Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Подписвайте се, докато не ни е налазила анти-утопията, от анимацията горе! Като пророчество е, немците изсякоха 8 милиона дръвчета, да посадят фотоволтаици на тяхно място. Тъй пазели климата.
 
Подписвайте се, докато не ни е налазила анти-утопията, от анимацията горе! Като пророчество е, немците изсякоха 8 милиона дръвчета, да посадят фотоволтаици на тяхно място. Тъй пазели климата.

Ако не принудите политиците, подписите няма да променят нищо. Действие с физическо участие е нужно. Или политици като Орбан и Фицо, които защитават интересите на народа.
 
Съжалявам да ви го кажа, но системата си постига, каквото реши. И си прави каквото си поиска. Най-много да бъде сменена с друга система, която ще прави и тя каквото си поиска.
Преди доста време ви обърнах внимание как завършва 1984 на Оруел.
"Матрицата" на сестрите-братя Уашовски завършва по подобен начин. Различен, но смисълът е същия, айде да кажем по-модернизиран.
Помните ли как завършва матрицата?
П.с. Абе защо "система" е в женски род?

И дали когато Оруел е започнал 1984 е знаел как, ще завърши книгата, или в целия процес е бил смлян в машината? Която също е в женски род :)
 
Ако не принудите политиците, подписите няма да променят нищо. Действие с физическо участие е нужно. Или политици като Орбан и Фицо, които защитават интересите на народа.
Еми народ заспал.
Куките защитават каквото им наредят.
После баш техните дъщери и жени ще мандръсат. Точно тъй стана в Кьолн, още преди години. Тая година в Берлин е било бойно поле.
 
Аз само не можах да разбера защо Ковид ваксините убиват, а бебешките са безопасни и всички си ги бият на децата. Я, Киров, разкажи твоите НАУЧНИ наблюдения.
 
всички си ги бият на децата.
Не всички


Причини ми, че карах Ковид за един ден и двата пъти

Чакам и аз да отлежат хубаво, че пак да се набождам, после ме държи 2 години. Кеффффф!

Не мога да не ти плесна това меме, правено е за теб специално, enjoy :p



img_1_1704646059343.jpg
 
Аз само не можах да разбера защо Ковид ваксините убиват, а бебешките са безопасни и всички си ги бият на децата. Я, Киров, разкажи твоите НАУЧНИ наблюдения.

Самият въпрос е доста показателен за интелектуалното ниво на питащия. Бива ли да сравняваш различни методологии и технологии, Теди? Истинските ваксини са създадени стриктно по протокол, гарантииращ ефективност и безопасност, и пак не са 100% безопасни, а какво да говорим за бъркочи, които се оказаха финалния етап на едно зле скалъпено, гнусно глобално театро.
 
Истинските ваксини са създадени стриктно по протокол, гарантииращ ефективност и безопасност
И, колко деца са увредени или развили аутизъм след приема им, не е истина. Водил съм кампании против ваксиниране на деца, говорил съм и познавам родители на такива и децата им. Не е приятно
 
И, колко деца са увредени или развили аутизъм след приема им, не е истина. Водил съм кампании против ваксиниране на деца, говорил съм и познавам родители на такива и децата им. Не е приятно
Е, ти поне си истински антиваксър, браво!
 
И, колко деца са увредени или развили аутизъм след приема им, не е истина. Водил съм кампании против ваксиниране на деца, говорил съм и познавам родители на такива и децата им. Не е приятно

Не знам, мен. Моето поколение е 100% ваксинирано и не съм чула за случай на аутизъм. Тази тенденция се наложи след като СЗО пое контрола върху ваксинацията, май.. Не знам как стоят точно нещата, но е факт, че ваксините (истинските такива) заличиха едни от най-опасните инфекции и заболявания.
 
говорил съм и познавам родители на такива и децата им.
И аз. Дори правят кампания в един форум, единия от админите си осакати детето с ваксина за детски паралич. Лечението е колосално скъпо.
 
Аз само не можах да разбера защо Ковид ваксините убиват, а бебешките са безопасни и всички си ги бият на децата. Я, Киров, разкажи твоите НАУЧНИ наблюдения.
Разказвам ти ама нещо бъгвате след като ви надупчат.
 
Според мен увреждания от класическите ваксини се получават поради лекарска небрежност. Не се обръща нужното внимание на моментното състояние на децата. Ваксините се бухат, за да се изпълнят срокове, да се попълнят протоколи и т.н., без да се прави обстоен преглед на всяко отделно дете.

Петя, като лично потърпевша от ваксина, може да сподели опит, но доколкото си спомням и в нейния случай ставаше въпрос за лекарска небрежност.
 
Моето поколение е 100% ваксинирано
Много по малко от сегашното. Виж до година и 2 месеца, колко неща му се наливат, като задължителна имунизация и ре имунизация. Не броим разбира се препоръчителни имунизации, те са отделно.

  1. Ражда се и за първите 48 часа се слагат 2
  2. За улеснение за два, три и четири месеца са направили комбинираната DTaP/IPV/Hib/HepB (6 в 1) ваксина = смятай ги 18 .
    Помисли, 8 има само за първите 2 месеца живот!
  3. От тринадесетия месец децата се имунизират с комбинирана ваксина 3 в 1 срещу морбили, рубеола и паротит = 3
  4. Дванадесетия месец - реимунизация срещу пневмококови инфекции = 1
  5. Честнадесетия месец - реимунизация и още 5
Тотал от 24 на 1 година и 2 месеца бебе, и то само задължителните !
И особено, когато му се бият тея комбинираните, и детето е болно а ти не знаеш, дори да няма симптоми се получават страхотни увреждания.



Тази тенденция се наложи след като СЗО пое контрола върху ваксинацията, май
Това се случва около 1980 г
 
На единия племенник не му понасят децките ваксини.
 
Това се случва около 1980 г

Именно. Затова при нашето поколение няма аутизъм.

Нямам идея (както винаги, Дафни) колко ваксини и какви са слагани на нас, за да сравня с днешния ваксинационен протокол, но е фаакт, че планът за депопулация е в ход.

След като в началото на 20-ти век лечението на рака става приоритет за ротшилдовото СЗО, онкозаболяванията придобиват размерите на епидемия.
 
След като в началото на 20-ти век
Това съвпада с бума на фитнес културата, също и с новите храни и добавки по магазините. По- евтината хранителна индустрия за по- голям профит на компаниите и общо взето дълго е
 
Това съвпада с бума на фитнес културата
Искаш да кажеш, че фитнес културата има принос към нарастването на онко заболяванията?? o_O

Във всеки случай е част от плана на ционистите, които управляват света. Няколко чифутски фамилии си играят на монополи с планетата Земя.
 

Горе