Внезапно изключване на лаптоп MacBook Pro 2010

haydar9992

New Member
Здравейте,
Имам проблем с Макбука, снощи до като си слушах музика внезапно се изключи и не се включва.....
Някакви идеи? Какво може да е ...? Възможно ли е да е от батерията...?
 
Същия проблем с MacBook Pro Retina late 2012 - беше проблем с батерията, но трудно се намира. Ако е заминал целия Power модул, направо вади диска и мисли за нов.
 
Точно по темата, при мен вчера MacBook Air отказа да включи, иначе зарежда. Пробвах разни методи от интернет за ресет, но не помагат. Някакви идей?
 
Аз преди седмица го купих , дали ще се оправи ако се смени батерията..
Не възлагай големи надежди.
 
Само се набутах с този Мак
За съжаление, да. Това е модел 2010та, не знам как някой се навива да купи модел на 10 години, като сигурно е използван поне 4-5-6 години минимум.
По-добре да си беше взел нещо друго по-ново.
 
За съжаление, да. Това е модел 2010та, не знам как някой се навива да купи модел на 10 години, като сигурно е използван поне 4-5-6 години минимум.
По-добре да си беше взел нещо друго по-ново.
Незнам какво ми стана поддадох се нещо и го купих.. :)
 
Мерси, ще го водя моя на сервиз да видим. Жалко че е ползван малко, няма и 60 цикъла на зареждане.
 
Официалният сервиз е в Криейтив Център ама едва ли ще ти излезе на сметка да го да даваш там. В някой неофициален за диагностика може да пробваш.

ПС: На моя батерията му отдавна замина ама продължава да върви на кабел.
 
Последно редактирано:
Официалният сервиз е в Криейтив Център ама едва ли ще ти излезе на сметка да го да даваш там. В някой неофициален за диагностика може да пробваш.

ПС: На моя батерията му отдавна замина ама продължава да върви на кабел.
Значи не е батерията.. притеснява ме само да не е дъното
 
Значи не е батерията.. притеснява ме само да не е дъното
Как стигна до извода, че не е батерията или захранването?
 
Колко точно не се включва, биоса зарежда ли? Нещо показва ли се на монитора? Пробвай да направиш една бутейбъл флашка с линукс.
 
Колко точно не се включва, биоса зарежда ли? Нещо показва ли се на монитора? Пробвай да направиш една бутейбъл флашка с линукс.
Не го подвеждай да търси под мъжката крава теле. Mac-овете нямат BIOS имат Open Firmware
 
Не се включва изобщо
Колко точно не се включва, биоса зарежда ли? Нещо показва ли се на монитора? Пробвай да направиш една бутейбъл флашка с линукс.
Не се вкючва изобщо
 

Горе