Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Пак си се дрогирвал, като гледам цяла сутрин си пускал фейкове - лягай си, че след 2 дни пак.
 
Прав е, антиваксърите са по-зле и от добитък и стадо утрепки.
Ей добитък. Дето се мъчите да ми вкарвате "закони", тялото ми да принадлежи на корпоративни задокеански алъш-вериш-и.
Дори не сме антиваксъри. Пасков вика "ръгайте си "ваксините", в рамото в носа в гъза, където решите". Бодете се всеки месец. Твое право е да пушиш, пиеш, водиш курварски живот, да се подлагаш на корпоративни експерименти за пари (за тях пари, за теб болнично легло или ковчег).
Нас не закачайте, ви еба в ... вече не знам как да те обидя, добитъкът е по-разумен от тебе и такива като тебе. Няма такова жалко животно като вас, не знам с какво да те сравня.
 

Н-Ю-Р-Н-Б-Е-Р-Г-С-К-И ПРОЦЕСИ​


Преди 50 години в Нюрнберг, Германия, 23 лекари и учени отговаряха за делата си!
Преди 50 години в Нюрнберг, Германия, 23 лекари и учени бяха изправени пред съд за военни престъпления, извършени преди и по време на Втората световна война. Медицинският процес и неговият по-известен предшественик, Международният военен трибунал, ни оставиха дефиниращи декларации за етичен принцип.

Подписване на "Информирано съгласие"
Кодекса на Нюрнберг е създаден след Втората световна война в резултат на процеси, осъждания и екзекуции на нацистките лекари, които бяха провели смъртоносни експерименти, без съгласието на субектите, и военнопленниците. Първият и най-обширен принцип на Кодекса предвижда строгите условия за установяване на доброволно съгласие, включително, че лицето не може да бъде изложено на „какъвто и да било елемент на сила, измама, принуда, пресичане или друга скрита форма на ограничение или принуда“. Освен това всички лица трябва да имат „достатъчно познания и разбиране на елементите на съответния предмет на медицинска намеса или експеримент“. Един такъв необходим законен елемент е информираното съгласие да включва факта, че тези експериментални ваксини не се ползват със статут на "FDA одобрени", а имат само "временна за Аварийно използване разрешителни, както експериментални (изпитвани) средства." Както основателят на AFLDS д-р Симон Голд потвърждава че, това означава, че човек е включен в медицинско изпитване, когато получава тези инжекции, които „почти никой не е съгласен доброволно да си сложи“ при нормални обстоятелства, когато му бъде предоставена тази необходима информация. Поради тези и повече причини VBOR потвърждава, че е нарушение на федералния закон да се налагат такива вещества („21 USC §360bbb-3“). Както гласи уставът: „Разрешението за медицински продукти за употреба при спешни случаи ... изисква ... възможността да се приеме или да се откаже администрирането на продукта.“ VBOR продължава да формулира онези човешки и граждански права, които се стреми да осигури, в съответствие с „шест общи категории защита на физическите лица срещу прекомерното управление и опитите за намеса от страна на частен бизнес и организации за каквата и да е било финансова изгода“. Тези защити включват следното: - Никое лице няма начин да бъде накарано, агитирано, принудено или притискано по какъвто и да е начин да приема ваксина срещу К-19. - Никой лекар или медицинска сестра не може да бъде помолен от работодателя си да популяризира ваксина срещу К-19. - Всички лица си запазват правото по всяко време да определят кое е в техен собствен медицински интерес, без да застрашава техния поминък или свободата на движение. - На всички лица трябва да се предостави достъп до независима информация, за да им помогне да определят какво е в техния собствен медицински интерес (включително риска от смърт въз основа на възраст) след вкарването на коктейла на тези експериментални вещества уж за предотвратяването на К-19. Тази информация трябва да включва информация от източници, които са независими от конфликт на интереси, като например държавно, политическо или търговско образувание. Такава информация може да бъде включена, но не може да бъде единственият източник на информация. - Освен това възрастните хора имат право да бъдат консултирани и да се информират от независим адвокат с медицинско обучение и познания по химия, биология и други подобни, който да им помогне да определят собствения си медицински интерес. - Частните фирми, опериращи в рамките на юрисдикцията, нямат законови правомощия да изискват или налагат или принуждават да бъдат прлиемани лекарства или експериментални медикаменти за лица.
Всички военнопрестъпници, осъдени на смърт, са обесени на 2 юни 1948 г. в затвора Ландсберг, Бавария.

За някои разликата между получаването на лишаване от свобода и смъртно наказание е членството в СС – „организация, обявена за престъпна от решението на Международния военен трибунал“. Обаче някои медицински персонал от СС получават лишаване от свобода. Степента на лично участие и / или председателство над групи е фактор за други.
Странно защо днешните корпоративни боклуци смятат, че ще им се размине. СС тъй са мислели, че са недосегаеми. В бг имаме първата осъдителна присъда.
БРИТАНСКО МЕДИЦИНСКО СЪПИСАНИЕ № 7070 Том 313: Страница 1448, 7 декември 1996 г.


Решението на Трибунала за военни престъпления в Нюрнберг установява 10 стандарта, с които лекарите трябва да се съобразяват при извършване на експерименти върху хора в нов кодекс, който сега е приет в световен мащаб. Това решение установи нов стандарт на етично медицинско поведение за ерата на правата на човека след Втората световна война. Наред с другите изисквания, този документ въвежда изискването за доброволно информирано съгласие на субекта. Принципът на доброволното информирано съгласие защитава правото на индивида да контролира собственото си тяло. Този код също така признава, че рискът трябва да бъде преценен спрямо очакваната полза и че трябва да се избягват ненужни болка и страдание. Този код признава, че лекарите трябва да избягват действия, които нараняват човешки пациенти. Принципите, установени от този кодекс за медицинската практика, сега са разширени в общи кодекси на медицинската етика.




Нюрнбергският кодекс (1947)


Допустими медицински експерименти
Голямата тежест на доказателствата пред нас, които показват, че някои видове медицински експерименти върху хора, когато се държат в разумно точно определени граници, съответстват на етиката на медицинската професия като цяло. Главните действащи лица в практиката на човешкото експериментиране обосновават своите възгледи на основата на това, че такива експерименти дават резултати в полза на обществото, които не могат да бъдат извлечени от други методи или средства за изследване. Всички обаче са съгласни, че трябва да се спазват определени основни принципи, за да се удовлетворят моралните, етичните и правните концепции: 1. Доброволното съгласие на субекта е абсолютно необходимо. Това означава, че засегнатото лице трябва да има правоспособност да даде съгласие; трябва да са разположени така, че да могат да упражняват свобода на избор по избор, без намесата на какъвто и да е елемент на сила, измама, измама, принуда, пресичане или друга скрита форма на ограничение или принуда; и трябва да има достатъчно познания и разбиране на елементите на въпросния предмет, за да му позволи да вземе разбиране и просветлено решение. Този последен елемент изисква преди приемането на положително решение от експерименталния субект да му бъде съобщено естеството, продължителността и целта на експеримента; метода и средствата, чрез които ще се провежда; всички неудобства и опасности, разумно очаквани; и въздействието върху здравето или човека, което може да произтича от участието му в експеримента. Задължението и отговорността за установяване на качеството на съгласието лежи върху всеки индивид, който инициира, ръководи или участва в експеримента. Това е личен дълг и отговорност, който може да не бъде безнаказано делегиран на друг. 2. Експериментът трябва да бъде такъв, че да дава ползотворни резултати за благото на обществото, невъзможни за извличане с други методи или средства за изследване, а не случайни и ненужни по своята същност. 3. Експериментът трябва да бъде така проектиран и базиран на резултатите от експерименти с животни и знания за естествената история на болестта или друг изследван проблем, така че очакваните резултати да оправдаят резултатите от експеримента. 4. Експериментът трябва да се проведе така, че да се избегнат всички ненужни физически и психически страдания и наранявания. 5. Не трябва да се провежда експеримент, когато има априорна причина да се смята, че ще настъпи смърт или увреждаща увреда; с изключение може би в онези експерименти, където експерименталните лекари също служат като субекти. 6. Степента на риск, който трябва да се поеме, никога не трябва да надвишава степента, определена от хуманитарната важност на проблема, който трябва да бъде решен чрез експеримента. 7. Трябва да се направи подходяща подготовка и да се осигурят подходящи съоръжения за защита на експерименталния субект срещу дори отдалечени възможности за нараняване, увреждане или смърт. 8. Експериментът трябва да се провежда само от научно квалифицирани лица. Трябва да се изисква най-висока степен на умения и грижи през всички етапи на експеримента от тези, които провеждат или участват в експеримента. 9. По време на експеримента човешкият субект трябва да бъде свободен да приключи експеримента, ако е достигнал физическото или психическото състояние, където продължаването на експеримента му се струва невъзможно. 10. По време на експеримента отговорният учен трябва да бъде готов да прекрати експеримента на всеки етап, ако има вероятна причина да вярва, в упражняването на добросъвестността, превъзходното умение и внимателната преценка, че продължаването на експериментът вероятно ще доведе до нараняване, увреждане или смърт на експерименталния субект. 11. Предотвратяване на геноцид.




ВАЖНО - КАК ДА СЕ СПАСИТЕ ОТ ПРИНУДИТЕЛНОТО Ф@КСИНИР@НЕ


ПРОБУДЕН НАРОД НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПОБЕДЕН ! НЕ МОЖЕШ ДА ГО ПОБЕДИШ, КОГАТО ВЯРАТА Е В СЪРЦЕТО МУ И ТОЙ Е ГОТОВ ДА УМРЕ ЗА СВОБОДАТА СИ ! Как да отхвърлите принудителното ваксиниране без дори да "отказвате" ВАРИАНТ 1 Ако сте принудени да се ваксинирате, за да запазите работата си, един чудесен начин да се справите, е да изготвите и изпратите писмо на Президента, Премиера, Министъра на Здравеопазването, вашите работодатели и местните здравни власти : До ........................ От ........................ адрес ........................ ИСКАМ ДА МИ БЪДЕ ИЗПРАТЕН ВХОДЯЩ НОМЕР Уважаеми ........................ "Пиша ви във връзка с въпроса за потенциалната ваксина срещу COVID и желанието ми да бъда напълно информиран и да оценя ВСИЧКИ факти, за да взема информирано решение, съгласно изискванията на Нюрнбергския Медицински Кодекс. Ще бъда благодарен, ако ми предоставите следната информация в съответствие със законовите изисквания: 1. Моля да ме информирате писменно за одобрения правен статус на всяка ваксина и дали същата е одобрена от "The United States Food and Drug Administration" (FDA) като официална ваксина или все още е в процес на изпитания и експериментална? 2. Моля да ми предоставите документални подробности, че ваксините са преминали пълният цикъл на дългогодишни изпитания върху животни и доброволци хора (тоест Фаза 1, фаза 2 и Фаза 3); какво количество хора са участвали в изпитанията; какви са резултатите и страничните ефекти от тези изпитания и писмени гаранции, че ваксината е изцяло, независимо и стриктно тествана спрямо контролните групи и какви са последващите резултати от тези тестове? 3. Моля да ме информирате писменно за пълния списък на съдържанието на ваксината,която трябва да получа, и какви от веществата които се съдържат в нея са били определени като канцерогеннни или токсични за организма през годините? 4. Моля да ме информирате писменно за всички нежелани реакции /смърт, увреждания, парализиране, гърчове, образуване на тромби, съсирване на кръвта и други форми на инвалидност.../, свързани с тази ваксина след инжектирането й в тялото, включително проучванията на други страни и научни институции по света? 5. Моля да потвърдите, че всяка една от ваксините, които сте доставили за употреба в страната, НЕ е "експериментална терапия", променяща ген на тРНК / mRNA, и че не съдържат абортирани фетални клетки, което влиза в противоречие с моята религиозна принадлеженост, както и че не съдържат графенов оксид, етиленов оксид и биосензорни наночастици от други неупоменати в листовките на ваксините опасни материали? 6. Моля да потвърдите писменно, че никой няма право да ме принуждава да приема над мен да бъдат извършвани под натиск или насила каквито и да е било ваксини или други медицински експерименти, в съответствие с Нюрнбергския Медицински кодекс? 7. Моля да ме информирате кога, къде и по какъв начин е изолиран и подробно изследван в независими лаборатории вируса на Covid-19 и кога по срокове са разработени ваксините, които някой иска да ме принуди да приема насила? След като получа горепосочената информация в пълен размер и съм удовлетворен, че НЯМА заплаха за здравето и живота ми, ще се радвам да приема предложението ви за лечение, но при определени условия - а именно, че: 1. Потвърждавате писменно и категорично, че няма да пострадам и, че поемате пълната съдебна, финансова и наказателна отговорност за предоставянето на неистинска информация и за всяко евентуалното увреждане на моето здраве, както и разходите по лечението и неутрализирането на щетите и завеждането на съдебни процеси от моя страна срещу Вас и всички виновни по цалата медецинска верига. 2. След като получите това мое запитване, документът с отговори на въпросите трябва да бъде подписан от Вас и напълно квалифициран лекар, който да поеме пълна правна и финансова отговорност за всякакви наранявания, настъпили върху мен, и/или от всякакви взаимодействия от упълномощен персонал относно тези процедури. 3. В случай, че трябва да откажа предложението за ваксинация, потвърдете, че това няма да компрометира моята позиция и, че гарантирате, че в резултат на това няма да понасям предразсъдъци, каквито и да е било ограничения и дискриминация? Считам, че всички членове и изисквания на Нюрнбергския Медицински Кодекс /за нарешаването, на които всички вучастници и виновни са били осъдени на смърт и обесени/ и всичките ми неотменими човешки права ще бъдат запазени. Трите имена на свободно роденият, духовен и суверенен човек подпис с отпечатък от палеца на дясната ви ръка Приложение: 1) Всички ваксини са в експериментална фаза до 2023 – 2024 година и не се получили одобрение от FDA - USA. 2) Pfizer - Прогнозна дата на завършване на проучването - 2 май 2023 г. - https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04368728 3) Moderna - Прогнозна дата на завършване на проучването – 30 Юни 2024 г. - https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT03897881 4) AstraZeneca - Прогнозна дата на завършване на проучването: 14 Февруари 2023 г. - https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04516746 Въпросът е, че те НЕ МОГАТ да ви предоставят изискваната информация, на практика не ВИЕ отказвате ваксината, а искате информация, доказателства и уверения, които те не могат да ви дадат, защото, ако ви предоставят фалшива такава, това ги вкара в затвора! ВАРИАНТ 2 При опит да ви ваксинират на ПРОТОКОЛА ЗА ДОБРОВОЛНО СЪГЛАСИЕ, който ви предоставят за подпис, внасяте следните корекции 1. Зачерквате "Доброволно съгласие" и пишете над него "Принудително Ваксиниране" 2. Пишете: "Никой не ми е предоставил информация за съдържанието на ваксината, включително и на веществата, които не са упоменати в съответните листовки, защото компаниите производители са ги обявили за "търговска тайна" и отказват да предостовят информация за тях, както и за това дали тези вещества поотделно или в коктейл са токсични или канцерогенни и опасни за мен и моето здраве". 3. Пишете: "Принуждават ме да извърша престъпение като подпиша Документ с невярно съдържание, тъй като аз не съм химик, биолог, лекар или друго медицинско лице и нямам понятие как тези опасни и неодобрени химически и биологични коктейли взаймодействат помежду си и с другите лекарства, които приемам или ще ми се наложи да приема в бъдеще." 4. Пишете: "Лицата, които искат да ме ваксинират принудително и без моето доброволно и напълно информирано и осъзнато съласие, отказват да ми предоставят документи и информация потвърждаващи, че съответните така наречени от тях „ваксини“ са преминали успешно трите фази на изследвания (Фаза 1, фаза 2 и фаза 3) и са получили официално одобрение като ваксини от United States Food and Drug Administration (FDA), а не като експериментални коктейли от химически вещества, които използват човешките същества като опитни зайчета, без да имат тяхното дорбоволно съгласие и да са заплатени за участието си в експримента. 5. Пишете: "Отказват да ми предоствят възможност да се консултирам с независим адвокат притежаващ нужните медицински и други нужни научни познания, за да взема осъзнато и добре информирано решение "за" или "против" тази медицинска манипулация и експеримент над моята независима божествена личност и здраве." 6. Пишете: "Отказват да ми предоставят документална информация дали тези коктейли съдържат в себе си фетални клетки от абортирани ембриони на деца, което противоречи на моите религиозни убеждения и ще прекъсне навеки моята връзка с Бога." 7. Пишете: "Отказват да ми предоставят документална информация потвърждаваща или отричаща наличието на неупоменати в съответните листовки на тестовете и така наречените „ваксини“ вещества като графенов и етиленов оксид, които са определени като смъртоносно опасни и канцерогенни за всяко едно живо същество и водят до смърт." 8. Пишете: "Отказват да ми предоставят документални доказателства за наличието или отсъствието на нано-частици и биосензорни чипове в предлаганите все още неудобрени официално „ваксини“." 9. Пишете: "Отказват да ми предостават документални доказателства, че тези така неречени „ваксини“ не съдържат иРНК или мРНК, и нямат възможности за промяна на моето божествено ДНК предоставено ми от Създателя." 10. Пишете: "Не декларират писменно пред мен, че са запознати подробно с Нюрнбергския Медицински кодекс, който за подобни нарушения определя участващите лица като престъпници извършващи престъпления срещу Човечеството и ги осъжда на смърт. Тази принудителна лъже ваксинация е провеждана насила над мен и моята божествена същност генетичен експеримент, който нарушава членовете на Нюрнбергския Медицински Кодекс, поради което категорично отказвам доброволно да се подложа на този фашистки ексримент в стил доктор Менгеле и прехвърлям вината и цялата отговорност, включително съдебна, финансова и морална за всички неудобства, увреждания и смърт на лицата, които се опитват принудително да ме заставят да пиставя живота и здравето си в опасност. Отговорността за всички щети, увреждания на моето здраве, живот, вяра и благоденствие, включително всички правни и финансови отговорности, прехвърлям на виновните за това лица: работодател, средства за масова дезинформация /вестници, ТВ, Радио/ , на Министъра на здравеопазването, Премиера, Президента и лекарите и медицинският персонал, които участват в това престъпление." И тук искате всички намиращи се на мястото на този генетичен експеримент да подпишат: "Информиран съм за мнението и убежденията на лицето подложено на този експеримент без неговото доброволно, информирано и добре осъзнато съгласие: Лекар, Медицинска сестра ваксинатор, охрана" А при отказ да подпишат този документ изисквате от тях да ви издадат документ че отказват да ви ваксинират с подпис и печат и го използвате там, където е нужно.
 
Последно редактирано:
Принуда на черни общности и деца Други стратегии за принуда, които се разработват, включват „обединяването“ на ваксините с „други мрежи за безопасност“, за бедните, включително „продоволствена сигурност, помощ под наем и безплатни клиники“ за „уязвими групи от населението“, с „чернокожи и малцинства общности “, получавайки специално споменаване. И окръг Колумбия (DC) се напредва по законопроект , който заобикаля родителско съгласие, когато става въпрос за техните малки деца се дава ваксина. В „Закона за поправки на несъгласие за ваксинации от 2019 г.“ се казва, „този законопроект позволява на непълнолетно лице на всяка възраст да даде съгласие за получаване на ваксина, когато ваксинацията се препоръчва от Консултативния комитет на САЩ за имунизационни практики. Той също така установява, че ако непълнолетният е в състояние да разбере необходимостта, естеството и всички значими рискове, присъщи на медицинското обслужване, тогава се установява информирано съгласие." Според The Vaccine Reaction , „Законопроектът не само ще позволи на деца на възраст 11 и повече години да дадат съгласие на лекари и други администратори на ваксини да им дават ваксини без знанието или съгласието на родителите им, но също така ще изисква застрахователни компании, администратори на ваксини и училища, за да скрият от родителите, че детето е ваксинирано." Докладът пояснява: „Ако този законопроект бъде приет, става ясно, че непълнолетните деца ще бъдат изложени на риск от принуда и принуда да получат ваксина срещу К-19 зад гърба на родителите си.“
Pfizer „осъден сериен престъпник“ Робърт Ф. Кенеди-младши, племенник на бившия президент на САЩ Джон Ф. Кенеди, адвокат по околната среда, автор и основател на Детска здравна защита , от десетилетия повишава осведомеността относно ваксините, нараняващи деца. В допълнение към твърдото противопоставяне на организацията на законопроекта от DC, Кенеди открои Pfizer като един от няколкото производители на ваксини с рекордни наказателни санкции за техните продукти. В дебат от юли Кенеди подчерта, че Pfizer и трима други водещи разработчици на коронавирусни ваксини Glaxo , Sanofi , Merck са „осъдени за сериен престъпник“. „През последните 10 години, точно през последното десетилетие, тези компании са платили 35 милиарда долара наказателни санкции, обезщетения, глоби, за лъжа на лекари, за измама на науката, за фалшифициране на науката, за убийството на стотици хиляди американци съзнателно, - каза Кенеди по време на дебата.
ПО СВЕТА СЕ СТРОЯТ ИЗОЛАТОРИ, ЗАБРАНЯВАТ СЕ ОСНОВНИТЕ ЧОВЕШКИ ПРАВА, ПОДГОТВЯ СЕ ОКОНЧАТЕЛНАТА ЗАБРАНА НА РАЗПЛАЩАНЕТО В БРОЙ, МАСОВОТО ДЕНОНОЩНО СЛЕДЕНЕ, ЗАДЪЛЖИТЕЛНА ВАКСИНАЦИЯ И ...

bolnica-izolator-Ungaria-2020-1.jpg

По света се строят изолатори, забраняват се основните човешки права, подготвя се окончателната забрана на разплащането в брой, масовото денонощно следене, задължителна ваксинация и ...
Има и клипове, д-р Менгеле застава пред камерите.
 
Последно редактирано:
germania-2020.jpg

"Раздел 29 Наблюдение (1) Болни хора, хора, за които се подозира, че са заразени, има съмнения, че са заразени, и тези, които са елиминирали болестта, могат да бъдат подложени на наблюдение. (2) Всеки, който подлежи на наблюдение в съответствие с параграф 1, трябва да толерира необходимите прегледи от представителите на здравната служба и да следва инструкциите на здравната служба. Раздел 25, параграф 3 се прилага съответно. Лице, съгласно изречение 1, също е длъжно да позволи на представителите на здравния отдел достъп до апартамента му с цел разпит или обиск,
 
Последно редактирано:
IMG_20220806_131532_504.jpg


Иън Милър, коментатор на OutKick:

„Въпреки че пълнолетното население е на 96% напълно ваксинирано и 70+% са бустеризирани, Австралия току-що постави нов рекорд на смъртните случаи. Представете си, ако медиите се интересуваха от това, вместо да пробутват „експерти“ и политици, обвиняващи „неваксинираните“ за пиковете (в положителните „тестове“).“
 
Шапкарят от БНО разправя, че американският съд разпоредил патент върху техните РНК дето ги наливат на добитъка. После през тоя патент добитъкът става корпоративна собственост.
Ще ми се някой официален документ да изровя, то най-големите конспиративни кошмари накрая се оказват истина.
 
Но аз бях на морето и да ви кажа, дискотеките са фул макс, гъз до гъз, мацки с къси полички, тъпа чалга и балони с райски газ. Както си му е реда. Вируси не видях.
Той не се вижда вируса, даже е безсимптомен, даже скоро и тестовете няма да го ловят. Това е мега модерен вирус :)
 
Абе вие се пазете, че не се знае от къде може да ви влезе... вирусът! ;):D


297575593_5542865822441163_7550082160661570531_n.jpg


Между другото никъде не видях да са взети мерки против маймунския вирус, като затваряне на гей клубове и раздаване на презервативи например.:rolleyes:
 
Абе вие се пазете, че не се знае от къде може да ви влезе... вирусът! ;):D


Виж файлът 25117


Между другото никъде не видях да са взети мерки против маймунския вирус, като затваряне на гей клубове и раздаване на презервативи например.:rolleyes:
Това е анти-либерално, не може да се случи. Джендърите са със свръхправомощия
 
"Ракова експлозия: Патолог докладва за нарастване на агресивни ракови заболявания след инжектиране с иРНК

Д-р Уте Крюгер е изследовател и старши лекар в университета Лундс в Швеция.
Тя е началник на патологията, област, в която е работила през последните 25 години, със специалност по диагностика на рак на гърдата през последните 18 години. Тя е изучавала хиляди аутопсии и проби от рак на гърдата. Тя е изключително запозната с индустрията и възрастта на пациента, размерът на тумора и степента на злокачествено заболяване са в нейната област на експертиза и са имали естествен ритъм през цялата й кариера.

Този естествен ритъм спря през 2021 г., след като започна пускането на ваксината.


Лекарите за Covid Ethics публикуваха интервю с нея, в което тя сподели опасенията си относно необичайни характеристики, които се появяват в проби от последната година.

  • Възраст – средната възраст на пробите, които е получила, спадна, като се увеличи броят на пробите от хора на възраст между 30 и 50 години.
  • Размер – Преди беше необичайно д-р Крюгер да намери тумор с размер 3 см. В тази нова среда тя редовно вижда тумори от 4 см, 8 см, 10 см и от време на време 12 см. В шокиращ случай, преди 2 седмици тя откри 16 см тумор, който зае цяла гърда.
  • Множество тумори – д-р Крюгер е започнал да вижда повече случаи на множество тумори, растящи при един и същи пациент, понякога дори и в двете гърди. Тя е имала 3 случая в рамките на 3 седмици на пациенти с тумори, растящи в множество органи. Едно е имало тумори в гърдите, панкреаса и белите дробове в рамките на месеци след ваксинирането.
  • Рецидив – Налице е ръст при пациенти, които са били в ремисия на своя рак в продължение на много години, внезапно получавайки агресивен рецидив на рака малко след ваксинацията.

Изказване

Първоначално д-р Крюгер смяташе, че тези турбо ракови заболявания, както ги нарича тя, се дължат на забавени прегледи при лекари поради блокиране на ковид, но този период отдавна е приключил и туморите все още растат агресивно и при по-млади пациенти. Тя съобщи за някои от тези случаи на FDA и докато някои висши ръководители първоначално се съгласиха да се срещнат с нея, те отмениха срещата без обяснение на следващия ден и изпратиха телефонен агент, който вместо това да вземе нейния доклад.

Преди шест месеца д-р Крюгер се появи на панел в Германия, за да представи теорията си, че ваксинацията причинява агресивни тумори, и тя поиска помощ от лекарите на тази среща на върха за събиране на данни. За съжаление, малко от тях са били готови да съберат тези данни и да ги споделят с нея.


Аутопсии

Част от времето на д-р Крюгер се изразходва за аутопсии и тя обърна внимание на многобройни аномалии.

  1. 60-годишен е с множество злокачествени заболявания. Той получи 2 дози ваксина срещу ковид по време на химиотерапия и след това разви синдром на Гилен Баре. Тя установи възпаление на гръбначния мозък, мозъка и кръвоносните съдове.
  2. 80-годишна жена се парализира един месец след ваксинацията. Д-р Крюгер откри кръвоизлив в гръбначния мозък близо до шията, нещо, което не е виждала досега. Под микроскоп тя видяла възпаление в съда, което причинило спукването и предизвикало кървене. Откри и възпаление на сърдечния мускул, което е миокардит.
  3. Д-р Крюгер е повикан да разреши спор между семейство на починал човек и лекарите, подписали аутопсията. Семейството и техният лекар вярваха, че смъртта е резултат от ваксината срещу ковид, но тези, които извършиха аутопсията, не стигнаха до никакви открития в подкрепа на това и не свързаха смъртта с ваксината. Когато д-р Крюгер извърши собствената си аутопсия, тя откри доказателства за миокардит и васкулит - възпаление на кръвоносните съдове в белите дробове. Първоначалната аутопсия или пропусна тези сигнали, или не ги потърси, и семейството беше правилно. Д-р Крюгер сподели мнението си, подкрепено от друг високопоставен патолог от Германия, че смъртта наистина се дължи на ваксината ковид.
Д-р Крюгер очерта 3 основни проблема с начина, по който в момента се провеждат аутопсиите на практика:

  1. Информацията за пациента е небрежна. Д-р Крюгер лично е имала няколко случая, в които клиницистите са написали, че пациентът е неваксиниран за аутопсията, докато всъщност в медицинските им досиета е документирано, че са ваксинирани за ковид.
  2. Типичната аутопсия не провежда достатъчно дълбоки изследвания, за да диагностицира първопричината за определени медицински проблеми. Те не извършват стриктно хистопатологично изследване на тъканите, където вероятно ще се появи увреждане от ваксината, но което е необходимо за откриване на маркери на увреждане, предизвикано от ваксината, като имунологични инфилтрати или пикови протеини в тъканите на миокарда. Д-р Крюгер проведе по-задълбочени прегледи и откри миокардит и възпаления, които не бяха пропуснати при първоначалната аутопсия.
  3. Липсва опит в оценката на тези констатации и липса на желание за правилно контекстуализиране на случаите. В допълнение, повечето клиницисти по аутопсия не докладват случаи на FDA.
Въпреки че свидетелството на д-р Крюгер по природа е анекдотично, като патолог на най-високо ниво от много години, нейните опасения трябва да се приемат много сериозно и да се проучат допълнително. Разбира се, това ще изисква честна система за регулиране, която изглежда силно липсва в наши дни.


„Гледам как убиват хора“

Д-р Крюгер заяви, че вижда ваксинацията като отключващ фактор за бързо развиващи се тумори и автоимунни заболявания. Тя вижда много възпаления успоредно с тумори и, разбира се, това не е само рак на гърдата. Много други патолози са докладвали на д-р Крюгер, че виждат повишаване на раковите заболявания, ракови заболявания на множество органи и редки видове рак.

Тя завърши с думите: „Учих медицина, защото исках да помагам на хората. Но сега имам чувството, че гледам как убиват хора и не мога да направя нищо”.
"
 
Докладът Кисинджър
Последици от растежа на световното население за интересите на сигурността на САЩ
Автор: Хенри Кисинджър
10.12.1974 Г

Резюме

Докладът на Кисинджър През 1974 г. Съветът за национална сигурност на Съединените щати, ръководен от Хенри Кисинджър, завърши класифициран доклад, Меморандум за изследване на националната сигурност 200 - Последици от растежа на световното население за сигурността на САЩ и отвъдморските интереси, известен още като Доклада на Кисинджър. Поради чувствителния характер на съдържанието му отне още 15 години, преди този доклад да бъде разсекретен през 1989 г. Целта на доклада Кисинджър беше да опише и анализира нарастването на населението, особено в най-слабо развитите страни, и последиците за националната сигурност на САЩ. Този доклад прогнозира световното население да нарасне от 4 милиарда души през 1974 г. през 6,4 милиарда през 2000 г. до 12 милиарда през 2075 г. Този вид нарастване на населението се смяташе за неустойчиво и би причинило големи проблеми: глад и екологични катастрофи; липса на икономическо развитие, граждански вълнения и масова чуждестранна миграция. Тази нестабилност би била заплаха за участващите страни, но също и за националните интереси на САЩ, тъй като техният внос на минерали от тези най-слабо развити страни може да бъде възпрепятстван. Докладът призовава за мерки за ограничаване на населението до 6 милиарда до средата на 21 век и до крайна граница от 8 милиарда души, както и за насърчаване на контрацепцията сред 13 гъсто населени страни, включително Пакистан, Нигерия и Мексико. Когато този доклад беше разсекретен през 1989 г., предложената политика за контрол на населението, включително абортите и насочването към най-слабо развитите страни, предизвика противоречия..."


Да бъде ограничен броят на тъпите, безполезни и увреждащи средата ReminD-ери. А, те май сами се почнаха - браво! (Още буустъри.)
 
Да бъде ограничен броят на тъпите, безполезни и увреждащи средата ReminD-ери. А, те май сами се почнаха - браво! (Още буустъри.)
A дано, ама надали.
"Идиокрация" гледал ли си го? Тъпаците се въдят като хлебарки, именно затова над половината дето излизат от родилните са циг анета.
Подготвят хакване на законите, да тръгнат с жандармерия от врата на врата, със смъртоносните инжекции. Само преди 3 г. го гледахме това с добитъка по Странджа.
Пасков тогава разправяше, че същото ни чака и нас.
Най-гнусните конспирации почнаха да се материализират.
В Китай вече ги подкараха насила, те от 50 години се чудят как да си намалят популацията. То било проста работа - обявяваш за престъпление който откаже да си налива редовно мътни корпоративни бъркочи, договорени по тъмна доба, засекретени и противоречиви. И воала - бедните да мрат, супер богатите се готвят за вечен живот.
Събират се 50 - 100 частни реактивни самолети, слязат по 2 души от всеки, да обсъждат въглеродния отпечатък и как трябва да се топлим на свещи! Байдън дори заспа на тоя конгрес.
 
Докладът Кисинджър
Последици от растежа на световното население за интересите на сигурността на САЩ
Автор: Хенри Кисинджър
10.12.1974 Г

Резюме

Докладът на Кисинджър През 1974 г. Съветът за национална сигурност на Съединените щати, ръководен от Хенри Кисинджър, завърши класифициран доклад, Меморандум за изследване на националната сигурност 200 - Последици от растежа на световното население за сигурността на САЩ и отвъдморските интереси, известен още като Доклада на Кисинджър. Поради чувствителния характер на съдържанието му отне още 15 години, преди този доклад да бъде разсекретен през 1989 г. Целта на доклада Кисинджър беше да опише и анализира нарастването на населението, особено в най-слабо развитите страни, и последиците за националната сигурност на САЩ. Този доклад прогнозира световното население да нарасне от 4 милиарда души през 1974 г. през 6,4 милиарда през 2000 г. до 12 милиарда през 2075 г. Този вид нарастване на населението се смяташе за неустойчиво и би причинило големи проблеми: глад и екологични катастрофи; липса на икономическо развитие, граждански вълнения и масова чуждестранна миграция. Тази нестабилност би била заплаха за участващите страни, но също и за националните интереси на САЩ, тъй като техният внос на минерали от тези най-слабо развити страни може да бъде възпрепятстван. Докладът призовава за мерки за ограничаване на населението до 6 милиарда до средата на 21 век и до крайна граница от 8 милиарда души, както и за насърчаване на контрацепцията сред 13 гъсто населени страни, включително Пакистан, Нигерия и Мексико. Когато този доклад беше разсекретен през 1989 г., предложената политика за контрол на населението, включително абортите и насочването към най-слабо развитите страни, предизвика противоречия..."


Да бъде ограничен броят на тъпите, безполезни и увреждащи средата ReminD-ери. А, те май сами се почнаха - браво! (Още буустъри.)
Я кажи колко камшика би ударил на @ReminD
 
Я кажи колко камшика би ударил на @ReminD
Тебе искам за камшици.
Направи и малко пици,
че на гладно ни се пие,
ни камшик се бие.

Айде, бий си камшика към твоя форум вече. Нали си направи? Кво стана - никой ли няма там? Поредният провален бизнес проект, сигурно се самобичуваш. Затова ти е щукнало за камшиците.:)
 

Горе