Верен към Герб!

От: От: Верен към Герб!

Скоро не бях попадал на толкова кратко, но точно описание на българската политка в последните 15 години :lol:

Мдаа, истината е жестока, но няма какво да се направи.
И на следващите избори всички кандидати ще са от люпилнята на БКП.
То и затуй на Генерала Тиква хич не му дреме, щото усеща, че ако не вземе мнозинство, ще влезе в някой коалицийка и пак ше му слушаме бисерите и да му търпим безпардонното поведение, все едно гледам циганския цар в парламента

%D0%9D%D0%B0%D1%88%D0%B5.jpg
 
От: От: От: Верен към Герб!

все едно гледам циганския цар в парламента

Когато фактите говорят и Боговете мълчат.
 
От: Верен към Герб!

ГЕРБ само по този на4ин може да спаси тази държава,като икономисва,за сметка на тези икономий сега ,твоите деца утре 6те са по добре

а в превод:

ГЕРБ само по този на4ин може да спаси своят бизнес,като дере народа,за сметка на българският глад ,техните деца утре 6те са още по добре
 
От: Верен към Герб!

Боко влиза в коалиция с ДПС (перманентия буфер), защо не и тройна коалиция, и пак ще си постваме въпросните изобрежения в следващия мандат. Лаят си кучетата и... нали знаете:) Форумни акъли се дават и същевременно същите мекотели гласуват/плащат данъци/возят се в претъпкан градски транспорт... все същите акълдаващи полуфабрикати. Убива се малкия бизнес с бясно темпо, защо?
Ами защото на никой от управляващите не му трябват амбициозни бедни хора, които да мислят за развитие.:)

Изводът какъв е:
Бугаринът е мекотело и то голямо. Показва перки с 4-та употреба БМВ със спойлери, поръчва уиски в долна дупка за тройна цена, купува си кух златен ланец, облича се от магазини за 2-ра употреба, но няма смелост да си защити интересите:)
Вива ли БГ:)
 
От: Верен към Герб!

На работа ходех редовно до преди 4 години. Дотогава където и да съм работила заплатата не ми стигаше. Последното ми работно място беше много атрактивно, добра фирма, добър офис в центъра на София, добри колеги и ей такива подобни глупости, но дори тогава не взимах повече от 450 лв. От както Герб са на власт слава богу сама си изкарвам всичко, добре съм си и не ми налага да се замислям за мизерната заплата, която си е от край време по един и същи начин, без значение кой е на власт.

Не съм фен на нито една партия, всичките се изредиха без Атака и никой не е направил кой знае какво. Единствените неща, които пряко ми улесняват живота в момента са метрото, слава богу магистралата Люлин - Перник (че преди това беше едно обикаляне и приключение...) и новата зала (уважавам спорта на макс). Следващият път дори мога да гласувам. Жалко, че досега останалите не направиха нещо, което пряко да улесни по някакъв начин живота ми, напротив все едно и също си беше.


Техническо образование, сертификати, тапии +...
Няколко завода в промишлената част на града.
Работа по професията. Най-млад в колектива, единствен на Ти що годе с комповете - Мониторинги, ПДФ-и със схеми - нещо непознато на колегите... (бяхме 2-ма по спец., и около 20 електричари и механици).
От никой помощ, което ще рече механика, ел., газове, заварки ЦО2, ел.дъгово +++
Раб. време: Пон. до Петък 09:00/18:00 затворен в заводчето - затворчето както си го наричах. В почивното време + нощите - Постоянно на повикване, така и не ми се осребри и една бележка от такситата... Да не говорим за 42 часовата смяна без ядене в почивните ми дни поради авария - НЯМА поощрения.
Няма инвентар, нито база за работилница - Преобличахме се в еба*и мръсотията и студ - Няма къде да се оплачиш, тъй като си плащат добре на всички + одитите.
По Бунак ТВ обаче рекламите на готовия продукт, винаги са били на Евро ниво... Евро, нали се с Европа сравняваме.
Да не казвам че и няколко 15 мин. реклами като мини филчета се облъчваха срещу зрителите. Фирмата в телевизора изглежда - Уоу...

А откак Герб се появиха, заплатата от 750 лева пада 3 пъти заради тях, и веднъж заради работодателя, започнаха и глоби за това че работиш...
4 години на вятъра!!! Нямаш време, нямаш пари ама иначе щастлив - Работиш...
Да не говорим че е невъзможно да учиш май в БГ докато работиш... такава е системата че и в личното ти време си контролиран.



Ух, пепел ти на устата. Дано Атака не видят власт никога.
Там ще е чудо...
Те не знаят какво да я правят тая власт, добре са си в момента. Смучат авоари и поддържат лек огън, колкото да не ги изритат, и да имат малко гласове.
Екстра си им е по партийните сбирилници, хапване пийване, някоя екскурзиийка.
Политиката им куца доста, ползват жокери от миналото с пикантни подправки за настоящето.
И доста често си измислят врагове, ей така да се направят на интересни по медиите.
 
От: Верен към Герб!

Ако бяхме в нормална европейска държава бат Бойко трябваше отдавна да е в затвора.
Най-добрия пример е разговора с г-н Бирата. Не може министър председателя да прави такива неща.
Ако това беше станало в Германия,Австрия,Испания или в която и да било друга богата държава или
щеше да е в затвора или най-малкото щеше да е изгонен от държавата.
Разкарва си футболистите наляво надясно. Това са апсурди във всяка една нормална държава!!!

Напълно вярно - ако това беше се случило в някоя от горе изброените държави, наистина че тоя тиквоч щеше да бъде осъден и натикан в пандиза, даже нямаше и една година мандат да изкара. Ама тука нали са овце... Обиколил съм половината Европа, и много добре знам че такива като тоя не вървят, освен в България.

Даласе един съвет: престани да пускаш теми в които да хвалиш Бойко, защото някой ще ти поднесе на тепсия 100 кг. червена ряпа. Когато обиколиш като мен и някои други съфорумци развити европейски държави, да видиш как живеят хората, и да видиш как се подпомага малкия и средния бизнес - ще запееш друга песен.

Мисля че все повече се доказват хората които хвалят Бойко и ГРОБ и лигите им текат, какво представляват тия хора бойковистите, ГРОБ-арите. Личи си по темите които пускат - теми за цици, за гълтане на сперми дали се забременявало, обрязване, пърдящи гъзове и какви ли не още глупости ( някои от тези теми вече са изтрити и е по добре да ги трият, даже и за коша не са ) ето това представляват привържениците на ГРОБ. Регистрирват си по няколко различни профили-клонинги, като с тях се вживяват в ролята на милиционери, пускат теми в които заглавията са направо въпроси по колко пари печелим най много, как точно правим пари, имаше даже теми че сме нарушавали законите на държавата заради НАП и какво ли не, провокиращи теми че сме едва ли не за затвора...

Ето това представляват ГРОБ-арите, пускат теми с нецензурно съдържание, регват си по няколко профила и се превъплъщават в милиционери и задават подвеждащи въпроси по колко пари сме печелели, подкрепяме ли протеста на полиците, и изобщо всичко свързано с милиционерщина е високо толерирано и парадирано.

А сега и хвалба и на Бойко и ГРОБ. Е съжалявам, но в повече започна да ми идва вече.
 
Последно редактирано:
От: Верен към Герб!

Ух, пепел ти на устата. Дано Атака не видят власт никога.
Там ще е чудо...
Те не знаят какво да я правят тая власт, добре са си в момента. Смучат авоари и поддържат лек огън, колкото да не ги изритат, и да имат малко гласове.
Екстра си им е по партийните сбирилници, хапване пийване, някоя екскурзиийка.
Политиката им куца доста, ползват жокери от миналото с пикантни подправки за настоящето.
И доста често си измислят врагове, ей така да се направят на интересни по медиите.

Не ви увря акъла, че в политика е като в бизнеса. Има свободна ниша - запълва се. Да плюеш срещу националистическа партия е все едно да плюеш срещу себе си.

На мен ми писна да ви слуша папагалското мислене и почвам да давам червено на всеки, който си позволява да храчи по партиите, които са се позиционирали в патриотичната ниша.

Бахти простотията... по ДПС никой не храчи, по АТАКА всеки е упражнява да фърля лайна. Е няма да стане!
 
От: От: Верен към Герб!

Не ви увря акъла, че в политика е като в бизнеса. Има свободна ниша - запълва се. Да плюеш срещу националистическа партия е все едно да плюеш срещу себе си.

На мен ми писна да ви слуша папагалското мислене и почвам да давам червено на всеки, който си позволява да храчи по партиите, които са се позиционирали в патриотичната ниша.

Бахти простотията... по ДПС никой не храчи, по АТАКА всеки е упражнява да фърля лайна. Е няма да стане!

Ти пък, Аз не плюя, просто пиша мнение. Нормално е да има различия в мислите нахората.
Но и мисля че патриотическото на въпросната партия е само за пред тълпите.
Чувал ли си какво говорят лидерите им на подобни партии като са на по чашка?
Волен е от Родният ми град, всички си го знаем що за стока е, понякога забравя да си пие хаповете човечеца...
За инфо, последно като си бях в БГ знам че гостува на местният "мафиот" с визитка на Гробарите.
Жокери! Нищо повече.
А и седни се напий, напуши или там както се глезиш и поразгледай детайлно пропагандата която ползват те, не се различава от никоя друга партия, просто таргета е друг.

И стига с това България Велика, Велика е била някога, днес каква е ?
Докога ще се живее в 681, в златният век и прочие ? Днес сме 2012, рисуваме с пръсти по прозорци както във стар уорс филма - Или се приспособяваме - или изчезваме.
Пак лично мнение.

Патриот съм, но почти нищо общо от това с което облъчват Атака.
Те процедират крайно, искат да сме затворени за всичко и всички.
Наслагват омраза и агресия в младежите. Никой от високите нива няма да ги вземе насериозно, с тях сме директно изтрити от лицето на света.
Нямат идея какво е икономика, нямат бизнес план, нямат стратегия, само едни големи усти (гладни също).

Виж, Боян Расате по ми се нрави.
Но това е вече съвсем друга тема.

Благодаря за червената точка.
 
От: Верен към Герб!

Ще ти отговарям утре, че вече не ми се пише ...

Патриот съм, но не съм в България и плюя по патриотическите партии... сериозен парадокс:)

Расате е много по-краен от Сидеров! С това се издаде, че грам не си наясно за какво пишеш!

Благодаря за червената точка.

Моля! Като почнеш правилно да разделяш зърното от плявата ще ти давам зелено при всяка възможност.
 
От: Верен към Герб!

Мне, просто Атака са ми ясни.
Доста взимане даване съм имал с тях.
Расате не, затова пропуснах да пиша некомпетентен за него.

Парадокс е че всеки ден казвам откъде съм на хора които никога не са чували за България.
На различни нации съм разказвал за корените си, за живота си, за родната си земя.
Цял живот се придържам към думите на Кубрат, на смъртният одър пред синовете си.
Днес ми е много трудно, но рискувам. Един ден може да донеса нещо в Родината си, да създам.
Ако тогава я няма, или просто времената се изменят, ще градя България там където съм.
Но не България точно, не и като едно име от миналото.

Не е нужно да ми отговаряш, мисля имаш по важна работа от това да делиш време за невежа като мен.

Аз съм предател - Напуснал съм България и храня чужда икономика(Аз си знам, няма как да обясня че храня и България може би повече от тези които са в нея... даже докато ме няма), ето като такива определят Патриотите ни емигрантите, не съм по различен.

Всички си мислят че от България по зле няма...
Всички си мислят че тя е центъра на света...
Всички си мислят че е най-велика...
Всички те грешат!
 
Последно редактирано:
От: Верен към Герб!

Само за инфо да доложа.

От един разговор с възрастна жена от Братанска фамилия с потекло се стигна до казусите на днешните дни засягащи държавата им... потока на емигранти от източна европа... от дума на дума, та от дума на дума в кратния ни разговор се стигна до...
"Ако Англия бяха решили да колонизират България преди години, сега нещата във вашата държава щяха да са много по различни..."

Дали е глупава и тази жена?

Всички пари искаме, а си стоим във безпаричното време.

НЯМА ПАРТИЯ КОЯТО ДА ОПРАВИ ТОВА КОЕТО Е ОСТАНАЛО ОТ ДЪРЖАВАТА НИ! (крещя)
Ни царе, ни патриоти, ни гербове, ни права и свободии, ни модерния пролетариат, ни Ред, ни законност, ни свобода.

Все повече мисля че Европа ще мине под едно знаме в скоро време, държавите ще си останат като щати.

Като споменах свобода се сещам за Левски и думите му.
"Смърт или свобода"
Как ще ми перифразирате тази квота в днешно време?
Как ще си я изтълкувате?

(със сигурност не по същият начин като по време оно, да подскажа)

Хайде със здраве.
Лоши чувства няма, е ако има не са от моя страна, ако евентуално съм виновен за което - Моля за извинение.

Послепис:
Много ми се говори по подобна тема, не за политика.
Нея всички по различен начин я разбираме, а тия замесени пряко в нея ВИНАГИ лъжат, без значение от лозунгите си!
 
От: Верен към Герб!

Аз съм предател - Напуснал съм България и храня чужда икономика(Аз си знам, няма как да обясня че храня и България може би повече от тези които са в нея... даже докато ме няма), ето като такива определят Патриотите ни емигрантите, не съм по различен.

Всички си мислят че от България по зле няма...
Всички си мислят че тя е центъра на света...
Всички си мислят че е най-велика...
Всички те грешат!


Мне според мен не е предател този ,койт търси щастието другаде!Трябжа много сила ,за да отрежеш мостове.Предатели са тези,който крадат от пенсионерите,безработните,този,който не смята да плаща данъци и да скрие някой лев.Предателите са тук останали и ни крадЪт!

България си я създа ваш там където си!
 
От: От: Верен към Герб!

Предатели са тези,който крадат от пенсионерите,безработните,този,който не смята да плаща данъци и да скрие някой лев.Предателите са тук останали и ни крадЪт!

Същите които визираш в темата. ГРОБ. А за рязането питай лидера си той е майстор на рязането, ножичката му е неизменен инструмент в аксесоарите. ;)
 
От: Верен към Герб!

Бойко сюнетджията... Хаххах

(мисля че така се пише...)
 
От: От: Верен към Герб!

Същите които визираш в темата. ГРОБ. А за рязането питай лидера си той е майстор на рязането, ножичката му е неизменен инструмент в аксесоарите. ;)
Ти ли не вдяваш или се праиш.
Герб просто няма откъде да ги даде тези пари за пенсионерите, защото тройната преди това двойната,а оше преди това единичната бюрокрация крадеше ,като на световно!
Тези пари за магистралите нали са от Европата, а не от българския данъкоплатец?
Би трябвало да се сърдиш на Европата ,че не отпуска пари за пенсионерите и безработните,вместо да строим магистрали и инфраструктура!
 
От: От: Верен към Герб!

Ти ли не вдяваш или се праиш.
Герб просто няма откъде да ги даде тези пари за пенсионерите, защото тройната преди това двойната,а оше преди това единичната бюрокрация крадеше ,като на световно!
Тези пари за магистралите нали са от Европата, а не от българския данъкоплатец?
Би трябвало да се сърдиш на Европата ,че не отпуска пари за пенсионерите и безработните,вместо да строим магистрали и инфраструктура!

Ще те категоризирам точно с една дума "Овца".

Тройната коалиция завеща доста солидни парички на идола ти, ама той от подкупи за медийно пространство и още куп други глупости няма да завещае нищо на останалите.
Как може да си толкова заблуден направо нямам думи.
 
От: От: Верен към Герб!

Тези пари за магистралите нали са от Европата, а не от българския данъкоплатец?

70% от Европата, а останалото е от БГ бюджета.
Магистралите щяха да се построят и без ББ, щото което и да беше правителство на власт трябва да изпълни тези инфраструкторни проекти, като не всичките са с кофинансиране от ЕС. Има и такива, които са 100 процента от бюджета.
Лошото е, че това правителство не направиха нищо за малкия и среден бизнес и за обикновения българин.
Това е правителство защитава интересите само на едрия капитал, а всички други да мрат.
 
От: От: Верен към Герб!

Ще те категоризирам точно с една дума "Овца".

Тройната коалиция завеща доста солидни парички на идола ти, ама той от подкупи за медийно пространство и още куп други глупости няма да завещае нищо на останалите.
Как може да си толкова заблуден направо нямам думи.

Ха, а ти що ми мязаш на едно изсрано тройно коалиционно " лайно ".
Обикновено подръвниците на тройните са тези дето са сокали от тех,а сега нема.
Не може в една къща дядото/БСП/, бабата/ СДС/ и сина/ДПС/ да крадат,а и после снахата /ГЕРБ/ да им е крива,защо няма нищо за ядене.Да ама не става.Кой крал крал кака се ожени!По-добре сега да стискам зъби и колани, отколкото след време!
ето мнение на друг независим източник

изведно от коментар:
Да за ГЕРБ. А за всички които се изявяват като много образовани и начетени плюейки по Бойко Борисов Ви питам - Кой ще свърши толкова много неща за един мандат?
 
Последно редактирано:
От: Верен към Герб!

Ти не беше ли комуняга бе :shock:
 
От: От: Верен към Герб!

Ха а ти що ми мязаш на едно изсрано тройно коалиционно " лайно ".
Обикновено подръвниците на тройните са тези дето са сокали от тех,а сега нема.
Не може в една къща дядото/БСП/, бабата/ СДС/ и сина/ДПС/ да крадат,а и после снахата /ГЕРБ/ да им е крива защо няма нищо за ядене.Да ама не става.Кой крал крал как се ожени!По-добре сега да стискам зъби и колани,отколкото след време!
ето мнение на друг независим източник


изведно от коментар:
Да за ГЕРБ. А за всички които се изявяват като много образовани и начетени плюейки по Бойко Борисов Ви питам - Кой ще свърши толкова много неща за един мандат?

Оди папай вафлите на татю па после ма мисли мен кой съм и какъв съм.

Герберска подлога.
 

Горе