Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Много кофти късмет е било с тия индийци. Съжалявам за това, което ти се е случило.
Но!
Това не означава, че не трябва да има никакви ваксини! Има толкова коварни болести, че е немислимо бебетата да не се ваксинират. Ние сме хора, всеки си има мнение. Аз уважавам твоето и разбирам позицията ти. Но останалите хейтъри не ги разбирам. Аз не съм убеждавал или принуждавал никого никога. Не може се излива хейт, щото аз харесвам син цвят, а някой друг - червен. Затова започнах да се присмивам на тези, които пишат непроверени неща и едва ли не ме обвиняват какво правя аз с моето здраве. Еми тъпо е, нали?
Ключовото е дали нещата в които вярваш можеш да ги анализираш и дори провериш, или вярваш в тях само защото си ги чул от някъде. Проблема е, че понякога, даже много често, човечеството вярва в неща, които по-късно се оказва че не са точно така. Например, имало е години в които хората са вярвали, че радиацията е полезна за тях. Дори извън медицината, понастоящем хората вярват, че например кредитите, застраховките и ако щеш данъците са хубаво нещо. Способността на човечеството да се самозаблуждава за неща в течение на години и десетилетия е впечатляваща. Ако вкараме и религиите...
 
Затова започнах да се присмивам на тези, които пишат непроверени неща и едва ли не ме обвиняват какво правя аз с моето здраве. Еми тъпо е, нали?
Ние само ги пишем непроверените неща, а ти се БОЦКАШ с тях :)
 
Последно редактирано:
Ти правиш най-лесния извод, че само грипа е виновен за състоянието ви. Стане зима, падне сняг и автоматично се грипясваш. Да, ама най-вероятно има други, по-дълбоки причини, и не е само въпрос на това какво бацилче сте вдишали. Съгласен съм, че миенето на ръцете, чистенето и проветряването са хубави неща и са необходими условия, но може би не са достатъчни условия. Тялото е доста комплексна система, и само в един аспект да имаш липса на нещо, може да си докараш проблеми. Неща като какво ядеш, колко ядеш, колко спиш, колко се нервиш, дали имаш добър фитнес и със сигурност още много неща, за които и аз не подозирам.

Аз например, като малък, и като тийн, и даже в 20-тте бях много кекав в много отношения, и чак като позастарях станах по-здрав. Според нормалната логика, колкото по-млад е човек, толкова е по-здрав, но при мен се случва обратното. Значи най-вероятно в миналото съм правил много неща неправилно, та дори и аз не знам кои точно. Но ще са сред нещата, които изброих, защото тях съм променил най-много. Бацила не те разболява, разболява те начина ти на живот преди това.
БацилЪт не те разболява??? Това моля те не го казвай на медицинско лице. Ужас! А кое те разболява?!? Сауната ли? Студът навън ли? То бъкано с вируси, а ти обясняваш, че начинът на живот е причината. Дори и най-здравословно хранещият се човек може да докопа нещо и да легне. Вече друг е въпросът как ще се справи имунната му система. Ама да кажеш, че те разболява начинът на живот не мога да се съглася. Т.е. ти отричаш вирусите напълно, така ли? Естествено, че точно бацилът разболява, начинът на живот единствено може да удължи агонията.
 
Да, поздравявам те, ти си единствената, която имаш аргументирана позиция. И аз я уважавам и те разбирам. Сега очаквам всички, които мислят като теб, да ме нахранят добре и да спят спокойно. Халал да им е!
Безсмислено е мои съмишленици да те хранят. Дори да имат причина за това, за тях просто е достатъчно да "видят" страх в очите ти, за да разберат твоята позиция. Това, че част от хората вярват на науката и ваксините, а другата се противопоставя, не е повод за интриги.

Жал ми е, че наш общ приятел спортист не желае да се среща с неваксинирани приятели. Дори в салона си не допуска такива. Това е крайност, но все пак го разбирам.
 
БацилЪт не те разболява??? Това моля те не го казвай на медицинско лице. Ужас! А кое те разболява?!? Сауната ли? Студът навън ли? То бъкано с вируси, а ти обясняваш, че начинът на живот е причината. Дори и най-здравословно хранещият се човек може да докопа нещо и да легне. Вече друг е въпросът как ще се справи имунната му система. Ама да кажеш, че те разболява начинът на живот не мога да се съглася. Т.е. ти отричаш вирусите напълно, така ли? Естествено, че точно бацилът разболява, начинът на живот единствено може да удължи агонията.
Добре, умнико. Аз казвам какво работи при мен, а гриповете въобще не ме притесняват. Даже чакам пак да се грипясам, за да пробвам една теория. Антибиотик не съм виждал през живота си, но ако съм ходил на доктор всеки път когато съм имал проблеми с дишането, сигурно съм щял да се дрогирам с букети от антибиотици десетки пъти. Без антибиотик и без доктори обаче, някак си сега здравето ми е много по-добро, отколкото когато бях млад и зелен. Но въпреки че стаята ми е по-голяма кочина от всякога, бацилите явно са решили да бягат от мен. Иначе в сравнение с преди съм станал педантичен към захарта, плодовете са ми страст, гледам да не се ядосвам, редовен съм във фитнеса, наспивам се и понякога си правя студени душове. Прати ми всичките си страшни бацили, с най-злобните корони които имат.
 
Пробвал ли си мед манука ?
За пръв път чувам. Ако го запомня и видя в някой магазин, може да пробвам какво е. Иначе не съм по такива специални био и не знам какви неща, не ми се занимава.
 
@partytime и @tedkata_m (предимно, но и Асенчо да внимава), внимавайте малко как говорите с по-високите чинове, че да не стане..
17416.jpg

21 Декември 2017 #205
Предлагам @ Blinky да удря катинара на темата. От тук нищо продуктивно няма да излезе, а вече не е и забавно. Тя от самото начало трябваше да бъде затворена, защото е в разрез с правилата на всички форуми, а именно: има за цел насаждане на етническа/национална омраза.

3.jpg

21 Декември 2017 #206
Направено, само чаках някой да поиска нещо такова. ;)
 
Любим цитат от дон Карлос, който спря вътрешният ми диалог, подреди тоналът ми и ме направи ловец насила:

— Къде отиваме? — попитах.

— Ще вървим в пълна тъмнина до едно специално място — каза той.


1550.250.jpg
 
Току измина десет дни от новата година и Ремайндо се успокоил, Дефа живнал. Нандибанди свалила овчата си кожа и си показала вълчия лик на зловеща ваксинаторка..

Значи всичко е наред.
 
Уитнито е измамница и слуга на нво-то, като всички дето натискаха фалшивия разказ с фалшивата съпротива! (Като Диляна, Партии...) Наскоро й писах на сайта:
Hi sheep dumb. Listen now..
И тъй натам. Цената е висока! ИСТИНАТА (и душите на населението). Не може да се прайм на любезни, че да не обидим някой, тва свърши.

(Редакция: сега чух по радиото, че румънското пристанище в Мангалия е затворено. Така че си стойте тука: Столипиново, Сливен...)
 
Тук льохманът Карлос за момент се заблуждава, че Дон Хуан е получил сърдечен удар от коваксинация:
...
Той се строполи на земята. За секунда помислих, че усилието е било твърде голямо за него, но той се смееше на бързото ми катерене.

 
Показваш картинка от 14 Фев 2020 + статия без директна връзка с картинката. Но в същия профил във Flickr има и други картинки на други вирусчета, изглеждащи по същия начин + доволно количество снимки на Фаучи за повече екстаз. Ето например картинка на SARS от 2018. Или Инфлуенца Б. Даже и ХИВ. Намерете 10-тте разлики.

Но е все тая как изглежда апокалипсо-вируса, все тая е и дали въобще съществува. Да припомня, че доказвахме съществуването му в телата си със съмнителни писоар тестове, а по едно време и с някакви още по-съмнителни тестчета от аптеката, които по-точно биха доказали дали съм бременен. Важното е как поразява болния. Но когато масово докторите са изпаднали в паника, наложено им е да спазват протоколи и им плащат допълнително за да доказват съществуването на вируса във възможно повече тела... и когато симптомите включват всичко - от нищо до смърт... айде нема нужда.

Но най-смешното беше как накрая не ваксинките, а Омикрончо оправи положението. Направо дръпна шалтера на апокалипсо-вируса и го накара да изчезне толкова бързо, колкото се беше появил. От къде да знаеш, че един вирус замествал друг на 100% само за дни. Да измислят само хубави вируси тогава, като например вируси за поумняване, че на много хора са им жизнено необходими.
Така е. Нищо не можеш да кажеш за очевидният зелен Ити вляво обаче, който остава неразвенчан факт!
inp9ayz297p4y8b8607qyklzjxaaaobe.jpg

Източник.

 
Нанди се нацупи, значи съм свършил работата. :)
Добре де, не си зловеща (ваксинаторка). :D
 
Уитнито е измамница и слуга на нво-то, като всички дето натискаха фалшивия разказ с фалшивата съпротива! (Като Диляна, Партии...) Наскоро й писах на сайта:
Hi sheep dumb. Listen now..
И тъй натам. Цената е висока! ИСТИНАТА (и душите на населението). Не може да се прайм на любезни, че да не обидим някой, тва свърши.

(Редакция: сега чух по радиото, че румънското пристанище в Мангалия е затворено. Така че си стойте тука: Столипиново, Сливен...)

За много години, мило!

Дай едно име на човек, който не е слуга на нво-то, та да се информираме от него? Не за друго, ама ти си много зает и рядко ни удостояваш с височайшото си присъствие. Па тури си един заместник тука да дава редовен информационен бюлетин. Може и клонинг, ИИ нещо у-а.
 

Горе