Вашите лични цитати - тук

От: Вашите лични цитати - тук

Надеждата умирала последна.
Баси оптимизма, ако си заминеш преди нея:-o
 
Последно редактирано:
От: Вашите лични цитати - тук

Сега пак се завъртя голямо число в Тото - то - гледам всички приятели пускат, родители и т.н

Всеки се надява неговите 0.70ст да станат 7 милиона ( колко е сегашния )

Имам познати които както мен, печелят всяка седмиза - като не играя :) но това е друга тема.

Та минавам към тезата на мнението а тя е това много хубаво цитатче, което използвам често :

Както е ТОТО-ТО? - Това е система за изчисляване на оптимистите в България.
 
От: Вашите лични цитати - тук

Това би трябвало да е къстъм:

"Повече смелост се изисква за постоянството, отколкото за първата крачка."
 
От: Вашите лични цитати - тук

"Хубаво е да харчиш пари, лошо е когато броиш останалите!" - това свети в протфейла ми, за да ме сваля на Земята от време на време........
 
От: Вашите лични цитати - тук

Да туря една авторска, от пролетта, при спор с колега тракторист.
 
От: Вашите лични цитати - тук

Айде още един, свързан с политическите теми, толкова актуални напоследък.

Ако искаш да видиш истински измамник - пусни си телевизора.
 
От: Вашите лични цитати - тук

"И да ме убият, не могат да ме победят!"
Иван Монев
 
Последно редактирано:
От: Вашите лични цитати - тук

Зад всяка голяма схема стои един малък българин!

Да дойдат руските филми, че да ни освободят от турските сериали!

- Дайте 1 литър водка!
- Ама не може! Утре са изборите!
- А, споко е, ний нямаме години!

Аз съм дух, другите да го духат!

Хранителните добавки за мъжете са като гримовете за жените, но все пак squirt върху мъжко тяло не предизвиква същата химична реакция като cumshot върху женско лице!

На бала си искам така да се маскирам, че да не мога да позная никой!

С кетъринг се занимавам! Намирам хартийки на хората из градската.

Най-лошо е да чуеш "Опа!" от лекар, татуист и счетоводител!

Каква е разликата между мъжката и женската кафява точка? - Мъжката се нарича "анус", а женската "бонус"!

- Пироман, пироман - изгорете го, изгорете го!!!

Искам да живея цял живот!

Колкото повече самоубийци има, толкова по-малко самоубийци има...

Любовният ми живот е като Panamera-та ми... Нямам Panamera!

И те така може до утре, къде бисери, къде мъдри разсъждения, къде не-толкова мъдри разсъджения... :lol:
 
От: Вашите лични цитати - тук

"Прави каквото е необходимо, пък да става каквото ще"
 
От: Вашите лични цитати - тук

"Хубаво е да харчиш пари, лошо е когато броиш останалите!" - това свети в протфейла ми, за да ме сваля на Земята от време на време........
Още не мога да рабера, какво търси webmaster elit, сред полуфабрикатите в съответната сфера:). Вероятно се присмива на заблудената общност и иска да си начеше егото?
 
От: Вашите лични цитати - тук

Скайфокс, отлична дублика:)
 
От: Вашите лични цитати - тук

Днес в един асансьор за пореден път си мислих разни ти му работи и понякога виждам, че няма смисал да мисля някои неща, други пък трябва доста да ги мислиш и така измсилих цитата:

"Има неща за които трябва да мислим, но има и много за които не трябва."
 
От: Вашите лични цитати - тук

Днес в един асансьор за пореден път си мислих разни ти му работи и понякога виждам, че няма смисал да мисля някои неща, други пък трябва доста да ги мислиш и така измсилих цитата:


Само предлагам - името ти си остава там :) Има замисъл, но трябва да има някаква мистика - да накараш читателя да се почувства убеден в което - Сам. :)
(Но и темата е точно - Нашите лични цитати)
Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Вашите лични цитати - тук

Мерси Колега, но просто мислим различно :)

Моята идея е да кажа, че мислим за различни работи които в много случаи не зависят от нас, а от външни лица.

Тоест чисто погледното в моя живот, тръгвам да мисля как би мислила и следователно действала моята приятелка и осъзнато съм виждал, че греша на моменти. Всеки един от Вас знае, че грешните мисли, играят лошо на нас, близките и околните.

В цитата искам да докосна това :) относно до темата, тя е много обширна и много може да се каже по - нея.
 
От: Вашите лични цитати - тук

С риск да оспамя темата - извинения за което, ще си позвля още един Офтопик.

Мда, правилно :)
Индивидуалист си - хубаво е.
И да, мислите се материализират - кофти е да искаш нещо, да мислиш лошотиите - невъзможно.
Но материята не идва и само от мисли, което е парадокса на времето, иска се доза позитивизъм донякъде, съсредоточен труд и силно желание в дългосрочен период докато се енджойва максимално от живота, за да не минава времето само в едно, което ще доведе до съжаления за друго. (някакъв задълбочен размисъл, в части може би грешен за някои, но за мен върви работа, което също ме прави от части индивидуалист, но точно човек - като всички други, с мислите и всичко останало)

И все пак, можех да съм по добър, но спя вече с едното око. :)
Лека и спокойна, също така и да Благодаря.

Има много неща за които трябва да се мисли, за повечето от които не мисля.
Иван Монев

(надявам се не се отчете като кражба, макар повлияно и от твоя опит, визирайки себе си в индивидуалност, ако да - затривам го без патент :))
 
От: Вашите лични цитати - тук

Това си е лично твое цитатче, аз нямам нищо против него, идеята е на темата е точно такава.
 
От: Вашите лични цитати - тук

Уча се да готвя и предвид факта, че преди два месеца никога хе бях правил нищо, в момента се справям изненадващо добре :D
по тази тема ми хрумна един цитат и проверих в гугъл май никой не го е използвал, което е странно..
"Животът е като готвенето, не винаги всичко става, както е описано в рецептата..."
Златил
 
От: Вашите лични цитати - тук

Ето и един от мен:

Сега проверих и в Goosho и за сега никой не го е ползвал...

Не останаха свестни миндили в тоя град...
 
От: Вашите лични цитати - тук

Ако страдаш от липса на вдъхновение се полей със студена вода. :lol:
 

Горе