Видяхте ли новото лого на Microsoft?

Е, цветовете бе бате, как кое. :) Кой е първи, все тази. Пък и да, Google, са по-добри в брандинга. Аз все още не може да ми се набие какво лого ползват от Bing. Виждал съм го, но толкова. :)

В света има повече от 4 цвята. Как пък се уцелиха там. :)

да ама майкрософт първи ползват тези цветове :) явно г добре са се запомнили с тях ... :)
 
да ама майкрософт първи ползват тези цветове :) явно г добре са се запомнили с тях ... :)
Да, нали ти помага за инсталацията на Windows 3.11 на оня IBM, ако поне това не ми се наби - то нямаше какво тогава. Онзи размазан прозорец. Само ми е чудно, защо всички се въртят около тези цветове. Има къде-къде по технологични. Мен много ме радва идеята за синьо, светло сиво и бяло в една добра комбинация. Поне за Tech неща. ;)

Винаги съм препоръчвал на познати и приятели, ако ще градят бранд и цветове, които искат да са обвързани с него, да се стремят около тези цветове, които до една или друга причина може да намекне в коя ниша е бизнеса. Някои не са много логични, но имат нещо, което е близко. Не казвам, че тук, в логото на Google & Microsoft е така, просто вметка.
 
Да, нали ти помага за инсталацията на Windows 3.11 на оня IBM, ако поне това не ми се наби - то нямаше какво тогава. Онзи размазан прозорец. Само ми е чудно, защо всички се въртят около тези цветове. Има къде-къде по технологични. Мен много ме радва идеята за синьо, светло сиво и бяло в една добра комбинация. Поне за Tech неща. ;)

Винаги съм препоръчвал на познати и приятели, ако ще градят бранд и цветове, които искат да са обвързани с него, да се стремят около тези цветове, които до една или друга причина може да намекне в коя ниша е бизнеса. Някои не са много логични, но имат нещо, което е близко. Не казвам, че тук, в логото на Google & Microsoft е така, просто вметка.

хехе спомени от ендо време - бях го забравил това като история :)
 
От: Видяхте ли новото лого на Microsoft?

Че ако забележите тези 4-ри цвята са подредени по един и същи начин при всичките лога на различните фирми. Можеха поне да ги поразбъркат... за повече креативност :lol:
 
От: Видяхте ли новото лого на Microsoft?

щото всичко е на един човек който ръководи света и всички знаят кой е но се страхуват да го споменат
мене не ме е страх да кажа името му и това е путин
който не вярва има много за четене всичко е негово
 
Нещо по темата, което ми попадна тези дни:

winma.jpg
 
От: Видяхте ли новото лого на Microsoft?

axxaaxxaaxaxaxaxaxaxxaaxxaxaaxaxaxaxaxaxaxax :D
Съжалявам за спама, но от снимката на Блинки не се стърпях :Д
 
От: Видяхте ли новото лого на Microsoft?

132853686693.png

Code Blocks???

Някакси новото лого наистина се връзва с Win 8. А и наиста това старото седи от 92 година. Но можеха да разнобразят малко.
 

Горе