Вашите мнения за Tuwlf.com

tuwlf

New Member
Здравейте,
Решихме да направим проучване относно мненията а българските потребители за сайта tuwlf.com
Сайтът представлява мрежа за споделяне на картинки на първи приоритет.
Интересно ни е да разберем какво мислите като цяло за идеята на сайта, удобството на навигацията и т.н.
Приемаме всякакви мнения и критики. Благодарим на всички, които ще изкажат мнението си.
 
Здравей и добре дошъл при нас.

Малко домейна ще трябва добре да го наложите като бранд, че малко сложен. Дизайнът може малко да се подобри, най-малкото може да се центрират или направя по-големи постовете, защото сега това изместване в ляво малко разваля цялостната визия. Остава едно бяло, празно пространство между контент бодито и сайдбара.

Бих сложил лого и запълнил дясната част на хедъра. Има някакво странно преминаване на бекграунда от тъмен в идея по-светъл и се забелязва това. Бих изравнил контент бодито и саидбара. Или ограничи постовете на страница или увеличи сайдбара. Това се сещам за сега. ;) Успехи с проекта и мисля, че и другите ще дадат мнение по темата. ;)
 
От: Re: Вашите мнения за Tuwlf.com

Здравей и добре дошъл при нас.

Малко домейна ще трябва добре да го наложите като бранд, че малко сложен. Дизайнът може малко да се подобри, най-малкото може да се центрират или направя по-големи постовете, защото сега това изместване в ляво малко разваля цялостната визия. Остава едно бяло, празно пространство между контент бодито и сайдбара.

Бих сложил лого и запълнил дясната част на хедъра. Има някакво странно преминаване на бекграунда от тъмен в идея по-светъл и се забелязва това. Бих изравнил контент бодито и саидбара. Или ограничи постовете на страница или увеличи сайдбара. Това се сещам за сега. ;) Успехи с проекта и мисля, че и другите ще дадат мнение по темата. ;)

Blinky, благодарим Ви за откровената критика.
 
От: Вашите мнения за Tuwlf.com

Хайде логото ви ще е от мен Безплатно, но само, ако претендирате да го развиете този проект!

Ако желаете да ви се изработи лого можете да пишете на [email protected] с изискванията за цветова гама и всяква друга информация
 
От: Вашите мнения за Tuwlf.com

Домейнът е странен, но няма какво да го коментираме, след като вече е избран.
Аз само ще допълня, че е добре да има социални бутони за споделяне и на първа страница под всяка картинка, а не чак след като се цъкне на отделна публикация.
 
От: Вашите мнения за Tuwlf.com

Хайде логото ви ще е от мен Безплатно, но само, ако претендирате да го развиете този проект!

Ако желаете да ви се изработи лого можете да пишете на info @cremabox.eu с изискванията за цветова гама и всяква друга информация

Имаме лого, но бихме желали да опитаме вашите услуги. Ще Ви изпратим имейл в най-кратък срок.
Ако имате някакви други предложения и идеи, не се притеснявайте да ги споделите.
 
Re: От: Re: Вашите мнения за Tuwlf.com

Blinky, благодарим Ви за откровената критика.

Няма проблем. И моля те, карай го на "ти". Все пак сме едно малко селце тук. Абе отиваме към град направо с 20 000 потребителя, но както и да е. Карай го по неформално. :) Екип сме си тук.

Няма да лошо да центрираш банера-небостъргач в сайтбара, че малко е клюмнал в ляво и той. ;)

Сериозно бих се замислил и да поразчупя малко футъра, малко ми седи сух така. Нещо лайнк бокс, лого, последни, най-коментирани, нещо да се разчупи. Дори съм виждал на подобни сайтове двоен футър - всичко популярно и коментирано на ниво едно и на ниво две - важни линкове, менюта, социални канали.....и т.н. А за домейна се сетих за една социална мрежа, която Yahoo купи за няколко милиона, която е като това име. :)
 
От: Вашите мнения за Tuwlf.com

Как се чете името ви на български? "Тувълф"?

И спрете да пишете в учтива форма.
 
Имате още малко работа по него, но определено ми се вижда малко аут оф дейт. Защо не пробвате с по-голям дизайн, за повече контент на една страница. Така освен, че ще съкратите този безумен скрол, ще сте супер за големи монитори. И някой друг таблет, ако е и риспонсив. Успехи.
 

Горе