Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Искаш да кажеш, че фитнес културата има принос към нарастването на онко заболяванията?? o_O
Мой роднина почина от рак заради това.

Леко инфо за какво се случи, а за който има абонамент за пейтриън има повече информация

 
Искаш да кажеш, че фитнес културата има принос към нарастването на онко заболяванията?? o_O

Във всеки случай е част от плана на ционистите, които управляват света. Няколко чифутски фамилии си играят на монополи с планетата Земя.
А, стига ма. Таман си взех протеини.
 
Ети е виновен задетп пося семката на антисемитизъма в тоя форум
Искаш да кажеш, че фитнес културата има принос към нарастването на онко заболяванията?? o_O

Във всеки случай е част от плана на ционистите, които управляват света. Няколко чифутски фамилии си играят на монополи с планетата Земя.

Некой да е виждал евреин културист? :rolleyes:
 
Според мен увреждания от класическите ваксини се получават поради лекарска небрежност. Не се обръща нужното внимание на моментното състояние на децата. Ваксините се бухат, за да се изпълнят срокове, да се попълнят протоколи и т.н., без да се прави обстоен преглед на всяко отделно дете.

Петя, като лично потърпевша от ваксина, може да сподели опит, но доколкото си спомням и в нейния случай ставаше въпрос за лекарска небрежност.

Не, партидата е била внесена от Индия. Непроверена. Осакатиха доста дечица, родени между 77-79 година. Видинският лекар, поставил ваксината (против вариола), се е обесил след случая. Била съм пет дни на смъртно легло с 42 градуса температура, като са ме лекували с гентамицин. След което, вероятно от гентамицина, получавам увреждане, засягащо слуха ми - с едното напълно не чувам, с другото чувам 70%. Вследствие на което ме водят на логопед, защото каквото чувам, такова произнасям, докато преди ваксината съм говорела правилно. Първопричината в случая е негодната ваксина. Нямам нито една поставена ваксина след случая, благодарение на борбената ми майка. :)
 
Ети е виновен задетп пося семката на антисемитизъма в тоя форум


Некой да е виждал евреин културист? :rolleyes:
Тъкмо взеха да се забелязват наченки на чувство за хумор у нанди-то и развали нещата с този нелош въпрос.
 
Не, партидата е била внесена от Индия. Непроверена. Осакатиха доста дечица, родени между 77-79 година. Видинският лекар, поставил ваксината (против вариола), се е обесил след случая. Била съм пет дни на смъртно легло с 42 градуса температура, като са ме лекували с гентамицин. След което, вероятно от гентамицина, получавам увреждане, засягащо слуха ми - с едното напълно не чувам, с другото чувам 70%. Вследствие на което ме водят на логопед, защото каквото чувам, такова произнасям, докато преди ваксината съм говорела правилно. Първопричината в случая е негодната ваксина. Нямам нито една поставена ваксина след случая, благодарение на борбената ми майка. :)

Което пак говори за човешка небрежност, а не за вреда от ваксинацията като цяло.

Самият факт, че лекарят не е могъл да преживее угризенията на съвестта си, е показателен за разликата между социалистическите лекари и капиталистическите. Днес при таква ситуация белите престилки щяха да обвинят родителите.
 
Тъкмо взеха да се забелязват наченки на чувство за хумор у нанди-то

дафни (умишлено и аз ти изписвам никнейма с малка буква), ако продължаваш да ми се катериш по главата, ще кажа Да на предложението ти за женитба и тогава ще ти се стъжни животеца. Фнимавай! ;)
 
дафни (умишлено и аз ти изписвам никнейма с малка буква), ако продължаваш да ми се катериш по главата, ще кажа Да на предложението ти за женитба и тогава ще ти се стъжни животеца. Фнимавай! ;)
Оня развали нещата. Таман щеше да подпишеш.
 
Оня развали нещата. Таман щеше да подпишеш.
Кой тоя, бе? Аз още не съм сигурна, че не си похитителя-изнасилвач от Сливен, така че не бързай да потриваш доволно кунки. Искам свидетелство за съдимост и доклад от службите за наличие или липса на чисто криминално минало. :)
 
Кой тоя, бе? Аз още не съм сигурна, че не си похитителя-изнасилвач от Сливен, така че не бързай да потриваш доволно кунки. Искам свидетелство за съдимост и доклад от службите за наличие или липса на чисто криминално минало. :)
Хуморът ти е груб и прескача. Може би това не ми харесва в теб. Но имаш сериозна конкуренция.
 
Хуморът ти е груб и прескача. Може би това не ми харесва в теб. Но имаш сериозна конкуренция.
Прескача ти главата. Хуморът ми е забавен, остроумен и креативен. :)
 
Прескача ти главата. Хуморът ми е забавен, остроумен и креативен. :)
Как, ще оформим онлайн клетвата? Дай да те видим.
 
Как, ще оформим онлайн клетвата? Дай да те видим.

Ма, ти се предлагаш, ти дай да те видим.
 
Ма, ти се предлагаш, ти дай да те видим.
:) Аз, Нандибанди, вземам за мъж дефа - няма да му готвя, няма да му пера.
 
Била съм пет дни на смъртно легло с 42 градуса температура
То малко в страни на темата, но по време на такова преживяване, човек може да се свърже с първоизточника, като разбира за своята мисия тук на земята, и получава някаква дарба. Въпреки, че си била малка при теб получило ли се е нещо подобно?


Което пак говори за човешка небрежност, а не за вреда от ваксинацията като цяло.
Не съм съгласен с теб.

То и Бил Гейтс ги ваксинира в Африка, и там уврежданията не са от ваксините като цяло?
 
Само да добавя, че днес Индия произвежда над 60% от ваксините, продавани в световен мащаб.
 
То ако проследим пътя на логиката ти, излиза, че няма лоша ваксина а всичко е човешка небрежност от лабораторията когато са ги правили, през регулаторните органи та чак до доктора, който ги поставя?

Има истина в думите ти разбира се, дори страничните ефекти на днешните бъркочи са в следствие на човешка небрежност а те в същност са си хубави ?

Явно доста нива на човешка небрежност са минали от предклинични изследвания, клинични фази I, II и III, регулаторно одобрение, производство и разпределение до лекарските кабинети и пациентите ?


Браво, много добре @nandibandi !
 
То ако проследим пътя на логиката ти,
Проследил си трънци. :)

Факт ли е, че вече не мрем масово от дифтерит, тиф, холера, морбили, скарлатина, туберкулоза и т.н.? Факт е. Хубав ден. :)
 

Горе