Видове гърди!

От: Видове гърди!

ОСТАВАМ С ОБЕЖДЕНИЕТО ЧЕ ТУК У ФОРУМА
САМО СЕ ТРЕПАМЕ ДА РАБОТИМЕ И ДА ЧЕТЕМЕ

но са ни чужди чекиите, хемероидите,мастиката, ракийката с мезетата,фолка ,кама сутра позите ,чуждите жени ,изневерите,псувните,семейните войните за прегорели манджи, за широки дупета, и газовете

Бъркаш форума със селската кръчма с престарелите пияндета дето целогодишно са "в анасон с лятото".:mrgreen:
 
От: От: Видове гърди!

Бъркаш форума със селската кръчма с престарелите пияндета дето целогодишно са "в анасон с лятото".:mrgreen:

Сори но не бъркам и не смятам форума за кръчма. Просто след много работа и жега рекох да поквасиме от цицата след пицата!Минаата седмица бях в една пицария с едно аверче .Той беше с гръб към улицата и аз скивах всичко що минаваше.Нямаше много хора в пицарията.Тъкмо захапах една хапка от пицата и...- на улицата минаваше 175 страхотна майка с бебешка количка,около 25-26 години.Изправено тяло, стройно и един ПРЕКРАСЕН БЮСТ- ГОЛЯМ ,ОФОРМЕН ЗЛАТИСТ-немам думи,Широко отворено деколте,закубих си мисълта дори, забравих за пицата.Не можах добре да и се налюбувам много защото подмина пицарията.Споменах на авер каква жена -обърна се,но я нямаше- беше някъде надолу.Видяхме че се връща пак по улицата и с умиление я загледахме- ах жена страхотно напращяла.А мисълта ми се рееше дали не е от млякото,толкова естествено вистнали и големи.Такива жени има за тях са ставали войни дори!Темата е за гърдите видовете.!Аз харесвам уточнявам МОНГОЛОИДНИТЕ гърди-ама не сте ходили в час .Имя няколко вида негроидни европеидни,т.н
 
От: Видове гърди!

Гърдите изглеждат по един начин със сутиен и по друг начин без сутиен. Да не говорим, че разликата може да е от земята до небето. Това, което аз съм забелязала, е че гърдите наистина могат да останат незабелязани, но щръкналите зърна никога.
 
От: От: Видове гърди!

Не всички жени заглеждаме другите мацки от завист... лично аз заглеждам хубавото женско тяло заради красотата, а не защото завиждам :) :p. И между другото моя приятел много гадно ме стрелка с поглед като забележи на къде ми шарят очичките .

Бе да ти кажа повечето мъже са склонни да те делят с друга мацка. Покани го да участва, а не само да гледа :)
 
От: Видове гърди!

Едно време с големи гърди са ги взимали за дойки!
 
От: Видове гърди!

Поствайте картинки, стига сте ми философствали тука...
 
От: Видове гърди!

Поствайте картинки, стига сте ми философствали тука...

Мойте са мъжки, ко да ги показвам. :D
 
От: Видове гърди!

хм за турска ..... са идеални и нежни
131662849593644.jpg

влечението на мъжете към големи гърди... е наследствена обремененост... от миналите първобитни времена... когато мъжът се е заглеждал... дали жената която ще избере... ще е способна да роди и откърми потомството му... в днешно време... това е отживелица... но то си е ясно... че мъжете са първобитни и изостанали в развитието си същества... та ги интересуват само... големи гърди... и задници...
 

Прикачени файлове

  • cici.jpg
    cici.jpg
    31.7 KB · Преглеждания: 22
От: Видове гърди!

хм за турска ..... са идеални и нежни

Не така бре и без това хормоните на учениците са в огромни количества сега ти кво?, ще ги караш да оставят клавиатурата и да я заменят с ръкоделие ли? :shock:
 
От: Видове гърди!

Стегнати и по-едри, с капковидна форма. Обичам да ги чувствам на колената си!
 
От: От: От: Видове гърди!

Сори но не бъркам и не смятам форума за кръчма. Просто след много работа и жега рекох да поквасиме от цицата след пицата!Минаата седмица бях в една пицария с едно аверче .Той беше с гръб към улицата и аз скивах всичко що минаваше.Нямаше много хора в пицарията.Тъкмо захапах една хапка от пицата и...- на улицата минаваше 175 страхотна майка с бебешка количка,около 25-26 години.Изправено тяло, стройно и един ПРЕКРАСЕН БЮСТ- ГОЛЯМ ,ОФОРМЕН ЗЛАТИСТ-немам думи,Широко отворено деколте,закубих си мисълта дори, забравих за пицата.Не можах добре да и се налюбувам много защото подмина пицарията.Споменах на авер каква жена -обърна се,но я нямаше- беше някъде надолу.Видяхме че се връща пак по улицата и с умиление я загледахме- ах жена страхотно напращяла.А мисълта ми се рееше дали не е от млякото,толкова естествено вистнали и големи.Такива жени има за тях са ставали войни дори!Темата е за гърдите видовете.!Аз харесвам уточнявам МОНГОЛОИДНИТЕ гърди-ама не сте ходили в час .Имя няколко вида негроидни европеидни,т.н

Купи си джип и ги гледай от близо не на картинка и през джама. :mrgreen:
 
От: Видове гърди!

НАМЕРИХ СНИМКА НА DALASWEB!!!!!

manboobs_RE_Ask_a_Dannyl-s600x450-98104.jpg


:-o
 
От: Видове гърди!

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа :lol:
НАМЕРИХ СНИМКА НА DALASWEB!!!!!

manboobs_RE_Ask_a_Dannyl-s600x450-98104.jpg


:-o
 
От: Видове гърди!

Даласе, последните дни много ми се спи. Решавам да се разсъня с малко offtopic и какво да видя? Пак твоя "уникална" тема. Ще взема и репутация да ти давам за тези теми дето ги пускаш. Само да внимавам, че на моменти от невнимание бъркам цветовете на репите (това е от сънливостта). :)

По темата:
Не знам какво толкова много им се чудите на женските гърди. Аз гледам фигурата, лицето, очите и прическата. За гърдите е важно просто да има някакви.
 
От: Видове гърди!

НАМЕРИХ СНИМКА НА DALASWEB!!!!!


:-o

Нал знаеш заКОНЯТ за личните данни !Без мое ИЗЛИЧНО поволение не можеш дарогой друг да ми постваш фотки!шА ТЕ СУДИТ БУДУ и искам свикване на другарския форумен съд отностно уронване престижа на МОЯ МИЛОСТ! сутиени по които си падам са друга марка
133734955491907.jpeg
 
От: Re: От: Видове гърди!

За мен гърдите нямат никакво значение! Важното е дупарката да е добре, другото не е съществено.


Ето и една картина от мен:)

527262_253512704765899_2022012627_n.jpg

И аз съм на тава мнение :rolleyes:
Щом изскачат малко от шепите като ги стисна, значи няма проблем.
 
От: Видове гърди!

хм за турска ..... са идеални и нежни
Виж файлът 4508

влечението на мъжете към големи гърди... е наследствена обремененост... от миналите първобитни времена... когато мъжът се е заглеждал... дали жената която ще избере... ще е способна да роди и откърми потомството му... в днешно време... това е отживелица... но то си е ясно... че мъжете са първобитни и изостанали в развитието си същества... та ги интересуват само... големи гърди... и задници...

Тия са добри, обаче се обзалагам, че на 40 годинъ, на тая цомбите ще са все едно гледаш хляб Добруджа или направо типов преоценен:)
 

Горе