Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Англия натри носа на ковидите. Не се предвиждат повече локдауни и се отказват от всякакви сертификати за ваксини или ковиди.

По-добро доказателство, че всичко е ала бала не можаха да дадат. Борката ще го обяви следващата седмица. Изчистиха си държавата от плявата, показаха среден пръст и на ЕС сега.
Тва не е ли щото напоследък бая го пдгряват, вкл. и уж неговите торита?

Увеличение на данъците, приема черни мигранти с лодки, строи им жилища, ... Консервите май не са много доволни от него.
 
Тва не е ли щото напоследък бая го пдгряват, вкл. и уж неговите торита?

Увеличение на данъците, приема черни мигранти с лодки, строи им жилища, ... Консервите май не са много доволни от него.
Данъците така или иначе си ги вдигат всяка година с 1-2%. Сега искат основно да вдигнат осигуровките с 1.2-1,5% от април следващата година. Без черните тука не могат, колкото и да мрънкат трябват им.

А за жилищата от пролетта нещо пазара се раздвижи сериозно нагоре и масово се почнаха строежи. Дори тук в малкото градче в средна Англия където съм се строят 4 нови квартала. Миналото лято на две преки от мен ковнаха около 30 нови къщи.

Взех да се замислям дали да не инвестирам в една английска барачка :)
 
Тия са по "бтв репортерите" дадоха много силно проваксърско предаване с подбрани жертви на вируса. Сега само гледайте как до две седмици ще вдигнем поне до 28-30% на ваксинираните. Извадиха тежките оръжия, знаят, че нацията ни е яко про-зомби и особено се влиае от медийната дейсност. Едно ми е чудно..Правят го защото мислят толкова много за нас, или толкова силно ги натискат да го правят.. Лично аз не вярвам в "българската коледа" Нагледал съм се на толкова много гня, и сега не вярвам в тия жалки измислени добродетели. Има наистина нещо много гнило в Дания.. ваксини без пари, даже със стимули, хабене на медиен ресурс, разходи, чудесии.. тая работа хич, ама хич не е читава
 
И как сега изведнъж дори ми се молят да се ваксинирам, още малко и пари ще ми дадът, само дето не са ми се разревали...а когато ходя за нещо спешно или важно, свързано със здравето ми, се обявяват едни зверски цифри и никой не го еня за моето здраве... :mad:
 
И как сега изведнъж дори ми се молят да се ваксинирам, още малко и пари ще ми дадът, само дето не са ми се разревали...а когато ходя за нещо спешно или важно, свързано със здравето ми, се обявяват едни зверски цифри и никой не го еня за моето здраве... :mad:
Робът се чувства по-пълноценен като се противопоставя на някакъв малоумен доброволен ваксинационен процес, като си мисли, че това го прави една идея по-свободен, но уви...
 
Тия са по "бтв репортерите"
Не само тях, всички телевизии не мога да ги слушам. Дрънчат ми в ушите.
 
Робът се чувства по-пълноценен като се противопоставя на някакъв малоумен доброволен ваксинационен процес, като си мисли, че това го прави една идея по-свободен, но уви...

хах ама ти наистина ме сваляш :) ПеДко, много си объркал човека, моля ти се, не съм аз.. не обичам да си го/да се цапам с лайна :D
 
Робът се чувства по-пълноценен като се противопоставя на някакъв малоумен доброволен ваксинационен процес, като си мисли, че това го прави една идея по-свободен, но уви...
Да се чудиш що робите в Рим едно време са се противопоставяли да ги чукат и колят.... Но сега разбрах, трябвало е да са щастливи от това.

Егати дебилите сте се навъдили из форума.
 
Тва оная примадона от БСП ли беше?

Не ми е любимец ама ако махне тупето ще стане такъв за Нанди.
Оня пък от СДС отдавна е свалил тупето, Цветанка много ги харесва и двамата. Професори, философи, психоаналитици.
 
Да се чудиш що робите в Рим едно време са се противопоставяли да ги чукат и колят.... Но сега разбрах, трябвало е да са щастливи от това.

Егати дебилите сте се навъдили из форума.
Много тъпо ми стана като гледах днес шампионката по бокс как я търкаляха на тезгяха с предразполагащи и лъскащи егото въпросчета.
 
Без черните тука не могат, колкото и да мрънкат трябват им.
Я обясни по-подробно че темата ми е интересна?

Оня пък от СДС отдавна е свалил тупето, Цветанка много ги харесва и двамата. Професори, философи, психоаналитици.
Христов е ок, просто твърде много обича да привлича вниманието със сензационни прогнози.
 
Я обясни по-подробно че темата ми е интересна?


Христов е ок, просто твърде много обича да привлича вниманието със сензационни прогнози.
Така е, той е като нагрято лагерче, звучи ми някак си сякаш даваш на задна, нали знаеш защо звука на задна скорост е такъв един лагерен. Обаче как се казваше професор-аналитика от СДС, който доста често е гостувал на Цветанка. Той и е другия любимец. Той пък влиза с едно такова монотонно говорене, превключва от втора на първа, от първа на втора.
 
Тъпото е само, че се усетиха за фалшивите сертификати и сега ще им скочат цените. До скоро бяха 300лв.

И как не могат да се усетят, че всяка забрана на нещо важно, създава предпоставки за шмекерии. Това е естествен физичен закон... нещо за равно по сила противодействие беше.
 
Тъпото е само, че се усетиха за фалшивите сертификати и сега ще им скочат цените. До скоро бяха 300лв.

И как не могат да се усетят, че всяка забрана на нещо важно, създава предпоставки за шмекерии. Това е естествен физичен закон... нещо за равно по сила противодействие беше.
Ама не мислите значи...
Добре де сега масово ще се лъже с фалшиви сертификати... нали трябва да се направи нещо ?
 
Я обясни по-подробно че темата ми е интересна?


Христов е ок, просто твърде много обича да привлича вниманието със сензационни прогнози.
В сферата на услугите ( ВИК, Ток, Газ ), малките хранителни магазини, храната за вкъщи, таксита + превозите на товари на средно бизнес и частно ниво,обществени перални, търговски агенти, мениджъри от средно до последно управленско ниво в компаниите, зъболекари, собственици на старчески домове или домове за хора със специални нужди (не се занимват с персонала или резидентите, само лапат парата от таксите ), рентиери ( говоря за хора с по 40-50 къщи и дори над 100 )

Всичко това са основно пакистанци и африканци, доста араби от Иран и Ирак и не малко афганистанци. Само при мен в Теско има 4ма менджъри и то на серизони постове - 2 паките, 1 от Гана и 1 от Сирия
 
И какви усложнения имат младите, колко от тях са се разболяли сериозно, колко на брой от началото на Ковид епидемията? Дай цифри, дай данни? Не ми говори глупости, че не съм чел. Ти си се хванал за първото ми изречение, не си прочел това, което съм написал. В България се разболяват двойно ваксинирани, и то тежко. Влизат в болници, какво ми цитираш купените доктори, говориш за цитокинови бури - дай данни! 90% от хората, които се разболяват са на възраст над 70 години. Виж статистиките за Израел, САЩ, Гърция, Испания. Смъртността е като нашата, само не ми казвай, че е от неваксинирани. Междудругото смъртността в САЩ, Испания, Великобритания, Гърция, Израел се покачва на база 28 дни назад.
Аргументите ми могат да бъдат на доста добро медицинско ниво, но не смятам, че ще ме разбереш.
Ти остави смъртността, а усложненията след Ковид ? Дори и младите знаеш ли колко усложнения имат след Ковид - автоимунни заболявания, кръвоностна система, когнитивни, бял дроб и да не изброявам сега всичко.
Не случайно Ковид протича като Испански грип с цитокинова буря, но тогава са нямали и днешните лекарства. Така че преди да си обясниш как протича заболяването и защо е по-опасно от друг грип няма смисъл да си пишем. Ако беше прочел сега щеше да си на моето мнение. Както казах младите не умират, но имат много усложнения и затова както казах и пак ще го кажа Ковид е опасен.
При колко грипа се образуваше цитокинова буря ? Кои цитокини се отделят ? Колко време продължават да стоят в тялото ? Тук имаме определен спайк протеин, а при другите грипове какви имахме ? И така мога да ти покажа достатъчно разлики. Ако пък искаш млади хора с усложнения след Ковид мога да те свържа ? Например един 30 годинишен, който след Ковид още 2 месеца е на апаратно дишане с увреждания по бял дроб и още куп други и сега не го пишат в статистиката, че е починал, но ...
 
И какви усложнения имат младите, колко от тях са се разболяли сериозно, колко на брой от началото на Ковид епидемията? Дай цифри, дай данни? Не ми говори глупости, че не съм чел. Ти си се хванал за първото ми изречение, не си прочел това, което съм написал. В България се разболяват двойно ваксинирани, и то тежко. Влизат в болници, какво ми цитираш купените доктори, говориш за цитокинови бури - дай данни! 90% от хората, които се разболяват са на възраст над 70 години. Виж статистиките за Израел, САЩ, Гърция, Испания. Смъртността е като нашата, само не ми казвай, че е от неваксинирани. Междудругото смъртността в САЩ, Испания, Великобритания, Гърция, Израел се покачва на база 28 дни назад.
Абсолютно съм запознат със статистиката и данните.
Смъртните случаи при младите са много малко. До 30г са много малко. Над 50-60г. вече има доста смъртни.
Това не означава, че няма много с усложнения дори и при младите. Какви усложнения ли ? Автоимунни заболявания, увреден бял дроб, увредени бъбреци, черен дроб, перикардит, миокардит и какво да изброявам като са много.
Къде са те двойно ваксинираните в болници като дори най-големия противник на ваксини и мерки доц. Мангъров каза, че в неговото отделение от 34 човека само 1 ваксиниран, а останалите неваксинирани...
Израел, Испания, САЩ, Вликобритания имат много, много, много по-голямо население от нашето и имат много, много, много повече заразени, а имат същите смъртни случаи. Това не ти ли говори достатъчно в полза на ваксините ?
 
Абсолютно съм запознат със статистиката и данните.
Смъртните случаи при младите са много малко. До 30г са много малко. Над 50-60г. вече има доста смъртни.
Това не означава, че няма много с усложнения дори и при младите. Какви усложнения ли ? Автоимунни заболявания, увреден бял дроб, увредени бъбреци, черен дроб, перикардит, миокардит и какво да изброявам като са много.
Къде са те двойно ваксинираните в болници като дори най-големия противник на ваксини и мерки доц. Мангъров каза, че в неговото отделение от 34 човека само 1 ваксиниран, а останалите неваксинирани...
Израел, Испания, САЩ, Вликобритания имат много, много, много по-голямо население от нашето и имат много, много, много повече заразени, а имат същите смъртни случаи. Това не ти ли говори достатъчно в полза на ваксините ?
Израел и Гърция ли имат много, много по голямо население от нашето. Погледни Щатите и останалите, които съм написал в данните на Jerusalem post. Ако и на тях не вярваш, не знам. Отвори и виж тяхната статистика! Щатите имат починали над 38000 хиляди за последните 28 дни. Сравни спрямо нашето население. Това - броя заразени, ако при нас се правят 3 пъти повече тестове, ще падне процента на смъртността от Ковид от 4,2% на под 2%. Виждам, че с никаква статистика не си запознат. Математиката ти куца. За младите с последствия - дай данни, не се прави на недочул! В болниците е пълен леш, по 6 човека в стая, обща тоалетна, скапана храна. Достатъчно да вдигнеш процента на починалите.
 

Горе