Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Абе пич, не се опитвай да бориш цифрите, математиката е точна наука. Пък кой какво казал...това и аз мога да го напиша. Пък и да го публикувам даже. Релаксирай днес, не се напъвай.
Математиката е точна наука когато се използва за наука. При новините, политиката и подобни е в сферата на фантастиката и нагласянето.
 
Една година 25 човека се боднаха с три дози, някои се радват на ново щастливо семейство и здрави деца след ваксината. Ставате адски смешно с доводите си, наистина.
 
Една година 25 човека се боднаха с три дози, някои се радват на ново щастливо семейство и здрави деца след ваксината. Ставате адски смешно с доводите си, наистина.
За ковида ясно, че се прецака. Кажи за маймунската шарка, готов ли си?
 
Баба едно си знае...нямаш напредък...
И аз греша, ама когато имаш числа на масата, грешката е невъзможна. Свери си часовника и виж съотношението смъртност от Ковид и смъртност от ваксини. С изненада ще откриеш огромна разлика. Или се съмнявам, че ще я откриеш. Щото дори и да грешиш, пак ще бълваш същите тъпотии. Кажи ми, кой те е зомбирал така? Съседът ли? Фейсът ли? Фалшиви сайтове ли?
Зомбирало ме е изконното Конституционно право да отказвам медицински експерименти. Пише го изрично. Бъркочът е в експериментален стадий 3, има и 4. Научният свят е разделен. 400 000 сериозни странични ефекти по ЕМА, дадох ти и линковете и снимките. По VAERS са пак почти още толкова.
Ей това ми дава мотив и право, да отказвам. И логика и законодателството и харта на човека са на моя страна. Тия дето те набодоха насила са за бесило, дори събират инерция за нов Нюрнбергски процес. Като принудиха някои да се "ваксат" за да работят нарушиха още едно изконно Конст. право - на труд.
Нарушиха ми и свободното предвижване, не можех да припаря дори в тоалетните, дори съм виждал да пикаят пред вратата на мола.
Дезинформацията и злоупотреба със обществено положение също са углавни престъпления.
Кое не ти е ясно, 20 пъти го повторихме това.
 
Днес нямам време, ама някой си направил тоя труд. Наснимал базата на ЕМА. Официалната европейска.
2022-03-14-12-25-25.png


2022-03-14-12-50-02.png

Jansen-Total-2022-03-15-12-25-04.png

Moderna-Seriousness-2022-03-15-12-34-35.png

Moderna-Total-2022-03-15-12-26-03.png

Phizer-Total-2022-03-15-12-23-25.png
vqravnauka.png
Ще ви го пускам от време на време, да не ме питате едно и също. Туй у виолетовкото са репортнати СЕРИОЗНИ странични ефекти, на официалната Европейска медицинска агенция ЕМА. По абсцисата долу може да се ориентирате колко десетки хиляди има за всеки проблем поотделно. Жалко, че не пишат колко умрели лековерни има. VAERS обаче ги пишат. Около 30 000 по груби сметки.
 
Зомбирало ме е изконното Конституционно право да отказвам медицински експерименти. Пише го изрично. Бъркочът е в експериментален стадий 3, има и 4. Научният свят е разделен. 400 000 сериозни странични ефекти по ЕМА, дадох ти и линковете и снимките. По VAERS са пак почти още толкова.
Ей това ми дава мотив и право, да отказвам. И логика и законодателството и харта на човека са на моя страна. Тия дето те набодоха насила са за бесило, дори събират инерция за нов Нюрнбергски процес. Като принудиха някои да се "ваксат" за да работят нарушиха още едно изконно Конст. право - на труд.
Нарушиха ми и свободното предвижване, не можех да припаря дори в тоалетните, дори съм виждал да пикаят пред вратата на мола.
Дезинформацията и злоупотреба със обществено положение също са углавни престъпления.
Кое не ти е ясно, 20 пъти го повторихме това.
Утре тия гадове като ти сложат 30 км ограничение в града, сигурно ще си вземеш тротинетка и ще ги псуваш, нали? Кой ги пише тия закони дееба, а защо не може да си шофираме пияни?!? Е те твойта логика е същата.
 
Ще ви го пускам от време на време, да не ме питате едно и също. Туй у виолетовкото са репортнати СЕРИОЗНИ странични ефекти, на официалната Европейска медицинска агенция ЕМА. По абсцисата долу може да се ориентирате колко десетки хиляди има за всеки проблем поотделно. Жалко, че не пишат колко умрели лековерни има. VAERS обаче ги пишат. Около 30 000 по груби сметки.
Я пак виж по твои груби сметки колко си заминаха от Ковид! Ти колко имаш по математика?!? Баси "предприемачите" сте всички, ужас...
 
Я пак виж по твои груби сметки колко си заминаха от Ковид! Ти колко имаш по математика?!? Баси "предприемачите" сте всички, ужас...
Айде лековерни добичета биоматериал, дето се набодохте. Вие сте решили за вас. Не го оспорвам.
Айде да не решаваш кое е добро за мен? Ходи го обясни на парализираните, щото може да погледнеш от графиката че най-много нервната система удря, шибаната ви "ваксина".
Туй е по-лошо от умирачка.
И друго. Ако реша че мога да се изолирам от зараза то рисковете от корпоративните ви боклуци стават неоснователни.
Ше ви еба в лекетата нагли. Мрете, като искате, не ни се бъркайте. Законите са с нас!
По GDPR което в момента е в сила, дори да ме ПИТАШ за здравния ми статус се наказва с 5 години пандела. Ако не си админ на лични данни, и то в най-критичната, медицинска категория, дето трябва да си здравен служител, за да ме питаш такива неща.
Няколко човека ти го казаха. Личи, че съжаляваш дето се набоде, и много ти се иска всички да сме се минали.
Сори, тая глава на раменете не ти е за украса, да си гледал по-малко СМРАД и да си чел повече данни от извора!
 
Само на тежък трол не бяха я обиждали :D
може ли да дефинираш "тежък трол", че ми е интересно ? :)
То това не е обида, а диагноза. Тежък трол е облъчен индивид, който бълва пкатена или безплатна информация на кило.
 
Айде лековерни добичета биоматериал, дето се набодохте. Вие сте решили за вас. Не го оспорвам.
Айде да не решаваш кое е добро за мен? Ходи го обясни на парализираните, щото може да погледнеш от графиката че най-много нервната система удря, шибаната ви "ваксина".
Туй е по-лошо от умирачка.
И друго. Ако реша че мога да се изолирам от зараза то рисковете от корпоративните ви боклуци стават неоснователни.
Ше ви еба в лекетата нагли. Мрете, като искате, не ни се бъркайте. Законите са с нас!
По GDPR което в момента е в сила, дори да ме ПИТАШ за здравния ми статус се наказва с 5 години пандела. Ако не си админ на лични данни, и то в най-критичната, медицинска категория, дето трябва да си здравен служител, за да ме питаш такива неща.
Няколко човека ти го казаха. Личи, че съжаляваш дето се набоде, и много ти се иска всички да сме се минали.
Сори, тая глава на раменете не ти е за украса, да си гледал по-малко СМРАД и да си чел повече данни от извора!
Грам не съжалявам и пак ще се бода ако трябва. И ще продължа да те убеждавам, че е по-добре, отколкото да те тресне Ковид без да си ваксиниран. На свой гръб го изпитах даже
 
И ще продължа да те убеждавам, че е по-добре, отколкото да те тресне Ковид без да си ваксиниран.
за тея 2 години е минал през всички с всичките му варианти бе човеко. Без значение ваксиниран ли си или не си :rolleyes:


giphy.gif
 
Сам ода доавя, корона вируси е имало преди "корона вируса" и щеима след него, живей с това !
 
Грам не съжалявам и пак ще се бода ако трябва. И ще продължа да те убеждавам, че е по-добре, отколкото да те тресне Ковид без да си ваксиниран. На свой гръб го изпитах даже
Помияр, мършо, махай ми се от очите! Щял да ме убеждава! Нищожество скапано! Лайно на пътя ми дава акъл, при всичката тая информация с която разполагам!
Мракобесен закон от Асен Василев. Разговор с адв.Милен Пенев
27.05.2022
 
Последно редактирано:
 
Последно редактирано:
Ти си психо.
 
Ти си психо.
Гледай видеото на Пасков, докато не е почнал да иска пари. Адвокат ти обяснява, мъчат да вкарат закон без съд и присъда да отнемат имущество, без да обжалваш. Просто някой решил.
Понеже от СЗО го пробутват, искат да анулират всички Конституции, да станат над-национални, и да колят и бесят по тяхно осмотрение.
В САЩ мъдрят "ваксинация" от врата до врата, призовават за harassment на който се дърпа, искаш ли доказателства? За Австрия вече го дъвкахме, затворът за не-инокулирани не е отменен, просто малко отхлабиха примката, да не ни дойде много с тая хиперинфлация. На есен ще ги емнат да се бодат на 3 месеца, искат или не искат. За който няма 3500 евро за първи отказ, и 7000 евро за втори отказ, да си плати свободата. Бедните на иглата, като тебе.
 
Няма как да няма някаква връзка между приемането на лекарства, дори и да се нарекат хранителни добавки, и ваксините. Страничните ефекти може би ще започнат да се проявяват след месеци, години. За мен... първо ни шибнаха ковид, който за мен е реален, после ваксините за ковид да удвоят ефекта. Изчистване на болните и ненужните. Каквото остане ще е все "бодра смяна".
 
Изчистване на болните и ненужните. Каквото остане ще е все "бодра смяна".
Изчистиха лековерните, да не кажа тъпите, прилъгаха докъм 90% от богатите държави да се набодат.
За нас останалите вкарват откровен фашизъм, без право на законно правосъдие. Отказ от правосъдие, има такъв термин.
Буквално се канят да тръгнат с белите скафандри по къщите, както избиха животните по Странджа. После по техните документи се оказа, че африканска чума няма, и който удържа на фашистките им попълзновения си запази животните живи и здрави.
 

Горе