Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
337730825_148337074865196_8298075841381878369_n.jpg
 
След като показваш картинка с гигантски мегалитни блокове, нека предложа на другарите конспиратори един малко по-различен поглед върху древната история. Оказва се, че по света и особено в Египет има доста интересни и непознати за обществото изделия от камък, които изглежда са направени с напреднала технология, и то преди доста повече от 5-6000 години. Разбира се, официалната версия е, че са направени с примитивни инструменти, а който твърди обратното се занимава с псевдонаука.

 
След като показваш картинка с гигантски мегалитни блокове, нека предложа на другарите конспиратори един малко по-различен поглед върху древната история. Оказва се, че по света и особено в Египет има доста интересни и непознати за обществото изделия от камък, които изглежда са направени с напреднала технология, и то преди доста повече от 5-6000 години. Разбира се, официалната версия е, че са направени с примитивни инструменти, а който твърди обратното се занимава с псевдонаука.

египтяните са били роби и във основа на робството си са получили благини на които им лежи цялата история
 
Някой знае ли читава апликация за проверка по баркод за насекоми? Намерих немската Insekten Warn App, но в БГ дава грешки.
 
Някой знае ли читава апликация за проверка по баркод за насекоми? Намерих немската Insekten Warn App, но в БГ дава грешки.
тези апликации са ала-бала. има вратички в законите на ЕС, по които компоанията производител може да се мине и да не се споменава, че продукта има насекомо !
 
Искам да го повдигна за коментари в темата. Докато си мислех за @nandibandi дали да я тагна ми изгасна компютъра 2 пъти. Явно е знак да не я тагвам, но ако иска да се включи :p

 
Явно е знак да не я тагвам
Знак е да не се подиграваш с живота на божиите създания. ;)

Какъв ти е въпроса конкретно?
 
Какъв ти е въпроса конкретно?
Конкретни въпроси не съм задавал, както е видно от коментара ми в предния пост. Просто призив, при желание и интерес да се включите с коментар а не с отговор на конкретни въпроси, моля !
 
Искам да го повдигна за коментари в темата. Докато си мислех за @nandibandi дали да я тагна ми изгасна компютъра 2 пъти. Явно е знак да не я тагвам, но ако иска да се включи :p

Само тя си знае колко неизлюпени пиленца е погълнала последните 2 седмици.
Докато не намериш автентичен веган, трудно ше стане спор от тва.
 
Докато не намериш автентичен веган, трудно ше стане спор от тва.
Моля, моля, аз не съм веган, а вегетарианец - ово-лакто-вегетарианец.
трудно ше стане спор от тва.
Истинските вегани и вегетарианци не са тръгнали да променят света. Те са фокусирани върху собственото си духовно израстване. На нож са либерал-веганите - същите, дето ти казват, че ако не си гей, си обратен. :D

жените сами тръгват на спор от най малкото
Ама, само с хора, на които имат зъб. Ти си наше момче. Не ми се спори с тебе.

п.с. и все пак, не ви ли е жал за агънцата и яренцата???

3102e92d662300942b018862e52e51dd.jpg
 
Месоядовците се превръщат в най-големите олигофрени като започне да се спори по тая тема. Преди години имаше някакви протести на вегетарианци (или вегани) и такива идиотски коментари имаше тогава от страна на гладните за месо, че дори вярващите в короната не могат да ги стигнат по малоумие и липса на логика.
 
Ти си наше момче. Не ми се спори с тебе.
Излей си го, бъди безмилостна и в същото време не ми спестявай . Покажи на тия хора :oops:
Шегувам се, тайното искам да го направиш, защото много ми се спори с теб :D
 
Излей си го, бъди безмилостна и в същото време не ми спестявай . Покажи на тия хора :oops:
Шегувам се, тайното искам да го направиш, защото много ми се спори с теб :D

Абе, аз отдавна те усещам, че искаш конфронтация с кака, ама нещо не уцелваш темата. ;)

Да спорим кой какво ще яде е контрапродуктивно. Аз не мога да спра близките си, та камо ли непознати виртуални хора. Освен това, всички скоро ще ядем едно и също - буболечки! Нещата ще си дойдат на мястото. ;)

По темата: Круела ДеВил под натиск:


Поредно доказателство, че ковид ваксините не само не осигуряват, но и лишават от имунитет:

 
Последно редактирано:
Короновярващ месоядец ли е най кръвожадното животно ? 🤣🤣🤣🤣
... и четворно ваксиниран
Такава комбинация сигурно не се случва в природата, защото мозъка на такъв човек би бил толкова лишен от всякаква логика, че не би разбирал разликата между ден и нощ.

Да уточня, че аз говоря за хората дето активно защитават яденето на месо с малоумни доводи, като тия на чичката от видеото. Тия ще са малък процент от всичките ядящи месо.

Чичката от видеото дори не е в последен стадии на малоумие, неговите доводи заслужават малко размишление. Но има едни, които още малко ще се обявят против убиването на плодове и зеленчуци.
 

Горе