Вече не си говорим...

От: Вече не си говорим...

Оооо няма се занимавам с вас, пускам нов проект.Писна ми , само една свежа имам, сигурно заради Радев и неговия пост.Сега вече не смея да си пусна линка към свежо :) Мамка му :) Не сме си пишели , е на ти писане :p
 
От: Вече не си говорим...

Huk0, кажи си скайпа..

Кой и защо ще бие Грузия? Какво им е направила

Sammy, сложи си в подписа бе пич
Абе целия български футбълен отбор от плейбои начело с хиперкадърния ненадминат звезден за незнам колко милиона паунда Бербатко братко ще играят срещу Грузия... ще има сигурно яко насиране...пахахахахха:lol:
 
От: Вече не си говорим...

Има има .. Грузия са супер сила, щом мачкат Българите които направиха равен с Италия. Българи-юнаци ... Българи-глупаци ... ае стига сме се излагали, да земат да го затрият тоя отбор.Оня ми ти Марков дет пасе офцете няма ли кой друг да ръководи та му дали нациолана.Само едни и същи поставени лица, да земат някой треньор от чужбина с поне малко опит. Ебати чипика е тоя Марков ... треньор .. схема ... стратегия ... тези неща нямат нищо общо помежду си.Хайде стискайте палци поне да не загубим с много.
 
От: От: Вече не си говорим...

Има има .. Грузия са супер сила, щом мачкат Българите които направиха равен с Италия. Българи-юнаци ... Българи-глупаци ... ае стига сме се излагали, да земат да го затрият тоя отбор.Оня ми ти Марков дет пасе офцете няма ли кой друг да ръководи та му дали нациолана.Само едни и същи поставени лица, да земат някой треньор от чужбина с поне малко опит. Ебати чипика е тоя Марков ... треньор .. схема ... стратегия ... тези неща нямат нищо общо помежду си.Хайде стискайте палци поне да не загубим с много.
Към болдваните добавям и играчи... пълни некадърници са!
 
От: Вече не си говорим...

Гледай каква веселба тая вечер. В подфоруми "Пазар" и "Реклама" стана уникална вечеринка. Само че вече незнам кой се базика и кой не. Радев не знаел epay.bg , а аз го искам съвети и го ценя, намекна и за почерпка ... Блинки и той не остана назад - бил гласувал па аз не съм черпел. Аз пиша свеж контент искам почерпка :D

П.П. Търсят се още хора за да се почерпим :)
 
От: Вече не си говорим...

Да, тази вечер всички сме духовити като вентилатори.:) Значи мен не черпиш, а радев не гласува и той е непочерпен. Еми то май в цялата история аз съм прецакания.:) :) :) Шегувам се естествено;)

Бате, от София съм ..... незнам зашо ти отговарям в тази тема, като ме пита в другата.:) Това с черпенето, дано хората да не си помислят че съм долна пияница ;)
 
От: Вече не си говорим...

Тъкмо днес казах на Радев че бях на Пловдивския панаир и после бях в София и нямаше с кой да пия едно питие. То имаше де ама ... както и да е :) Очартава се да изпълняваме 2 обекта на Луфтханза и на софийския университет, ако не съм напуснал до тогава може да ви почерпя :)
 
От: Вече не си говорим...

Това с черпенето, дано хората да не си помислят че съм долна пияница ;)

е бате кво да си помислят хората се едно не се знаеме че от тия с черния етикет не остава нищо никога :lol::lol::lol:
 

Горе