Вашето мнение за един онлайн магазин.

От: Вашето мнение за един онлайн магазин.

Ще преговарям докато свали до РЕАЛНАТА цена на магазина. Ако не се споразумеем - със здраве да си го държи до нова година, че като гледам домейна и хостинга изтичат януари...
 
От: Вашето мнение за един онлайн магазин.

Ето какво открих за няколко минути:

Афилейт програма и дропшипинг на часовници Casio
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43457

Дропшипинг на дрехи и аксесоари www.VODO.bg
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=41905

Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=45424&highlight=%E4%F0%EE%EF%F8%E8%EF%E8%ED%E3

Дропшопинг с много добър процент за Вас
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40044&highlight=%E4%F0%EE%EF%F8%E8%EF%E8%ED%E3

DropShipping Компютри, лаптопи и електроника
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=34265
 
От: Вашето мнение за един онлайн магазин.

Благодаря! Опитах се да ти дам репутация, но не знам дали се получи.
 
От: Вашето мнение за един онлайн магазин.

Некоректно е, защото той не е собственик на този магазин, дори ми се струва, че не е потенциален такъв. По този начин той прецаква анонимността на сайта и на неговия съдържател, и струва ми се без негово съгласие.

Това е все едно да има тема за продажба на бизнес. Да получа инфо на ЛС, и после дс направя тема, за да го оглася...
 
От: Вашето мнение за един онлайн магазин.

Въпрос на виждане явно. Никога не съм разбирал защо трябва да се крият тези неща - още повече, че човекът не плюе по сайта, нито прави нещо друго нередно, просто иска мнение дали ще сбърка, ако го купи. Или може би трябваше да напише "мисля да купя един сайт, пишете ми на лични да ви пусна линка и вие да ми кажете дали си струва". Не виждам смисъла.
 
От: Вашето мнение за един онлайн магазин.

Еми и така не става както казваш. Но пък тук има доста специалисти, които точно това им е работата.
 
От: Вашето мнение за един онлайн магазин.

Еми и така не става както казваш. Но пък тук има доста специалисти, които точно това им е работата.


Тоест препоръчваш да се дадат 700-800 лв. за оценка на дадения сайт вместо да се получи същия резултат безплатно?
 
От: От: Вашето мнение за един онлайн магазин.

Тоест препоръчваш да се дадат 700-800 лв. за оценка на дадения сайт вместо да се получи същия резултат безплатно?

Оо не, има колеги от форума, които вярвям до 100 лв биха направили подробно ревю.
 
От: Вашето мнение за един онлайн магазин.

@ Часовник Реплика, ако искаш се свържи с мен, аз мога да те уредя с прилична стока

- уникални детски играчки и пантофи без конкуренция и алтернатива в БГ от Германия
- уникална джаджа ( Крумов я зарежда от нас от време на време )
- представители сме на нисък клас маркови часовници на британски концерн за БГ, имаме 2 марки - мъжи и женски и детски
- холандски четирисезонни бебешки чувалчета, но те са доста скъпи ама и надценката е по-сериозна
- бижута стомана, титан, волфрам
- малък микс от останали маркови стоки от опит да продаваме такива

За момента сме давали стока само срещу плащане, но почвам сериозно да се замислям за дропшипинг.
 
От: Вашето мнение за един онлайн магазин.

Много интересно. Всичко до тук.

Първо да кажа защо мисля, че не е коректна дискусията. Това е информация споделена между купувач и продавач. И това не е да заведеш приятел да те види дали дънките, които си харесал ти правят краката къси, а задника плосък. Това е бизнес. Хубав или лош е драма на настоящият собственик.

Второ за аргумента "ако няма време да го развива", както и "сайт потънал от наказание". На първото - въпрос на лична преценка на собственика, за втората част - силно субективно. Нека се аргументирам. Имам секс шоп и нямам време да го развивам. Стопирал съм реклами и тн, прави малко поръчки, но не го продавам. АКО ОБАЧЕ реша ще му искам цена и над тази, до която колегата си търси магазин и то въпреки малкото продажби. Защото смятам, че е брандиран. Защото има потенциал. За това не мога да приема и мнението на спай, че не се купува потенциал. Може би в общият случай е така, но на покупката на потенциал и казват и по друг начин - инвестиция.
Сега за частта с наказанията. Тук за мен нещата опират до личност. Хубаво наказали са те, въпросът е дали сядаш и плачеш или се стягаш и действаш. Разликата между можещите и просто искащите понякога е само и единствено в това.

Накрая за липсата на доставчици. Не знам от къде си, но човече, моля те! В момента организирам бизнес с над 15-20 доставчика от цялата страна. Само един е в Пловдив, но не ми пука. Имам идея, смятам че мога да го направя добре и за това ровя. Вече 20 дни си троша нервите с лелки, чичовци и мързеливи псевдо мениджъри продажби, дето не им пука дали ще имат дилър или не, защото заплатата си тече. Най-високата надценка е 20% и пак не е повод да се откажа. Ако трябва и през 5-10% ще движа, но да тръгне и набере скорост. После ще си имаме с доставчиците съвсем различен разговор, когато зад гърба си имам обеми. До тогава ще е тяхното.

А, да! Да не забравя! Имам стоки, пуснал съм дилърска програма, никой не ме е контактнал да пита. Вярно, не съм дигнал шум до небесата ама все пак я има обявена и я гледат. Тия дето питат им се иска да купят 1бр артикул и да хванат ако може поне 30% отстъпка. Няма как да стане.

Не знам, уж предприемачески форум, а толкова често попадам на теми свързани с работа, от хора търсещи а-б-в стъпките - "Как се смята ДДС?", "Ама кажете честно вярно ли ми трябва фирма?!" и подобни. Не искам да те порицавам, а да те посоча с пръст, да те накарам да се замислиш дали наистина не можеш да намериш контактите, какво и къде грешиш и да се стегнеш. Не за друго, но ти докато жалиш колко нямаш информация другите правят пари.

Въпросът, който е по-важен е ти ще ли се присъединиш или ще продължиш да НЕизкарваш пари?!
 
От: Вашето мнение за един онлайн магазин.

Некоректно е, защото той не е собственик на този магазин, дори ми се струва, че не е потенциален такъв. По този начин той прецаква анонимността на сайта и на неговия съдържател, и струва ми се без негово съгласие.

За каква анонимност говорим, след като онлайн магазина е обявен публично и всеки може да попадне в него. Друг въпрос е, че дори се продава във този форум и в темата продавача доброволно е обявил адреса на магазина.

Малко повече информация по темата: Разгледах админ панела: има над 200 реални поръчки, оказа се, че са скатани в едно меню. Качените продукти са 9500 и има още толкова за качване.
 
Последно редактирано:
От: Вашето мнение за един онлайн магазин.

Вече сериозно обмислям да купя сайта. Почти всичко по продажбите и доставката сме го уточнили. Единствено остават да намеря някакви технически проблеми и недостатъци и да ги коригирам. Така че ако виждате нещо друго пишете!
 

Горе