Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Логиката винаги е само една. Просто ти си капризно леке, което го е страх от две секундна инжекция и е толкова егоистично и разглезено, че не може да издържи и две минути с маска, защото комфортът му ще бъде леко нарушен. Целият мозъчен тръст, барабар със @старичанти и компания, сте еднакви типажи.

Казвал съм го, но ще се повторя. Като бивш моторист са ме събирали от почти рападнато положение, включително кома, фрактури на черепа и подобни, нямам нито една част на тялото без шевове и интервенции. Били са ми инжекции сутрин обед и вечер месеци наред. Седял съм на системи повече отколкото ти си седял на белия трон. Тъй че не ми ги говори тея. Подобни тъпни на другите на твоя акъл, не на мен.
 
Я кажи колко пъти на ден трябва да напишеш в постовете си:

- ковид
- ваксина
- антиваксъри
- умират хора


за да вземеш кинтите? Питам щото мисля една статистика да направя.
Ми такава е темата, бе колега. Питай Блинки по колко взимам.
 
Нещо си в обърквация, аз казах че не бих се вакснал заради екстрата да пътувам, даже наблегнах, че се дразним че така я рекламират. За пътуването нямам опит щото не съм вакснат и така или иначе ми требе тест. Но доста познати обикаляха из Еуто само с членската карта, то даже при тях тва беше водещото за вакса, даже някой го бяха изкарали ковидото.
Ммм, може да важи за немско. На тия от юк си им искат писоар, независимо дали са фикснати или не.
 
Ми юкето не е в еюто, затуй :)
Ама бе-ге-то е. Опитай да литнеш от София без писоар. Успех ти пожелавам. ;)
 
Ама бе-ге-то е. Опитай да литнеш от София без писоар. Успех ти пожелавам. ;)
Що ма измъчваш така? От София за де? Ук ли? Искат да, щото отиваш в страна извън Ею, ако е за некъде из Ею, случаите които знам са само с членска карта, че са боднати. Безмислен спор, да приключим?
 
Що ма измъчваш така? От София за де? Ук ли? Искат да, щото отиваш в страна извън Ею, ако е за некъде из Ею, случаите които знам са само с членска карта, че са боднати. Безмислен спор, да приключим?
Не е безсмислен. Знам лично за два случая - в единия се пътува за Германия, в другия за Швейцария (няма значение, че е извън ЕС). И в двата са искали писиар. Казвам го, за да бъдеш психически подготвен, а не за да спорим. ;)
Мисля, че от значение е в каква зона е страната от/за която пътуваш, а не дали е член на ЕС. Ние сме в червената. :)

Приключих. :)
 
Последно редактирано:
Не е безсмислен. Знам лично за два случая - в единия се пътува за Германия, в другия за Швейцария (няма значение, че е извън ЕС). И в двата са искали писиар. Казвам го, за да бъдеш психически подготвен, а не за да спорим. ;)
Мисля, че от значение е в каква зона е страната от/за която пътуваш, а не дали е член на ЕС. Ние сме в червената. :)

Приключих. :)
В Германия не исках на братовчед ми. Даже сертификата не са му поискали.
 
Не е безсмислен. Знам лично за два случая - в единия се пътува за Германия, в другия за Швейцария (няма значение, че е извън ЕС). И в двата са искали писиар. Казвам го, за да бъдеш психически подготвен, а не за да спорим. ;)
Мисля, че от значение е в каква зона е страната от/за която пътуваш, а не дали е член на ЕС. Ние сме в червената. :)

Приключих. :)

Приемам че си права..
Притежателите на валиден цифров COVID сертификат на ЕС по принцип не следва да бъдат подлагани на тестване или карантина, когато пътуват в рамките на ЕС.

явно зависи според моментното настроение на проверяващите...
 
В Германия не исках на братовчед ми. Даже сертификата не са му поискали.
От/за къде? Ако е в рамките на страната е нормално да не му искат, ама по старому - старото нормално. По новото може да ни подкарат и вътрешно с писоарите. Например, ако реша да ида до съседното село - с тест... Честно казано, няма да се изненадам вече. :)
 
Тедка, да ти обясня сега. Когато любимецът на всички Бил Гейтс е ваксинирал децата от детски паралич (или все едно какво) в Африка (или където и да е), той ваксинирал ли е бабите им? Не. Защо е ваксинирал само деца от вирус, който (според Бил) влияе лошо само на децата? Сигурно защото бабите и да го хванат, нищо им няма. Съгласен ли си с това?

Като имаме предвид това, защо да ваксинираме против Корона децата и младите, на които нищо им няма? Нее, да не чувам тия извинения, че имали някакви пост-Ковид глупости. Причина няма.

И не само няма причина, а е редно и направо задължително да НЕ инжектираш такова експериментално нещо на всички. Защо? Защото ако го инжектираш на всички, после ако се появи много лош страничен ефект, няма да можеш да разбереш дали е от ваксината или не. Затова незасегнати от ваксината трябва да останат максимално количество хора, за да служат като контролна група. Само тия дето имат нужда евентуално ако искат е редно да бъдат боцнати.

Няма никаква логика да се настоява да бъдат боцнати всички. Няма логика да се настоява да бъдат боцнати дори тия, дето вече са го минали. Ако просто искаме да спасим хората в опасност, трябва само на тях да им дадем каквото им трябва. Толкова ли е сложно?
 
Ма глупостите с тия ваксини са наистина безкрайни.

Чорбанката:

Ето пример с моя зелен пас за пътуване.


Той е в резултат на преболедуване и трае 6 месеца. Изтича на 15 септември, което значи, че на 16 септември аз изведнъж губя целия си имунитет! Пълен нонсенс! А ваксинираните – дори не разглеждам ефективността на ваксините, са едва ли не безсмъртни.


Техният продължава вечно. Това противоречи на всички нови научни изследвания, които твърдят, че прекаралите заболяването имат вероятно имунитет за цял живот.

Цялото интервю. Мъдро, научно обосновано, както винаги.

 
Няма никаква логика да се настоява да бъдат боцнати всички. Няма логика да се настоява да бъдат боцнати дори тия, дето вече са го минали.
Тедката обича да го боцкат и поради тази причина иска и всички останали да усетят удоволствието от боцкането.

А бе нещо като правата на педалите ...
 
Ако вече е джасната, нема никакъв начин да се адаптира. Ако ще ми я адаптират за всяка мутация, то ваксите да се готвят за 7-8-11 боцкания годишно... добре че все още не е ОНОВА боцкане :D
 
Тедка, да ти обясня сега. Когато любимецът на всички Бил Гейтс е ваксинирал децата от детски паралич (или все едно какво) в Африка (или където и да е), той ваксинирал ли е бабите им? Не. Защо е ваксинирал само деца от вирус, който (според Бил) влияе лошо само на децата? Сигурно защото бабите и да го хванат, нищо им няма. Съгласен ли си с това?

Като имаме предвид това, защо да ваксинираме против Корона децата и младите, на които нищо им няма? Нее, да не чувам тия извинения, че имали някакви пост-Ковид глупости. Причина няма.

И не само няма причина, а е редно и направо задължително да НЕ инжектираш такова експериментално нещо на всички. Защо? Защото ако го инжектираш на всички, после ако се появи много лош страничен ефект, няма да можеш да разбереш дали е от ваксината или не. Затова незасегнати от ваксината трябва да останат максимално количество хора, за да служат като контролна група. Само тия дето имат нужда евентуално ако искат е редно да бъдат боцнати.

Няма никаква логика да се настоява да бъдат боцнати всички. Няма логика да се настоява да бъдат боцнати дори тия, дето вече са го минали. Ако просто искаме да спасим хората в опасност, трябва само на тях да им дадем каквото им трябва. Толкова ли е сложно?
20 пъти ти обясниха, че НЕ е експериментално, а е от години направено. Ам ти си продължавай с глупостите антиваксърски, не ми пречиш.
 
Тедката обича да го боцкат и поради тази причина иска и всички останали да усетят удоволствието от боцкането.

А бе нещо като правата на педалите ...
Ти ги разбираш ПЕДАЛИТЕ, аз не съм от тая секта. Създай си отделна тема за тях ако искаш.
 
Ма глупостите с тия ваксини са наистина безкрайни.

Чорбанката:



Цялото интервю. Мъдро, научно обосновано, както винаги.

Време е да се срещнете, може да излезе нещичко ;) Има химия, не само медицинска ;) Между другото, една фризьорка ни подстригва, мога да те уредя със срещичка.
 
И преди короната имаше ваксини за грип, които се слагаха всяка есен по избор и бяха различни, според очаквания щам на грипа.
 
И преди короната имаше ваксини за грип, които се слагаха всяка есен по избор и бяха различни, според очаквания щам на грипа.
Това никой не го отрича. Проблема е в истерията и начина на представяне на целия цирк. Колко по просто би било да пуснат ваксините да се продават и айде оправяйте се. Гарантирам ти, че поне 80% до сега да бяга ваксинирани. Ако за теб е проблема вируса отиваш и си купуваш ваксината. Почти нищо от нещата в медиите за ковид не в истина.
 

Горе