Верен към Герб!

От: Верен към Герб!

Ти не беше ли комуняга бе :shock:

според месеца сменям посоката на гъзо!

кат си толкоз умен защо народа не се надигне ,като при Виденов ,ако си спомняш какво беше тогава.С олеми надежди Мангала взе власта и разпродаде България за стинки.Как беше кой не скача е комунист
Не се надига защото с него БАТ БОЙКО зле без него още по-зле!
Дянков: Хората одобряват управлението ни
 
Последно редактирано:
От: Верен към Герб!

Може да са малки, ама да знаят Партията
412472044155.jpg
 
От: От: Верен към Герб!

Направи ми впечатление че повечето които ще гласуват за ГРОБ пишат неграмотно и профилите им са без снимки. Тъмни личности в сянка а ? :wink:

Даласе, избора си е твой, никой не те спира, гласувай си за който си искаш, само че после не се оплаквай че цените на храните вървят нагоре ( България плаща най високо ДДС в Европа върху храните ), и се чудиш как да правиш икономия на тока като стоиш на студено, и се чудиш кое по напред - данъци ли да плащаш, или себе си да храниш. Това се отнася за всички които са гласували за ГРОБ после да не се оплакват.
 
От: От: Верен към Герб!

По-добре сега да стискам зъби и колани, отколкото след време!

Ти си стягай колана, пък бойко не може да си го намери от гънките на шкембето
Що тъй секи като дойде на власт се освинва
375776_3722010610786_1697896585_n.jpg


Да уточня, че снимката е от преди няколко месеца, сега е по дебел
 
Последно редактирано:
От: От: Верен към Герб!

Направи ми впечатление че повечето които ще гласуват за ГРОБ пишат неграмотно и профилите им са без снимки. Тъмни личности в сянка а ? :wink:

Даласе, избора си е твой, никой не те спира, гласувай си за който си искаш, само че после не се оплаквай че цените на храните вървят нагоре ( България плаща най високо ДДС в Европа върху храните ), и се чудиш как да правиш икономия на тока като стоиш на студено, и се чудиш кое по напред - данъци ли да плащаш, или себе си да храниш. Това се отнася за всички които са гласували за ГРОБ после да не се оплакват.

Добре де ,нека да спечелят, хм кой беше СДС-то и ко прави то тогава? Ще вдигне заплатите ли и откъде ще намери пари или ще изгони банките и кредитните институции,който са също виновни?


прочетено тук :)



На летището, където откри модерна база за ремонт на техническо обслужване на
самолети "Луфтханза Техник София", премиерът Бойко Борисов припомни, че управлението на тройната коалиция е завещало 4 млрд. лв. дългове.

От столичното метро, до магистралите, жп линиите, пречиствателните станции, административното обслужване, мостовете, естакадите – всичко това българите ще го ползват десетилетия напред. Така че мен ще ме забравите, но магистралите и мостовете ще останат", коментира Борисов.

Продължават "да излизат плащания" още от 2005 година и сегашното правителство трябва да плати 2 милиарда лева заради управлението на предишни кабинети, заяви още премиерът, цитиран от БТА.

300 милиона платихме за хеликоптерите миналата година, влаковете още не са платени от 2005 г. и трябва да дадем още 300 милиона, 100 милиона лева за писта, 500 милиона кредита за "Белене", 800 милиона са задълженията на БДЖ заради 20-годишното им калпаво управление, посочи Борисов.


Като добавим "Цанков камък", как да не се ядосваме на това минало, попита реторично той. По време на церемонията по откриването на базата Борисов посочи, че най-сетне България има инвеститори, които създават работни места, плащат данъци, а не изнасят парите си извън страната.



и един коментар от там:)
Бойко Борисов е най успешният политик до момента и кой каквото и да говори и пише против него то е заради неразбиране. Със чиста съвест мога да заявя категорично че по честен и добър политик от него не съм виждал до сега, казва истината право в очите без заобикалки и шикалкавяния, без неясни увъртания използвайки сложни термини като някои други политици на които нищо не им се разбира (а в някои случаи даже накрая всъщност обърквайки се излиза че си и противоречат освен това) и ред други положителни неща. Трябва всички много добре да запомнят неговото становище по отношение на безработицата което той посочи веднъж във медиите и да си вземат поука от него а то е, че кадърния човек не се оплаква и намира работа даже и във криза докато некадърния вечно се оплаква и все обвинява че някой друг му е виновен за всичко, няма какво повече да кажа, който е умен ще разбере а който е глупав ще плюе и пише глупости.
 
Последно редактирано:
От: Верен към Герб!

Докато има БГ парламент, дотогава ще има разпри - губене на време, и чревоугодници с постове.

Чакам с нетърпение моментът в който ще падне и Евросъюза, и предполагаемо минем на система подобна на Американската - Държавите Щати...

На тогава като няма да има "Държави" с които да се сравняваме, със икономики и всичко друго ще видим от какво няма да е доволен човека...в това лице всички нас.

Теглил съм им хикса ама тотално на всичко с постове, на телевизия и пропаганда...
За повечето от Вас съм чел в старите теми из офтопика...не мога да повярвам как днес се превръщате в онова което не сте искали...

Умни хора са повечето от тук, по младите започвайте да се озъртате къде е мекото на хляба - дерзайте! Обикаляйте - света е по отворен от всякога.
По големите - Не ви ли омръзна тая политика ?!? 10-20 мин на ден отделете за близък човек вместо мислене и писане по теми които ви засягат единствено едностранно.

НЯМА да има промени, това е!
Вървим си към катаклизма целият свят, ресурси свършват, нации си заминават, хора умират - планетата се върти.

Послепис:
И Бойко сере ла*на, дали хайвер, дали филии с меродия е ял тая вечер - разликата е възможно да е само в миризмата!

На ви критика!
Давайте си ми червено!
Нападайте... друго не можем, така сме научени!
И без това цял живот съм грешен според хората, хубав каквото и да правя няма да стана за всички.

Която и да е партията, интересите на които ще служи ще са същите!!!
 
От: От: Верен към Герб!

Бойко Борисов е най успешният политик до момента и кой каквото и да говори и пише против него то е заради неразбиране. Със чиста съвест мога да заявя категорично че по честен и добър политик от него не съм виждал до сега, казва истината право в очите без заобикалки и шикалкавяния, без неясни увъртания използвайки сложни термини като някои други политици на които нищо не им се разбира (а в някои случаи даже накрая всъщност обърквайки се излиза че си и противоречат освен това) и ред други положителни неща. Трябва всички много добре да запомнят неговото становище по отношение на безработицата което той посочи веднъж във медиите и да си вземат поука от него а то е, че кадърния човек не се оплаква и намира работа даже и във криза докато некадърния вечно се оплаква и все обвинява че някой друг му е виновен за всичко, няма какво повече да кажа, който е умен ще разбере а който е глупав ще плюе и пише глупости.

"ИКОНОМИЧЕСКИ ЕФЕКТ
Голямо чудо
над малко блюдо...
Не му ща добрините,
щом ще му тегля злините."

Радой Ралин

Даласе, ти прост ли си или на такъв се правиш?
Защо бате бойко не ревизира предните управления, нали ги обвинява за тези харчове и натрупани дългове?
И нали обещаваше предизборно да има осъдени политици?
Бахти държавата, то не беше крадене и влачене, а няма никой осъден.
Обичам България, но живея в една сбъгната Buglaria

По отношение на безработицата, все повече хора си намират работа, обаче в чужбина.
Той не го е грижа за народа, обслужва едрия капитал, народа кучета го яли.
Защо не приеха поправката в закона за лекарствата? Нали имат мнозинство.
Лекарствата в България са най- скъпите в Европа?
Газта в България е най-скъпата в Европа?
Защо не спря вноса на аржентинско месо и да защити БГ фермери?
Защо не вкара в затвора братя Галеви, а ги остави да напуснат страната?
Как бил говорил, че му се възхищаваш, ми че той си говори като мутра, безпардонно обижда в изказванията си целия народ, включително и тебе, ма кат' не са сещаш...
 
Последно редактирано:
От: Верен към Герб!

dalasweb : "кадърния човек не се оплаква и намира работа даже и във криза докато некадърния вечно се оплаква и все обвинява че някой друг му е виновен за всичко" !!!!
Аз : "WTF"
Ти току ще описа самия Бате Бойко!!! Та той все е недоволен и се оплаква че БСП са му виновни. Я се стегни малко че сам взе да си противоречи!!!

Само да напомня че в предизборните дебати Бойко обещаваше 2000лв. СРЕДНА РАБОТНА ЗАПЛАТА !!! Нали си държи на обещанията. Идва края на мандата и даже полувината не е достигнал. Обеща АЕЦ и както колегата каза : "осъдени политици". Това му беше логото и нищо не изпълни. Най-трагичното е че все още има хора, които вярват на неговите явни оратоски способности, но забравят ФАКТИТЕ!!!
 
От: Верен към Герб!

dalasweb : "кадърния човек не се оплаква и намира работа даже и във криза докато некадърния вечно се оплаква и все обвинява че някой друг му е виновен за всичко" !!!!
Аз : "WTF"
Ти току ще описа самия Бате Бойко!!! Та той все е недоволен и се оплаква че БСП са му виновни. Я се стегни малко че сам взе да си противоречи!!!

Само да напомня че в предизборните дебати Бойко обещаваше 2000лв. СРЕДНА РАБОТНА ЗАПЛАТА !!! Нали си държи на обещанията. Идва края на мандата и даже полувината не е достигнал. Обеща АЕЦ и както колегата каза : "осъдени политици". Това му беше логото и нищо не изпълни. Най-трагичното е че все още има хора, които вярват на неговите явни оратоски способности, но забравят ФАКТИТЕ!!!

И още нещо беше обещал освен увеличението на заплатите с 2000 лв. - първата му работа която щял да направи е ...... да намали цената на тока. Това го каза 2009 г. точно 1 месец преди изборите. А то какво стана - тока не с 10 % а 13 % :!: И догодина планират с още 40 % :!: :!: :!: защото ВЕИ-тата и фотоволтаиците не знам си какво. Ако това се случи 2013 г. тока с 40 % няма да може и хладилниците да се включват, нито бойлери. Заплатата няма да стигне само за тока. И още работи могат да се допълнят към празните обещания, с които излъга 7 милиона жители тая мутра.
 
Последно редактирано:
От: От: Re: Верен към Герб!

кои са качулатите?

Злите кучета, заптиетата...
Ония де душат и доносничат, де вършат грубата работа, де им плащат добре за това, и де не ебават никой...
 
От: Верен към Герб!

Еех да ми дадат да направя фейсбук страници на 2-3 министерства за по 50К и аз ще съм им верен до гроб. :roll:

Ще получиш и снимка с 5-6 момичета около махагоновото си бюро, за спомен ;) .
 

Горе