Вдигат цената на винетките

От: Вдигат цената на винетките

Искам да плащам за каквото плащам,,, за пъгища ли беше винетката или за нещо друго,,, искам и стриптизьорка,,,
 
От: Вдигат цената на винетките

Мила ми Винетке, знай, че после Ипотеката, си ми най-скъпа ти.
 
От: Вдигат цената на винетките

Да умрат бе. Така е като гласувате за тоя цървул!

Аз съм за референдума на Слави, да им намалят на тия педали местата в парламента и субсидията :D
 
От: Вдигат цената на винетките

12187825_1061936623827781_5173016009360201050_n.jpg
 
От: Вдигат цената на винетките

Дневна винетка увеличение 50%, играят на едро, няма се занимават с дребни проценти:)
 
От: Вдигат цената на винетките

Голямата им лапачка ще е от тирове, автобуси и камиони. Там увеличението на годишната винетка е с 500-600 лв. Интересно е съвпадението, че миналата година пак по това време решиха да "теглят" парите от допълнителните осигурителни фондове. Писнаха всички и се отказаха, като за сметка на това изтеглиха 16 млрд. заем. Май е по-добре да си ги плащаме на новите цени винетките, защото ако писнем мощно и ги откажем от това увеличение, ще ни загробят с още няколко милиарда заем...
 
От: Вдигат цената на винетките

12362658_1666923423592332_8780489477988270726_o.jpg


Малко след откриването - пропадания на км 36+400 по Лот 1 на магистрала Марица.
 
От: Вдигат цената на винетките

Запушват бездънната яма на корупцията с увеличение на данъците, е тва е
Няма борба с корупцията и кражбите на държавни пари и обществени поръчки, а кърпят бюджета с кражба от народа
Догодина и болниците в малките градове ще умрат, защото и там се намесиха и няма нужда от ЗК
 
От: Вдигат цената на винетките

За толкова години не се ли намери някой да прави фалшиви винетки? Що не се съберете няколко дизайнера от форума, сигурен съм, че ще направите винетката едно към едно и няма да даваме толкова пари на тия мизерници ще се озъбят тогава.
 
От: Вдигат цената на винетките

Говорете си каквото искате! Обаче едно не може да се отрече. Стигаме до морето за 3 часа, до Гърция за 4 часа. За мен ТОВА е важното. Едно време си спомням сагата към нашето море да пътувам 6 часа и да треперя някой да не навлезе в насрещното. Особено участъка Ст. Загора - Сливен... Не защитавам вдигането на цената на винетките. Не. Но по същия начин можеха да сложат такса на магистралите и тогава 100 % щеше да има в пъти повече недоволни. Аз съм доволен, че поне направиха НЕЩо. Дали е качествено или не - това е друг въпрос . Но поне има път, където да мога да надмина камиона, не да карам 2 часа зад него!
 
От: Вдигат цената на винетките

Говорете си каквото искате! Обаче едно не може да се отрече. Стигаме до морето за 3 часа, до Гърция за 4 часа. За мен ТОВА е важното. Едно време си спомням сагата към нашето море да пътувам 6 часа и да треперя някой да не навлезе в насрещното. Особено участъка Ст. Загора - Сливен... Не защитавам вдигането на цената на винетките. Не. Но по същия начин можеха да сложат такса на магистралите и тогава 100 % щеше да има в пъти повече недоволни. Аз съм доволен, че поне направиха НЕЩо. Дали е качествено или не - това е друг въпрос . Но поне има път, където да мога да надмина камиона, не да карам 2 часа зад него!
Аз и преди съм писал, че не ми пука особено за винетката. Пука ми за некачественото строителство. Не може все едни и същи некадърници да строят, а после да ремонтират до безкрай. Толкова ли е трудно като се прави да се прави качествено?
 
От: Вдигат цената на винетките

Реално считам, че за бг стардарта - старата (до днешна дата) цена е в рамките на нормалното. Сега увеличението в проценти е сериозно.. реално сумата е малка, ОБАЧЕ дъ биг проблем е, че срещу всички данъци и такси не получаваш нищо бе деееа!

Обещавали, че нямало да има дупки по пътищата... смееех, дееа лъжците! Тая малка сума ли ще промени нещата. Трябва първо да оправят пътищата и да кажат.. струва толко и толко (естествено ще излъжат), за да се поддържа са нужни 100 лв. винетка. От догодина ще е толкова. На база сегашното състояние на пътищата - всеки ще се радва да цъфнем и вържем като швейцарски път.. а дано, ама надалии!
Тез първо парите взимат.


Отделно некой има ли идея къде и за какво се харчат всички преки и косвени данъци от собствениците на автомобили?
Щот ми се чини бая пари да се прибират и накрая една част отива за издръжка на ненужна администрация, а другата у нечий джоб. Но не и за удоволствието да шофираш.

Увеличенията са правят постепенно и с малко. Ако например от 67 се увеличи на 200 ще се съберат прекалено много хора да протестират. Така ще увеличат всяко нещо с малко а не едно нещо с много. Целта е да няма прекалено голямо увеличение защото тогава ще се съберат прекалено много протестиращи. Същото е цената на парче пица от 1.80 се увеличи на 2 лева повечето хора ще продължат да купуват.
 
Re: От: Вдигат цената на винетките

Стига мрънкахте за 40 лева по скъпи винетки. Все пари нямат , а всички само с колите и по кафетата :D

Да, коли, които едва ще намериш някоя за над 10к от тях. Абе бате, ти лт колко време не си се разхождал из бг да видиш реално каква е картинката. Каране на газ, музика за 1000 лева - кола за 3000 лева, телефон за 1600 лева, заплата 1000 лева, последен мерцедес с метан. ;) А винетките и 200 лева трябва да ги нашравят, ама да има нещо.

Иначе супер яко е всяка година да правят ремонт, и една скапана магистрала 200 години. Смотана история. От както се помня е шит, дори в доста участъци не е магистрала. Пълна скръб. :)
 
От: Вдигат цената на винетките

Стига мрънкахте за 40 лева по скъпи винетки. Все пари нямат , а всички само с колите и по кафетата :D
Кажи защо магистралите се разпадат след две седмици употреба. Това ли са видимите резултати?
 

Горе