Вие сега къде бихте духнали ако изкарате 1 милион от вашия бизнес?

От: Вие сега къде бихте духнали ако изкарате 1 милион от вашия бизнес?

Бегом на Кайманите Рая на офшорките,няма данъци,но няма и система за социална защита.
Абе къде ше бегате в България е истината,къде на друго място можеш да утепаш човек и дати се размине,къде другъде има по-убави жени на квадратен метър,къде другаде можеш да караш кола за 100 000 евро и никой да не те пита от къде си взел мангизи да си я купиш и т.н.т.
Тва е раят на земята не се заблуждавайте тук е истината:)
Балъците нека бегат
Ако не те утепат за тоя един милион мисля,чеше си поживееш хубаво няколко месеца-пиене,жени,пари и пак жени
 
От: Вие сега къде бихте духнали ако изкарате 1 милион от вашия бизнес?

Тва е раят на земята не се заблуждавайте тук е истината:)

Ама от инвестиционна гледна точка си трябва някъде другада де отидеш. Примерно ако живееш в надежда съседите ще са ти от панелката в надежда, ако се сдружиш с някой няма да направиш много щото просто хоризонта е бакалията на ъгъла.

Ако обаче имаш 1 милион и си купиш къща на сейшелите за 999 999 единици и си гол като пушка след това е много по-вероятно да се намърдаш в по-голяма далавера и да имаш не 1 а 10 милиона после. Просто съседите ти ще са от друга класа и с други хоризонти. Една къща на подобен остров или някъде на подобно място не е просто така, а жива инвестиция.

Ко мислите вий?
 
От: Вие сега къде бихте духнали ако изкарате 1 милион от вашия бизнес?

Ще духна някъде, където има качествени пластични хирурзи.
Да ми намалят оная работа, че цял живот ме тормози...
 
От: Вие сега къде бихте духнали ако изкарате 1 милион от вашия бизнес?

"Да си милионер и да седиш в БГ е мазохистка работа."

Не е вярно - знаеш ли колко хубаво си прекарах 2 седмици по курортите в България - вярно, отидоха към 3 бона, но си прекарах екстра и от нищо не съм се лишавал (включително жени и пиячка :D ) , та какво остава за милион :)

Ако имаш милион, дай ми и ще ти направя демонстрация :)
 
От: Вие сега къде бихте духнали ако изкарате 1 милион от вашия бизнес?

С 1 млн. не можеш да духнеш изключително далеч и за много дълго. Който успее да ги изкара, пожелавам да ги харчи разумно и така, че да му донесат още повече! Тази сума вече не е чак толкова внушителна и да позволява особено охолен живот!
 
От: Вие сега къде бихте духнали ако изкарате 1 милион от вашия бизнес?

Ще духна някъде, където има качествени пластични хирурзи.
Да ми намалят оная работа, че цял живот ме тормози...

Какъв ти е проблема обади се на доктор Енчев и предполагам че за има няма 5 бона ще ти резне 5-те сантима и ще те направи булка и ще приключат терзанията ти :)
 
От: Вие сега къде бихте духнали ако изкарате 1 милион от вашия бизнес?

Идеята да изкарам милион въобще не ме привлича и хич няма да ме топли дори да го имам. По ме блазни идеята да изкарвам достатъчно пари постоянно, които да ми стигат за всичко, от което имам нужда. Затова ако парите изкарват пари не ми трябва милион в сметката. И в тон с темата имам си някои любими местенца: Ирландия, Австрия, Майорка и Нова Зеландия.
 

Горе