Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Трябва като гърците да действат, тук само се лигавят. Като не искаш - уволнен и точка.
С тия ваучери не става, трябва си диктатура и това си е. За овцете - бой по главата.
Мен няма кой да ме уволни, момче. За боя - не забравяй, че ваксинираните сте около 16%.
 
Всеки си живее живота, само ти не го разбра. Толкова си спрял, че на вързано куче не можеш да нахраниш...
Има и нещо друго. В София не може да се живее вече с 1000 лева заплата. При теб може и да става, но тук не. Дори и двама души да сте - с общо 2000 сте наникъде. Така че беше много важно да има повече ваксинирани, за да вървят нещата...Ама не, няма да стане явно. Мен ми пука, защото и аз имам офлайн обекти, който затварят при по-строги мерки и губя пари и клиенти. Затова не ми разправяй глупости, че всеки си живеел живота, ставаш много смешен. И ограничен.
 
Има и нещо друго. В София не може да се живее вече с 1000 лева заплата. При теб може и да става, но тук не. Дори и двама души да сте - с общо 2000 сте наникъде. Така че беше много важно да има повече ваксинирани, за да вървят нещата...Ама не, няма да стане явно. Мен ми пука, защото и аз имам офлайн обекти, който затварят при по-строги мерки и губя пари и клиенти. Затова не ми разправяй глупости, че всеки си живеел живота, ставаш много смешен. И ограничен.
На мен и 3к не ми стигат:(
 
Питай туристическия дали си го живеят - смазаха ги миналата година. Питай кръчмарите - на нашата улица има три фалирали кръчми, съчетани с разбити семейства, взети апартаменти след ипотеки заради невъзможност да си изплащат кредитите.
Ти на село не си мръднал - така е, съгласен съм.
Ама вземи изпълзи и ела до София да видиш как на оживена улица половината заведения приключиха.
Иначе и аз си ходя по барчета, не съм спирал, ама я се постави на мястото на собствениците на бизнес, свързан с тези сектори, не онлайн като нас тук.
Но тук има едно голямо НО - и те не си ваксинираха персонала, а сега вият на умряло. Е, няма угодия, наистина.
Това, за което говориш е по времето на Бога ти. По време на служебното правителство мерки няма. Така че си ръси главата с пепел и целувай още иконата на Бойко сутрин, обед и вечер...
 
Това, за което говориш е по времето на Бога ти. По време на служебното правителство мерки няма. Така че си ръси главата с пепел и целувай още иконата на Бойко сутрин, обед и вечер...
Бойко пък какво общо има? А мерки си има, но няма контрол. Защото новите са некадърни, затова.
 
Ако беше лекар и те бяха принудили - друго щеше да пишеш...
Имам много съученици, приятели лекари в Англия, Германия, Франция - коментирали сме, те се ваксинираха. Избрали са да живеят там от повече от 10 години, огромни заплати. Но това е техен избор, някои си ваксинираха и децата, но не тук в България. Там пропагандата е смазваща, не може да съществуваш в тяхното общество, ако не си ваксиниран - и то лекар. Те си носят кръстта. Но в България това няма да се случи, ние сме от друго тесто, бедни сме, но не могат така да ни манипулират. Помни ми думата.
 
Бойко пък какво общо има? А мерки си има, но няма контрол. Защото новите са некадърни, затова.
Кой държа 6 месеца държавата затворена? Радев ли?
 
AP е класическа мейнстрийм медия, която бълва същата пропаганда като останалите медии, но може и да е стандарт...

Обективната медия би направила сравнение между вирус с 3-4% смъртност и рака, при който смъртността варира от 50 до 99% в зависимост от вида. Странно защо загрижената наука не се юрна да лекува заболяване с много по-висока смъртност, а се захвана с грипоподобна инфекция, която повечето хора изкарват с леки до никакви симптоми.
Пробват се.
Дори казаха, че прокрай РНК ваксинтие ще измислят лекарства за много други болести, които до сега не са могли да се лекуват
 
Но тук има едно голямо НО - и те не си ваксинираха персонала, а сега вият на умряло. Е, няма угодия, наистина

Това не са овце да се хванат за вълната и да се ваксинират?

Чл. 29 от конституцията

"Никой не може да бъде подлаган на медицински, научни или други опити без неговото доброволно писмено съгласие".

Да се уволни персонала е най-бързия път към фалита за заведенията в момента.

Диктатура има в Русия и Китай, които са държави със свободен достъп. Който желае да пали самолета и да ходи там.
 
Добре, че не беше Радев, че 50 000 човека щяха да са в отвъдното.
Ако не беше паниката от щаба, надписванията на случаи, парите от ЕС, абдикацията на лекарите и т.н, и т.н, случаите щяха да са тройно по-малко, ама какво да обяснявам на опитно мишле, фен на Бойко и заклет ковид-маниак...
 
Това не са овце да се хванат за вълната и да се ваксинират?

Чл. 29 от конституцията

"Никой не може да бъде подлаган на медицински, научни или други опити без неговото доброволно писмено съгласие".

Да се уволни персонала е най-бързия път към фалита за заведенията в момента.

Диктатура има в Русия и Китай, които са държави със свободен достъп. Който желае да пали самолета и да ходи там.
То това е и идеята да се подписваш доброволно и да ги освободиш от отговорност. Който иска да се боцка за закуска, обяд и вечеря, но да се спрат вече с тия медийни кампании, че ваксинацията заприлича на Кауфланд брошура.
 
Кое не е наред, че не разбирам? В момента тук има пародия от мерки, които не се спазват и никой не го е еня, че не се спазват. Тоест всичко си работи неофициално. А тези, които са невярващите, заради вас ще се влачим години напред, вместо наистина да си живеем живота. Пак ли не ме разбра???
Аз не те питам има ли мерки, питам те при какви мерки или действия би се осъмнил в цялата ситуация. Какво и колко трябва да ти вземат за да почнеш да се питаш дали нещо не е нередно? Ако решат да те чипират, пак ли ще вдигнеш ръкава? Ако решат да те изселят в някой лагер, ще си напуснеш ли доброволно дома? Ако кажат, че трябва да бъдеш евтанизиран за доброто на човечеството, ще си съгласен ли да те убият? Питам те къде ти е границата на търпимост.
 
Според
Аз не те питам има ли мерки, питам те при какви мерки или действия би се осъмнил в цялата ситуация. Какво и колко трябва да ти вземат за да почнеш да се питаш дали нещо не е нередно? Ако решат да те чипират, пак ли ще вдигнеш ръкава? Ако решат да те изселят в някой лагер, ще си напуснеш ли доброволно дома? Ако кажат, че трябва да бъдеш евтанизиран за доброто на човечеството, ще си съгласен ли да те убият? Питам те къде ти е границата на търпимост.

Всичко дава Тедито, само да не барат дамаджаната :eek:
 
То това е и идеята да се подписваш доброволно и да ги освободиш от отговорност. Който иска да се боцка за закуска, обяд и вечеря, но да се спрат вече с тия медийни кампании, че ваксинацията заприлича на Кауфланд брошура.

Ясно ми е, че се опитват да притиснат бизнеса да карат служителите да се ваксинират, но това не трябва да се позволява. За тава са и протестите. Преди заключени с някакви мерки - 60/40, 80/20 и 5к/1млн, но сега с натиск за ваксинация. Хем няма да има помощи, хем ще има ваксинирани и който бизнес оцелее. Хитри са тези боклуци. Иначе аз не съм в нито един от лагерите. Имам набоцкани приятели, познавам болни и преболедували и се надявам всички да са живи и здрави. Информация има и всеки сам трябва да си реши дали да използва препарата.
 
Мен ме дразни, че някои хора тук твърдят, че служебното е въвело мерките и ще ни се види мамата, че дори и самият вожд го твърди така уверено и безсрамно, както винаги, а всички забравят кога бяха КПП-тата и действителния локдаун с реалните мерки ;)
 

Горе