Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Ааааааа, не е само той и кулезич сабахлен започна да се нарежда на опашката.
Само ме е яд, че Путин трябва да хаби повече амуниции :evil:
Както казва народа: "Видяла жабата, че подковават коня, та и тя се наредила.", че и на Минджев работата му е същата :lol::lol::lol:
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Блеки колко войни са направили службите в Русия??? Колко президенти са си избили??? Или ще ми кажеш, че Русия е убила Кенеди??? Дай по-сериозно самите те са си направили филми за това!!!

За президенти не знам, то в Русия от 1700-та на сам без Октомврийската Революция са в автокрация и службите са в подчинение на вожда, но за другите неща какво правят службите - ами бърз пример зелени човечета в Крим, после жестоката гражданска война, не искам да вадят стената на срама и на Русия за всичките им войни. Изцяло не искам да коментирам това, но е много удобно всичко, каквото стане е от вън и винаги искат да дестстабилизират Путин и ко, по същата тази логика за 3 път ти пиша, могат да избиват хора и да казват на масата не бе те от вън виновени искат да бутнат вожда ни ...

Няма какво да пиша повече по темата, до колкото си спомням беше за конспирацията с укипедия - пък то било разлика в часовите зони :)
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

И аз не искам да споря с предубедени хора, ти си си изградил мнение, аз имам мое и го знаеш много добре. ;)
За президенти не знам, то в Русия от 1700-та на сам без Октомврийската Революция са в автокрация и службите са в подчинение на вожда, но за другите неща какво правят службите - ами бърз пример зелени човечета в Крим, после жестоката гражданска война, не искам да вадят стената на срама и на Русия за всичките им войни. Изцяло не искам да коментирам това, но е много удобно всичко, каквото стане е от вън и винаги искат да дестстабилизират Путин и ко, по същата тази логика за 3 път ти пиша, могат да избиват хора и да казват на масата не бе те от вън виновени искат да бутнат вожда ни ...

Няма какво да пиша повече по темата, до колкото си спомням беше за конспирацията с укипедия - пък то било разлика в часовите зони :)
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

И аз не искам да споря с предубедени хора, ти си си изградил мнение, аз имам мое и го знаеш много добре. ;)

Лошо няма, просто с тази ти теза, спокойно може се оправдае всичко, а обективната реалност, е че още нищо не се знае и няма да се знае, но масата ще вярва ли ще вярва :)
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Тезата ми е много проста (ако искаиш и конспиратор ме наречи). На САЩ не им се получи с майдана да свалят Путин, и решиха да си направят такъв там, докато не се махне чернилката и подлога на службите там мир няма да има никъде, а Путин е от другата страна натиснат и от европа и от сащ. Ако се замисля, надали бих постъпил така за да се разправям с някой точно в този момент не, че няма ресурса или мощта да се разправи с всички, но като гледам няма никаква агресия от там от както е почнал конфликта. Някакси медиите ви насаждат мнение което въобще няма нищо общо с истината, но всеки си решава сам.
Айде един поздрав от мен: ето
Лошо няма, просто с тази ти теза, спокойно може се оправдае всичко, а обективната реалност, е че още нищо не се знае и няма да се знае, но масата ще вярва ли ще вярва :)
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Благодаря за поздрава!
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

http://tass.ru/politika/1799562
Свитите юмручета-лого на "Отпор" и думата "червена пролет", поразително приличат на арабска пролет(Ирак,Сирия,Египет,Либия,Мароко и др.), Майдан и #Dance with me- Гротескна мрежа.... Да си чугуно-соросоиден протестър е по-лошо от това да си най-обикновен идиот.
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

За нищо знаеш, че аз нямам против десните, дори много от тях обичам и харесвам.
Просто искам истинска демокрация и истински хора и виждания, но знаеш, че точно този няма как да ги направи. 100% знаеш за кой говоря. Както и да е ти сам ще си прецениш кой какъв е.
Благодаря за поздрава!
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Тезата ми е много проста (ако искаиш и конспиратор ме наречи). На САЩ не им се получи с майдана да свалят Путин, и решиха да си направят такъв там, докато не се махне чернилката и подлога на службите там мир няма да има никъде, а Путин е от другата страна натиснат и от европа и от сащ. Ако се замисля, надали бих постъпил така за да се разправям с някой точно в този момент не, че няма ресурса или мощта да се разправи с всички, но като гледам няма никаква агресия от там от както е почнал конфликта. Някакси медиите ви насаждат мнение което въобще няма нищо общо с истината, но всеки си решава сам.
Айде един поздрав от мен: ето

Чернилката (ако говориш за Обама) е много мек.

Моли се да не изберат някой републиканец, че тогава ще напълнят Украйна с оръжия и ще има повторение на Афганистан, само дето тука ще се избиват братски народи.
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Чернилката (ако говориш за Обама) е много мек.

Моли се да не изберат някой републиканец, че тогава ще напълнят Украйна с оръжия и ще има повторение на Афганистан, само дето тука ще се избиват братски народи.

Мисля, че си умно момче.Президента в тази страна(както и в повечето останали) е една пионка на тайните служби и тайните общества. Дали е мек или не-разликата е само в интонацията на това, което са му написали на формат А4 или на АутоКю-то. Просто шибека няма визия и харизма, за разлика от предшествениците си. А вместо да напълнят Украйна с оръжия, ще напълнят гащите от страх(както екипажа на Доналд Кук)... ;)
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

А че Путин е виновен то е ясно.

Просто той държи управлението на Русия и като стане някоя такава издънка - кой точно да е виновен? Управляващите - много ясно.

Все едно да кажете че Хитлер не е виновен за политическите убийства станали в Германия след като той идва на власт.

Чрез медии, пропаганда и слагане на безскрупулни, мислещи по същия начин и верни хора на отговорните постове - системата няма нужда от командване. Тя просто се движи в предначертаната посока.

Така, че нито Путин, нито държавните служби са натиснали спусъка. Най-вероятно е било от някои болен мозък, който е мразел жертвата и си е мислел, че така прави добро на държавата и на руския народ и е смятал, че Немцов е соросоид, западен шпионин, конспиратор, бла-бла - знаете репертоара и теория на конспирацията на платената пропаганда. И в България си имаме от нея. Само дето в Русия е 100 пъти по-зле (по-голяма пропагандата), щото и държавните медии, най-популярните медии проповядват същите неща.

Но въпросният болен мозък, натиснал спусъка е продукт на средата, създадена от Путин и обкръжението му.
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Мисля, че си умно момче.Президента в тази страна(както и в повечето останали) е една пионка на тайните служби и тайните общества. Дали е мек или не-разликата е само в интонацията на това, което са му написали на формат А4 или на АутоКю-то. Просто шибека няма визия и харизма, за разлика от предшествениците си. А вместо да напълнят Украйна с оръжия, ще напълнят гащите от страх(както екипажа на Доналд Кук)... ;)

Вярвай си колкото искаш в теория на конспирацията. Тайните служби така, тайните служби онака.

:lol: :lol: :lol:

Ама ако вземат да изберат Маккейн или някой дето мисли като него за президент - ще видиш как политиката на САЩ ще се промени.
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Аз да се радвам от това , че някой му се иска война да прави ли? Мен не ми пука за циганина дето е начело на хамерика, ама виж само какво има срещу нас и това е техника от преди 89 година :shock:
https://www.facebook.com/bulgariainfoportal/posts/941976182481374
Чернилката (ако говориш за Обама) е много мек.

Моли се да не изберат някой републиканец, че тогава ще напълнят Украйна с оръжия и ще има повторение на Афганистан, само дето тука ще се избиват братски народи.
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Вярвай си колкото искаш в теория на конспирацията. Тайните служби така, тайните служби онака.

:lol: :lol: :lol:

Ама ако вземат да изберат Маккейн или някой дето мисли като него за президент - ще видиш как политиката на САЩ ще се промени.

Путин е иградил кариера в КГБ, ако мислиш, че не е продукт на службите им-грешиш.
Относно такива като Маккейн- никой няма файда от изкуфели дъртаци лежали 5г. в яма във Виетнам,дори и щатските служби. ;)
 
От: От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

А, нали видял той Путин ги е почнал наред щом и до инджев е стигнал значи яко е закъсал :(
Путин е иградил кариера в КГБ, ако мислиш, че не е продукт на службите им-грешиш.
Относно такива като Маккейн- никой няма файда от изкуфели дъртаци лежали 5г. в яма във Виетнам,дори и щатските служби. ;)
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Платените от ЦРУ "10 000" човека.

B_BdFjHUsAAjrX-.jpg
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Платените от ЦРУ "10 000" човека.

B_BdFjHUsAAjrX-.jpg

10000 човека са цифра за градове от ранга на Ямбол,Сливен и Добрич. За Москва са нищо. Сметни в % колко са от населението на Москва и ще ти стане лошо.Да се има предвид, че поне 2000 от тези 10к. не са от Москва, а са групи от цялата страна, както и от Украйна и други държави...
 
От: Википедия сообщила об убийстве Немцова за 2 часа до самого убийства

Както и писах вчера:
Russian act, a CIA act meant to look like a Russian act, or a Russian act meant to look like a CIA act? - the following clip suggests this was anything but an ad hoc shooting

http://www.zerohedge.com/news/2015-02-28/caught-tape-moment-boris-nemtsov-was-assassinated
Въпреки, че тази анти-мейнстрийм медия има уклон към Русия(не случайно, собственика е БГ) все пак пусна доста обективен анализ.
 

Горе