Вие как бихте постъпили в подобна ситуация?

От: Вие как бихте постъпили в подобна ситуация?

Последно песа ходи ли или още има проблеми?

Щот и ние тези дни си контузихме едната задна лапа и куцукахме малко и нямахме настроение и т.н. ама вече отшумява... настроението дойде, апетита тоже и куцукането почти спря.
 
От: Вие как бихте постъпили в подобна ситуация?

Последно песа ходи ли или още има проблеми?

Щот и ние тези дни си контузихме едната задна лапа и куцукахме малко и нямахме настроение и т.н. ама вече отшумява... настроението дойде, апетита тоже и куцукането почти спря.

След 25-тия ден намаля куцането и почти изчезна. Започва ако полежи на твърдо или се преумори на разходка, която сега заради случилото се е почти 2 пъти по-кратка.
 
Re: От: Вие как бихте постъпили в подобна ситуация?

След 25-тия ден намаля куцането и почти изчезна. Започва ако полежи на твърдо или се преумори на разходка, която сега заради случилото се е почти 2 пъти по-кратка.
Ти успя ли да го заведеш през това време на ветеринар? То ще си отшуми, ако не е нещо сериозно, но все пак, да ти каже някой специалист какво реално може да е, ако има нещо де. ;)
 
От: Re: От: Вие как бихте постъпили в подобна ситуация?

Ти успя ли да го заведеш през това време на ветеринар? То ще си отшуми, ако не е нещо сериозно, но все пак, да ти каже някой специалист какво реално може да е, ако има нещо де. ;)

Беше и се опитвам точно от него да получа епикриза, защото бе свидетел на резултата от пускането на пода и травмите. Водих го и при проф. Паскалев в Ст. Загора като от там вече имам епикриза. Мненията са, че няма фрактури, а по-скоро тежки разтежения и евентуално навяхвания в следствие удара в плочките, за което ще е нужно време да отшуми. Става бавно заради артрит появил се в следствие на неправилно зарастнала фрактура, която му причиниха в друга ветеринарна клиника преди 3 години. Тогава беше младо хайванче, бързо му мина, а те така и не признаха какво точно са му направили...
 
От: Вие как бихте постъпили в подобна ситуация?

Уви, не се случват нещата както се надявах...

[video=youtube_share;a4t9W-MG2k8]https://youtu.be/a4t9W-MG2k8[/video]
 
От: Вие как бихте постъпили в подобна ситуация?

Не може ли да се оправи по някакъв начин? Иначе, пусни го във фб и го спонсорирай малко.
 
От: Вие как бихте постъпили в подобна ситуация?

На колко години е кучето или е ного глезено,,, ама и докторката е виновна, ако го е бутнала преди да мине анестезията
 
От: Вие как бихте постъпили в подобна ситуация?

Мамичката и на тая... Какви прогнози дават ветеринарните лекари? Има ли вероятност да проходи нормално?

Аз ако съм на теб ще взема да напиша един по-подробен текст и ще го изпратя заедно с видеото на http://gospodari.com/zoopolice
 
От: От: Вие как бихте постъпили в подобна ситуация?

Не може ли да се оправи по някакъв начин? Иначе, пусни го във фб и го спонсорирай малко.

За това не се бях сетил. Благодаря!

На колко години е кучето или е ного глезено,,, ама и докторката е виновна, ако го е бутнала преди да мине анестезията

Не разбрах какво общо има дали е глезено с това, че е пуснато от високо 30 секунди след като му е сложен антидот срещу упойка, тоест той е абсолютно неадекватен?

Мамичката и на тая... Какви прогнози дават ветеринарните лекари? Има ли вероятност да проходи нормално?

Аз ако съм на теб ще взема да напиша един по-подробен текст и ще го изпратя заедно с видеото на http://gospodari.com/zoopolice

Увредена става със съмнения за скъсани частично коленни връзки. За момента прогнозата е: "Ще има и добри и лоши дни, но не е ясна причината за проблема и няма решение..."

И натам съм тръгнал и аз (за господарите). Днес говорих с онлайн издание, което иска да го снима, за да се предпазят от евентуални съдебни спорове дали не е фалшив клипа. Оказа се, че пред тях управителя на клиниката, който дори не е присъствал и дори не знаеше за случая, твърди че кучето скочило да захапе за лицето тази и тя за това го хвърлила. Все неща, които се вижда на камерата, че не са верни и не са се случили....
 

Горе