Вашите препоръки

rokoko

New Member
Здравейте на всички!

Дълго се чудех дали да пусна тази тема,защото аз като пусна става страшно.Тоест като пусна нова тема и рейтинга ми пада рязко.
Искам да ми кажете как мога да изкарвам някакви парички от сайта ми.Има около 200-300 уникални на ден и на много ключови думи излиза на първа страница на гугъл.Просто нямам достатъчно опит в някои работи и не знам как да печеля.Разгледайте го и кажете, ако сайта е ваш какво бихте променили по него.
Благодаря!
 
От: Вашите препоръки

За такъв вид сайт най-добре в някоя cpa програма да се включиш и да предлагаш оферти или още по-добре да заключваш съдържанието (content locking).

Как действа това, за да види някой съдържанието (безплатните скриптове), трябва да попълни някаква оферта, да свали някакъв софтуер и т.н. и щом го направи, ти печелиш пари, а той получава достъп до съдържанието.

Оттам нататък си потърси сам, че не ми се обяснява в детайли баш на Коледа.

П.С.: Имам интерес към сайта, ако го продаваш пиши лично с цена и статистики.
 
От: Вашите препоръки

Е*ахти Алексата дет го има тоз сайт от 300 юзъра/ден само!

Иначе ГДБОП и ФБР имат много готини афилиейт програми за такива сайтове, ама не плащат кеш, ами дават само безплатни екскурзии до екзотични дестинации с разнообразни дневни програми от вида "измети тия 3 пресечки", "изкопай тука 2 дупки - 60х130см", и пр.
 
От: Вашите препоръки

Че нямаш право да разпространяваш такъв софтуер без изричното съгласието на авторите.Тоест това е незаконно, прави си изводите сам от там нататък.
 
От: Вашите препоръки

Ако това е проблема, не ме притеснява. С риск да получа някой друг минус ще кажа - Ганьовска работа.
По - горе като пусках темата писах за какво я пускам , а не да ми пишете за ГДБОП и ФБР...
Благодаря ви много за ценната информация. Страшни сте
 
От: Вашите препоръки

Ако това е проблема, не ме притеснява. С риск да получа някой друг минус ще кажа - Ганьовска работа.
По - горе като пусках темата писах за какво я пускам , а не да ми пишете за ГДБОП и ФБР...
Благодаря ви много за ценната информация. Страшни сте

За к'во скачаш? Моя коментар за к'во го игнорираш? Пита, отговорих ти, к'во не си на кеф?
 
От: Вашите препоръки

Ако това е проблема, не ме притеснява. С риск да получа някой друг минус ще кажа - Ганьовска работа.
По - горе като пусках темата писах за какво я пускам , а не да ми пишете за ГДБОП и ФБР...
Благодаря ви много за ценната информация. Страшни сте

Получи отговор на въпроса си как би могъл да изкарваш пари, получи и съвет за евентуални проблеми с тези софтуери.. Какво повече искаш, та се зъбиш така?
 
От: Вашите препоръки

Аз пък ще ти кажа че това със заключването на сайта не е оферта,видя ли такъв сайт директно давам Х-са.. просто може няква КПА програма ;)
 
От: Вашите препоръки

За к'во скачаш? Моя коментар за к'во го игнорираш? Пита, отговорих ти, к'во не си на кеф?

Това не се отнася за теб. Благодаря ти за информацията, но аз имах в предвид нещо като продаване на реклама, продаване на линкове или нещо подобно.
Пробвах с СРАLead, но някои анти-вирусни откриват вирус в джаджата и ми падна много трафика...
 
От: Вашите препоръки

Ако това е проблема, не ме притеснява. С риск да получа някой друг минус ще кажа - Ганьовска работа.
По - горе като пусках темата писах за какво я пускам , а не да ми пишете за ГДБОП и ФБР...
Благодаря ви много за ценната информация. Страшни сте
А ти чел ли си Бай Ганьо и въобще някоя книга та да мяташ обиди тук? Ганьовска работа е точно твоята с такъв тип сайт, ама то май определението ти Ганьовска работа си беше за самия теб де ;)
 
От: Вашите препоръки

Добре, ама и вие всичките сте олигофрени. Момчето (не го познавам), зададе съвсем елементарен и конкретен въпрос, на който отговорих. После му казаха някои трудности, които може да изпита и останалите започнахте да го храните. Защо? Защото вашите сайтове са за милиони? Защото знаете всичко? Или защото никога не сте искали помощ и препоръки? Ебавайте се, флудете, тролете, спамете по теми на наглеци, спамери и боклуци, защо трябва да го правите навсякъде? Момчето зададе елементарен въпрос, отговори му се с бонуси, аре стига толкова.
 
От: Вашите препоръки

Добре, ама и вие всичките сте олигофрени. Момчето (не го познавам), зададе съвсем елементарен и конкретен въпрос, на който отговорих. После му казаха някои трудности, които може да изпита и останалите започнахте да го храните. Защо? Защото вашите сайтове са за милиони? Защото знаете всичко? Или защото никога не сте искали помощ и препоръки? Ебавайте се, флудете, тролете, спамете по теми на наглеци, спамери и боклуци, защо трябва да го правите навсякъде? Момчето зададе елементарен въпрос, отговори му се с бонуси, аре стига толкова.

Много точно го каза.Получаваш един + за това, от днес спирам да пиша в този форум, защото 90% са кретени. За това се чудех дали да пускам тема или не.

Ще започна да давам минусчета на кретените всеки ден, а и не само на тях.Ще видя кой ми е дал на мен и аз ще си го връщам
 
От: Вашите препоръки

хаха от кретените се учи брато ще успееш ,ще се научиш да си по твърд. А и кретените в крайна сметка помагат ,можеш доста да се понаучиш от тях.

П.С. объркал си ,дал си ми неутрал, трябваше негатив :)
 
От: Вашите препоръки

хаха от кретените се учи брато ще успееш ,ще се научиш да си по твърд. А и кретените в крайна сметка помагат ,можеш доста да се понаучиш от тях.

П.С. объркал си ,дал си ми неутрал, трябваше негатив :)

Не бе момко, не си прав. Първо за репа, той и да иска не може да ти даде негатив, а неутрална. Такъв му е статута.

А като гледам по-добре ти научи нещо от него. Има 300 уникални дневно ен посетители, а ти още не можеш да решиш форум ли ще правиш, блог ли. Залагам се главата, че макс след 2 месеца твоя игра4и.ком ще е зарязан или пробван да се продаде, и пак няма да прави повече от 100 уникални дневно.
 
От: Вашите препоръки

НА сайта ти виждам много и най-различни рекламни банери. Печелил ли нещо от тях? Ако да задръж ги така, ако не - махни ги всичките.

Аналисирай си трафика - казваш 30 0на ден - това изобщо не е малко. Въпроса е да групираш тематично трафика и така да се опиташ да преложиш по една реклама на всяка група трафик. Вероятността някой да цъкне на рекламата е много по-голямаако тя звучи като отговор на проблема, за който потребителят ърси решение и попада на твоят сайт.

Без досъп го GA не могат да се дадът конкретни препоръки.

Сега е време за почивка, след празниците анализирай и експериментирай. Сложи малко реклами, свързани тематичноо. и ги сменяй переодично докато намериш ршение, от което печелиш.

Но афилиейт програма би помогнала мног, ако е подходящ продукта и е добре представен .
 
От: Вашите препоръки

Не бе момко, не си прав. Първо за репа, той и да иска не може да ти даде негатив, а неутрална. Такъв му е статута.

А като гледам по-добре ти научи нещо от него. Има 300 уникални дневно ен посетители, а ти още не можеш да решиш форум ли ще правиш, блог ли. Залагам се главата, че макс след 2 месеца твоя игра4и.ком ще е зарязан или пробван да се продаде, и пак няма да прави повече от 100 уникални дневно.

И не само 300 уникални, а и на много ключови думи е на 1-ва страница в гугъл.
Но не изкарвам нищо(5-10цента на ден),защото нямам опит.
Ако някой иска да помага да ми пише ЛС.Може даработим заедно и да делим спечеленото
 
От: Вашите препоръки

@Fozzy - това видя ли? http://goo.gl/4hcFl

ScriptsMafia.EU FOR SALE!

Hello users,

Administration of scriptsmafia.eu decided to sell the site, because have other projects and dont have a lot of time to work on site.

Statistics of scriptsmafia.eu:

1,5k visitors daily
10k pageviews daily

monthly incoming +130$

In details -> http://www.statshow.com/scriptsmafia.eu



PRICE: 120 euro

If somebody wants to buy it, let write and email to admin -> zely.gal@ гугловата поща
 

Горе