боцнаха. Brave new World.
 
Мислите ли, че на есен ще мъчат още да тормозят хората.
Аз си мисля че на този етап, на тази фаза приключи ковида. Целите са изпълнени:
1. Набоде се голяма част от таргет населението
2. Сигурно на 95% от населението в развиият свят им направиха дкн профили

Може би следващата атака ще е по генетични маркери, т.е пускат вируси с определен днк таргет
Ако Русия-Украйна приключи скоро, нещо друго ще дойде, примерно талибаните. Иначе, Русия ще е главната история почти до края на лятото. Ще има кибер атаки и недостиг на храна. Малко преди да свърши ще се вдигат случаите и кови пак ще се завърне на есен с вариянта ХЕ. В началото на войната, бях публикувал интересна снимка, в която няколко седмици преди Украйна, има драстичен спад на случаи по целия свят. Със самолети ли пръскат нещо, статистиката ли манипулират кой знае. Но малко преди войната са спряли, за да отпуснат хората и после да ги концентрират във войната. Ще има още кови докато въведат дигитализация на информация и пари.
Социална Кредитна Система, Дигитален Портфейл за Самоличност. Без значение от името, то ще е следващата стъпка.
Във Франция и други европейски държави използват приложение още от началото на пандемията. В Италия, тази есен ще пускат
'smart citizen wallet', портфейл с който ще използват да възнаграждават и наказват хората. Но какво друго ми е познато...
Урсула, председател на ЕК иска да наложи дигитален портфейл, за съхраняване на самоличност, паспорт, медицинска информация, пари...
SZfDlOn.png




 
Последно редактирано:
@етерИум погледни процентите (в анкетата). Все още има някакъв паритет.

В част от хората (не претендирам) за точни числа нещо се промени след като се боцнаха. Brave new World.
Близки роднини се набодоха с 2 дози. Станаха апатични, забравят, и с идея по раздразнителни. Единият отключи някакви автоимунни обриви. Не е редно да ги връзваме с "ваксината", просто така се случи.
То и политическата катастрофа си казва думата. Най-скъпия ток в ЕС, при най-ниските заплати. И очакваме по-зле да става.
Да ви изсъхнат ръчичките, тия дето ни доведохте тия некадърници на власт.
 
Близки роднини се набодоха с 2 дози. Станаха апатични, забравят, и с идея по раздразнителни. Единият отключи някакви автоимунни обриви. Не е редно да ги връзваме с "ваксината", просто така се случи.
То и политическата катастрофа си казва думата. Най-скъпия ток в ЕС, при най-ниските заплати. И очакваме по-зле да става.
Да ви изсъхнат ръчичките, тия дето ни доведохте тия некадърници на власт.

Акъл не може да се инжектира, за твое съжаление.
 
Акъл не може да се инжектира, за твое съжаление.
Аз ви давам линкове, колко народ изпука като мухи от тия вашите "ваксини". Репортнатите случаи на Файзър гонят 700 хиляди, и 2 и половина процента умират.

По-официални данни от тия няма. Фейкът сте вие. Ако ти се разболееш от експериментите им няма да ти е толкова весело. Цанов направи видео, майката на асистентката му, ако не гадже, не знам каква му е. Майка ѝ на нея на легло, парализа след втора доза "ваксина". Гледай го, може пък да ти дойде акъл. Държавата грам не я интересува като пострадаш, обиколили са всички възможни инстанции, вкл. телефона на бат ви Боко.

Правете си генетични експерименти, ами нас що занимавате! Нали сте защитени бе, кво ви интересуваме ние?
 
Аз ви давам линкове, колко народ изпука като мухи от тия вашите "ваксини". Репортнатите случаи на Файзър гонят 700 хиляди, и 2 и половина процента умират.

По-официалнби данни от тия няма. Фейкът сте вие. Ако ти се разболееш от експериментите им няма да ти е толкова весело. Цанов направи видео, майката на асистентката му, ако не гадже, не знам каква му е. Майка ѝ на нея на легло, парализа след втора доза "ваксина". Гледай го, може пък да ти дойде акъл. Държавата грам не я интересува като пострадаш, обиколили са всички възможни инстанции, вкл. телефона на бат ви Боко.

Правете си генетични експерименти, ами нас що занимавате! Нали сте защитени бе, кво ви интересуваме ние?

Даваш, трънци. Голяма фантазия имаш.

пс: нали вече минахме това, че хора с автоимунни заболявания, не се ваксинират изобщо.
 
Аз ви давам линкове, колко народ изпука като мухи от тия вашите "ваксини". Репортнатите случаи на Файзър гонят 700 хиляди, и 2 и половина процента умират.

По-официалнби данни от тия няма. Фейкът сте вие. Ако ти се разболееш от експериментите им няма да ти е толкова весело. Цанов направи видео, майката на асистентката му, ако не гадже, не знам каква му е. Майка ѝ на нея на легло, парализа след втора доза "ваксина". Гледай го, може пък да ти дойде акъл. Държавата грам не я интересува като пострадаш, обиколили са всички възможни инстанции, вкл. телефона на бат ви Боко.

Правете си генетични експерименти, ами нас що занимавате! Нали сте защитени бе, кво ви интересуваме ние?
Пак му обръщате прекалено много внимание на @ReminD и сега започва всефорумния потоп. Или пък не?
 
Даваш, трънци. Голяма фантазия имаш.

пс: нали вече минахме това, че хора с автоимунни заболявания, не се ваксинират изобщо.
Напротив, ето ти пак, и това само за Фаизър. 724 000 странични ефекта. Останалите са още почти толкова. Данните са на VAERS, американската държавна агенция.
Автоимунните заболявания се появиха след "ваксина". Преди това са били без такива оплаквания.
 
Найдох линка. Цъкате по азбуката, на буквичката С. После в страницата търсите тия:
COVID-19 MRNA VACCINE MODERNA (CX-024414)
COVID-19 MRNA VACCINE PFIZER-BIONTECH (TOZINAMERAN)
COVID-19 VACCINE ASTRAZENECA (CHADOX1 NCOV-19)
COVID-19 VACCINE JANSSEN (AD26.COV2.S)
COVID-19 VACCINE NOVAVAX (NVX-COV2373)

Малко над милион и половина репорта, около 40% от тях са със постоянни сериозни увреждания. Сериозните са отбелязани изрично.
По - официално от туй няма. ЕМА е здравната организация на Европа, данните са от нея.
Ето ти и ЕМА. Пак официалното, на европейците. 40% от страничните ефекти са постоянни, инвалидизиращи.
 
  • More than 868 million doses of vaccines have been given to people in the EU and European Economic Area (EEA), as of early April 2022.
  • The authorised COVID-19 vaccines are safe and effective. They were evaluated in tens of thousands of participants in clinical trials and have met EMA’s scientific standards for safety, efficacy and quality.
  • The safety of COVID-19 vaccines is continuously monitored and evaluated.
  • Monthly safety updates give an overview of the PRAC’s regular safety evaluation.
  • The vast majority of known side effects of COVID-19 vaccines are mild and short-lived.
  • Serious safety problems are extremely rare.
bc8ed613900e9f203911181beeb2e47c.png


Сам се дебънкваш.
 
  • More than 868 million doses of vaccines have been given to people in the EU and European Economic Area (EEA), as of early April 2022.
  • The authorised COVID-19 vaccines are safe and effective. They were evaluated in tens of thousands of participants in clinical trials and have met EMA’s scientific standards for safety, efficacy and quality.
  • The safety of COVID-19 vaccines is continuously monitored and evaluated.
  • Monthly safety updates give an overview of the PRAC’s regular safety evaluation.
  • The vast majority of known side effects of COVID-19 vaccines are mild and short-lived.
  • Serious safety problems are extremely rare.
bc8ed613900e9f203911181beeb2e47c.png


Сам се дебънкваш.
Няма лошо бе, дай да видим истината. Пълно е по нета с надъхващи статистики, ето главният ни здр. инспектор се набоде за рекламата, и после 3 месеца ни жив ни умрял. Кунчев ли беше, не мога да запомня всички нищожества.
 
Това ти го даде, аз не претендирам да имам диплома по медицина от фейсбуук. Доверявам се на световните експерти.


Сега става ли ти ясно, защо блещиш глупости?
 
Последно редактирано:
Това ти го даде, аз не претендирам да имам диплома по медицина от фейсбуук. Доверявам се на световните експерти.
По-официално от VAERS и EMA няма. Препаратът те зомбира, показва ти го че е от фейцбук. Същински троянец, фишинг атака.
 
Няма лошо бе, дай да видим истината. Пълно е по нета с надъхващи статистики, ето главният ни здр. инспектор се набоде за рекламата, и после 3 месеца ни жив ни умрял. Кунчев ли беше, не мога да запомня всички нищожества.
Освен, че изтрепаха сумати хора, не се знае какъв ще ефекта след години. Знае се де.
 
Освен, че изтрепаха сумати хора, не се знае какъв ще ефекта след години. Знае се де.
"Ваксините" им работят, ама не както на нас ни се иска и представя. Сума народ се разболяха, след 2 или 3 дози, на Копейкин дори умря роднина от Ковид, с 3 дози правоверен сертифициран. Поне от болестта да пазеше, пък то само със страничните ефекти си оставаме.
 

Горе