Влизате ли в Skype ?

От: Влизате ли в Skype ?

И преди беше се прецакал за няколко дни, само че проблем доколкото си спомням беше Visual basic спама, който се разпращаше по абонатите и беше направил проблеми със сърварите им. Тогава доколкото помня, през тези няколко дни умряха всички да рекламират oOvoo
 
От: Влизате ли в Skype ?

Днес Skype се посъвзема от време на време, но май ще им трябва още малко време да се оправи напълно. Чат пат се логва, след това пак офлайн....личи си че го базикат нещо. Казаха, че 12% от комуникациите не бизнеса били засегнати. Аз мисля, че са повече. :)
 
От: Влизате ли в Skype ?

Добре де хора, какво правите по цял ден в тоя скайп?
Аз не съм го ползвал от месеци това нещо
 
Мисли бързо :)
Говорим с който искаме от кадето искаме ( целия свят ) поддържаме връзка с клиенти, пращаме файлове, правим срещи.
Общо взето си прав, ала бала е но върши работа.
 
За първи път, пуснах едно и също нещо два пъти.
 
От: Влизате ли в Skype ?

На моменти е тук после го няма и така.Направи си сметката по потребителите който са на линия.При мен са доста ама доста малко.
 
Еднин печели, друг губи.
Средно има 14 милиона абонати онлайн!
 
От: Влизате ли в Skype ?

Вече час са горе.Ако до няколко часа няма нов срив в системата всичко ще е ок.Пак са към 14 милиона.
 
И аз нямам от вчера и още сума познат народ, защо ли си мисля, че ще е така поне още 2-3 дни :)
 
От: Влизате ли в Skype ?

Не знам, при мен всичко е ток.
Ама то е така, всяко чудо за 3 дни. :)
Бива да си има Скайп, че без него алъш-вериш не става...
 
От: Влизате ли в Skype ?

Чак сега се логнах, забива по-рано, откакто най-накрая се ъпдейтна сам. Само дано не стане платен, както и ФБ. Хмм, то и това остава.
 

Горе