"Великите българи" според БНТ

А Азис кой го е предложил в тази класация? БНТ ли?
Не, май ние. Или поне тези, които са питали. :) Сещаш ли се, питали са некви олигофрени от улицата кои са 10те велики българи, за които се сещат и хоп. Добре, че поне не виждаме Николета Лозанова, Гонзовица, Златките, Митьо Пищова, Валери Божинов, Ивана, Криско, Икибаната, Иван и Андрей и т.н. :) Не знам какви едитори има това Уики, но има още какво да се желае от тях. :)
 
Тия от Уикипедия България, нищо не става от тях. Явно редактора на тази секция е чалгар...даостави Азис в топа. От БНТ ги знаем, че са бастуни, но не мислех за Уикипедия, била тя и побългарена тук. :)
 
От: От: "Великите българи" според БНТ

Аз нямам вина, щото не съм гласувал
А Азис кой го е предложил в тази класация? БНТ ли?

Не се измъквай като п.....
имаш/ме вина и още как

Азис е в класацията защото някой го е предложил, но със сигурност НЕ е БНТ
този някой може да е всеки (всеки е могъл да предложи личност)
 
От: "Великите българи" според БНТ

То wikipedia не ти казва нищо.
Не скачайте на БНТ защото не те са направили класацията, а Вие/Ние!

БНТ, както всяка телевизия, може да прави каквито си иска анкети. А резултатите ще отразяват до голяма степен общественото мнение към момента.
Подобни бяха резултатите за "Филм на столетието", "Футболист на България" и подобни.

За мен проблема е, че wikipedia.bg става вестникарско жълта. Не може някаква мимолетна анкета да влиза като статия с гръмката претенция "За вечни времена"! :evil:
 
Бате, такива допитвания се правят много по-професионално. Нещо като тези по Дискавъри и Нешънъл Джиографик. А не да хванеш камерата и микрофона и да тръгнеш по улиците и куцо, сакато, и кьораво да питаш. Какво очакваш от пубер, който се прибира пиян всеки уикенд от някоя чалготека. Мисля, че за такава сериозна класация трябваше да се постараят повече. Сега изглежда жалка. И кой нормален българин ще сложи Ахмет Доган или Азис? От кога са българи пък те? Нищо против хората, напротив, явно са заслужили да се споменават, ама не и в такива класации. Аз не очаквам много от телевизия, в която само един сериал приковава вниманието на зрителя един път седмично. Но все пак.
 
Re: От: "Великите българи" според БНТ

За мен проблема е, че wikipedia.bg става вестникарско жълта. Не може някаква мимолетна анкета да влиза като статия с гръмката претенция "За вечни времена"! :evil:
Да, и за капак на всичко води към сайт, който изглежда някаква бясна спамария. Голям ресурс, от който да четем ценна информация. :)

Очакваме следващата класация на БНТ, в която са Николета Лозанова, Валери Божинов, Консо, Митьо Пищова, Икибаната, Джорджано. Щом има такива класация от тази телевизия, сигурно ще се накефят и поздрава:

[video=youtube;HalolA114Hs]http://www.youtube.com/watch?v=HalolA114Hs[/video]

П.П: Още един кандидат за класацията. Само давам идея. :)
 
От: "Великите българи" според БНТ

Голяма подигравка е като цяло, обаче най-ироничното е,че Никола Вапцаров е между Слави Трифонов и Бойко Борисов; А Доган до Тервел и Хаджи Димитър; Ще се обърнат в гроба,ако го видят.
 
От: "Великите българи" според БНТ

Лютви Местан и Бат Сали - това са достойни и заслужили българи, нашата гордост в парламента. Ашкулсум, Машала !
 
Лютви Местан и Бат Сали - това са достойни и заслужили българи, нашата гордост в парламента. Ашкулсум, Машала !

Сега могат да включат и Пеевски. Кой не знае кой е вече. Велик българин от капиталистическа България, Хахахахаха.

Също така Дудука. И да кажа на едиторите на тази смотана бг уикипедия, че мога да им предоставя специално за Дудука линк към Youtube, където играе с черпака. Класици. :) Ето тук са го попуснали този линк: http://bg.wikipedia.org/wiki/Николай_Бареков
 
От: От: От: "Великите българи" според БНТ

Не се измъквай като п.....
имаш/ме вина и още как

Азис е в класацията защото някой го е предложил, но със сигурност НЕ е БНТ
този някой може да е всеки (всеки е могъл да предложи личност)

Невинен съм!!! не ми вменявай глупостта на другите чалгари :rolleyes:
 

Горе