Весели празници!!

Moko

Well-Known Member
Весели празници на всички и приятно посрещане на новата година!!
Нека 2008 бъде изпълнена с много здраве, щастие, радост, любов и всичко от което човек има нужда, за да си живурка добре :lol:

Повече продажби и повече потребители във форума ;)
 
Весели празници и от мен! Всичко най-добро за следващата година ви желая и ви благодаря че правите форума това, което е. Още си чакам първата продажба от афилиейт, но след като се ранкнах първи в гугъл за get legal ecstasy, си мисля че няма да закъснее. Ако не бяхте вие, това нямаше да стане естествено.

Много здраве и щастие, и от продажби да не се отървате! :lol:
 
Екипa на http://bezplatno-bg.com Ви пожелава весели празници

Желаем Ви много Любов, топли зимни нощи и Весели празници!
Онова, за което мечтаете, рядко е между коледните подаръци... Понякога то се оказва само на ръка разстояние от вас,... но за да стигнете до него, трябва да направите поне една крачка....
Направете я.....!
На Коледа стават чудеса....

Приятно изкарване на празниците!
 
Весели празници на всички ..леко с алкохола и 2008 година да е в пъти по успешна от сегашната - както в личен така и в професионален план.

А форума да продължава да се развива със същите темпове и ако имам път към София админите имат едно голямо черпене от мен :D
 
Честита Коледа !
Желая на всички много щастлива година!
 
Честита Коледа!

Какви подаръци получихте?

Аз имам прекрасна, идиотска зиман шапка, ръкавици, кристал Сваровски, гащи Скини, шал и може би ме очакват още подаръци :p
 

Горе