Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ще се сетиш ти след време колко глупаво си се ваксинирал с нещо, което не е ваксина срещу нещо, което не е смъртоносно. Дано да нямате странични ефекти, ама силно се съмнявам. Бил Гейтс никога не е мислил за хората ;)
Project Veritas са тъпи негри. В понеделник пускат филм за жертвите на ваксините. А тук едни докторки, дето също са тъпи негърки, обясняват много детайлно за вредата от това, което хипохондриците наричат ваксини. Който иска, да гледа видеото. Тест-а може да отговори на въпросите на лекарките. Той знае по-добре от тях.

 
Добре, докторе, няма да споря с теб. Набих си теста както половината свят. Ще ме надживееш, споко!
Е, аз не искам да споря и да надживявам някого. Сестра ми се ваксинира още януари. Опитваме се да си изясним нещата, в тази информационна мъгла.
 
Ти си бил много плашлив??? Що така бре момко? Боцни се, покажи, че си истински храбрец и някакъв страничен ефект няма да те уплаши. Ама не, я недей, че съседката като разбере ще ти се накара здравата. Недей, недей.
Страхливият си ти в случая, ама софийския ти мозък толкова може да побере. За какво да се ваксинирам със съмнителни субстанции, след като за 2 години съм се убедил, че вируса е безобиден за мен?

Всеки си има глава на раменете, като искаш да си опитно мишле си църкай в ъгъла и прави каквото ти кажат. Аз не искам и никога няма да се ваксинирам срещу дизайнерският грип.

Даже лекарите ти казват, че измислената ваксина не те пази, ама ти се чувствай богоизбран, не ме бърка :D
 
Страхливият си ти в случая, ама софийския ти мозък толкова може да побере. За какво да се ваксинирам със съмнителни субстанции, след като за 2 години съм се убедил, че вируса е безобиден за мен?

Всеки си има глава на раменете, като искаш да си опитно мишле си църкай в ъгъла и прави каквото ти кажат. Аз не искам и никога няма да се ваксинирам срещу дизайнерският грип.

Даже лекарите ти казват, че измислената ваксина не те пази, ама ти се чувствай богоизбран, не ме бърка :D
И аз си имам причини да се боцна, лични са. Та недей много да ми говориш кой е тъп и кой не. Стой си на село и не влизай в статистиката като искаш.
 
И аз си имам причини да се боцна, лични са. Та недей много да ми говориш кой е тъп и кой не. Стой си на село и не влизай в статистиката като искаш.
Няма и да вляза в стъкмистиката. Който иска да се ваксинира, нямам против. И куула и римайнда се вскснаха, ама с тях не спорим нали? Защото не се опитват да налагат ваксиниране на всяка цена. Даже Каменчо му дойде акъла и спря да се излага.

Всеки да прави каквото си иска, затова се нарича демокрация. Никой не може да ме накара насила да се ваксинирам, тъй като това си е мой личен избор, с всички плюсове и минуси.
 
То в началото беше тъй ама бързо си научиха урока...

Освен да ти бръкнат с клечката и да те карантинират друга "файда" няма да имаш от тва че си потърсил "помощ" :p

"То в началото беше тъй ама бързо си научиха урока...

Освен да ти бръкнат с клечката и да те карантинират друга "файда" няма да имаш от тва че си потърсил "помощ"
- пишем за различни неща, ти говориш за два пъти кихнали, или изгубели "аромата" на ракията. Аз ти говоря за хора, които в продължение на 2-3 дни са с температура, отпадналост и кашлица, която не им позволява да говорят(личен опит с близки). Те сами търсят спешна помощ. Съгласен съм с теб, че българина от една настинка не се втурва към лекари. Но, виж Израел, там преди една седмица, писаха че около 50 хиляди от положителни тестове са на деца, които масово тестват за училище. Реално нищо им няма на децата.
 
Няма и да вляза в стъкмистиката. Който иска да се ваксинира, нямам против. И куула и римайнда се вскснаха, ама с тях не спорим нали? Защото не се опитват да налагат ваксиниране на всяка цена. Даже Каменчо му дойде акъла и спря да се излага.

Всеки да прави каквото си иска, затова се нарича демокрация. Никой не може да ме накара насила да се ваксинирам, тъй като това си е мой личен избор, с всички плюсове и минуси.
Че аз да съм те агитирал да се ваксинираш??? Ти си в тая тема за сеира, сам си го каза. Не се прави на ощипана мома. Камен вдигна ръце от вас, разбираемо е.
 
@старичaнти пак счупи тъпомера като пусна линк към един от най-фалшивите новинарски сайтове, които съм виждал.
hеаlthimраctnеws.cоm
Wordpress, който почти не е пипнат от фабричното си състояние с изключително грозна тема. Собственост на Sоphiа Mеdiа, които имат прилично по размер портфолио от сайтове, предназначени да разпространяват фалшиви новини за ваксините. Явно бюджетът не е много голям, защото всичките им сайтове са много грозни и имат почти едно и също съдържание. Сайтове, направени да ловят най-глупавите сред най-глупавите хора по света.
wBhuj4K.png
 

Много интересен филм за Ковид. Направен е от журналисти, които уж не са подкупни и са отразили ситуацията в Китай.
За тези, които гледат филма искам да отговорят защо при първите заразени в щатите казват, че протича като грип като мисля, че вече са имали данни от Китай ?
Защо като имаше данни от Китай и други държави Европа не затвори границите или да даде препоръки за маски още в началото ? Защо затвориха границите след като вече имаше много болни и вече е късно и няма смисъл ?
Авторката на филма не обича китайското правителство и от години се подвизава в Америка. Има и други 2 филма дето също са така леко анти-китайски, както и този.

Мен много не ме притесняват първоначалните реакции. Дали било като грип, дали било като чума... считам за нормално при нова непозната заплаха човек да се притеснява или точно обратното - да се съмнява. Тая идея, че някое правителство е трябвало да действа правилно и да спаси човечеството е доста холивудска. Реалността е по-различна от филмите (ние затова гледаме нереалистични филми, за да се разтоварим от реалността).

Във филма има кадри как в рамките на 4 дни разни хора влизат в поликлиника, близо до пазара от където уж е тръгнала работата. На мен ми изглежда, че са чули слуха и параноически бързат да се прегледат. Едно момиче даже напусна посрамена. Във филма също се казва така:
1632032171772.png
Ако приемем положителната проба за вярна, значи повечето са били отрицателни, леко понастинали и повечко уплашени.

На мен ми е по-интересно как чак на 20 Януари са съобщили по-официално на обществото за вирОса...
1632032635870.png

... а в Америка вече са били готови с PCR теста дори преди това. Няколко пъти съм показвал тази статия от 16 Януари, в която се казва че Christian Drosten и неговия екип вече са разработили теста, което значи че трябва да са го почнали още по-рано, докато в Китай се чудят какво се случва.

Друго странно от видеото (на 1:16:30), дето един гробар казва как правил по 10 курса на ден да докарва по 10 тела, и така били кремирали между 10,000 и 20,000 тела. Добре де, на ден по 100 тела, трябват ти 100 дни или повече от 3 месеца да докараш 10,000. Дори това да е казано в края на Март... не знам, странно ми е. Поне да беше казал, че е докарвал и по над 200 тела на ден.
 
Явно бюджетът не е много голям, защото всичките им сайтове са много грозни и имат почти едно и също съдържание.
Значи единствено достоверни са сайтовете с много голям бюджет. И разбира се такъв бюджет няма как да предполага наличие на политически интереси и изказване на новините в леко пропаганден стил.
 
И ако това не е мотивация:


Ако до сега нямаше да се ваксинираме, то вече е направо лудост да не се направи, с такива награди вече е друго. :)
 
И ако това не е мотивация:


Ако до сега нямаше да се ваксинираме, то вече е направо лудост да не се направи, с такива награди вече е друго. :)
С това гледат да яхнат по-бедните и тъпите. Все пак като има лотария си е друго :D
 
... -Аз ти говоря за хора, които в продължение на 2-3 дни са с температура, отпадналост и кашлица, която не им позволява да говорят(личен опит с близки). Те сами търсят спешна помощ.
3-ма от близките го прекараха точно тъй.
Не сме викали линейки, щото никой не е решавал че ще мре.
След първия беше станало ясно че това си е стандартния начин Ковида да мине през тебе.
 
Не знам докарвали ли сте се до невъзможност за кашляне, но аз когато кашлям твърде дълго, в един момент започва всяко кашляне да ме боли и умишлено започвам да се стремя да задържам повече без да кашлям. Получава се и преминава. При мен поне доста от кашлянията са си ненужни и не знам що ги правя. Тялото си има механизми да кара човека да кашля, както и да спре да кашля когато прекали.
 
Преди малко харвардските гаджета обявиха, че те и целият им екип са ваксинирани.
Харвардските гаджета, хахахаха, много яко. Ами да, те сигурно също са "тъпи" според някои хора във форума.
 
Ами да, те умните вече минаха, сега ти си наред.
 
С това гледат да яхнат по-бедните и тъпите. Все пак като има лотария си е друго :D
В Америка бяха им дали в един щат по $100 на ваксиниран. Което е по-добра оферта. Така е сигурно, че всичко орк ще мине през играта. За жалост тук няма да стане.
 
Така е, като те затапи някой и отговаряш с линкове. Хахахахаха
 

Горе