Внимание ! Хакер ! Ученик хакна сайта на МОН

Svetliooo

Well-Known Member
Ученик в 12ти клас хакна сайта на МОН ! Може да променя оценките както пожелае !

https://btvnovinite.bg/article/bulg...ici-na-mon-lesno-mogat-da-se-manipulirat.html

Промените, които направи Веселин в електронния дневник, не се запазиха след излизането от системата, но пробивите не са за подценяване.

brb - отивам да хакна моята банка и да получа по сметката си 1кк лв !
 
бтв да не са започнали да монетизирват с адсенс и фб трафик, та пускат такива новини:)
 
За смях са наистина, но за хора които имат представа, какво всъщност направи въпросния "хакер".
За хората, които нямат представа какво е код, това е поредното доказателство "как правителството на ГЕРБ е откраднало 2 милиона, за създаване на електронен дневник, в който учениците си пишат оценките" .... примерно .
Може да изпратим линк в платформата на НОВА за фалшивите новини.
 
Само аз ли го виждам или това момче току-що хакна и нашия форум?! o_O
4E3M1xXeQTiYJ7s8PKTJ_A.png

Блинки, на кого ни остави. :(
 
А пропуснахте ли да чуете "Промените не се запазиха след....". Че репортажа е пародия то ясно ама няма неверни неща.

ПП Ако родителя не знае за какво се ползва F5 то от МОН е добре да добавят кратко ръководство.
 
2f7.png


Не мога да разбера репортерите защо не са питали някой от техническата поддръжка на БТВ за какво става въпрос преди да публикуват подобни глупости.
 
Не мога да разбера репортерите защо не са питали някой от техническата поддръжка на БТВ за какво става въпрос преди да публикуват подобни глупости.
Защото журналистиката ( поне тук, но и на всякъде може би ) е на изключително ниско ниво. Не само тази новина е толкова зле, макар че се откроява.
Заплащането им е ниско, не полагат никакво старание и това е резултата. От години наред се отвращавам, като гледам новините. Предпочитам да се информирам през алтернативни източници.

Дано този, който е правил репортажа, да попадне на тази тема и да си изхвърли дипломата през прозореца.

@hristonev Добавил съм този коментар, че данните не са се запазили. Всъщност и в него се крие най-смешната част на цялото "хакване".

Няма лошо, на всеки се случва. Нека да видим дали ще се извинят за дезинформацията или ще го подминат, все едно нищо не се е случило.
 
Нека да видим дали ще се извинят за дезинформацията
Не визирам теб :).
Ми ще си измият ръцете точно с тази фраза. Иначе аз от години не гледам помията наречена новини. Въобще информационното пространство е препълнено от лъжи и псевдо-новини. Много е жалко това и вместо да помага то те кара непрестанно да търсиш доказателство за вярност. Най-светлия пример "плоска Земя".

ПП Моля, ако има привърженици на последното, не искам да влизам в разговори по въпроса.
 
Хаха, явно момчето все още е на уроците по html/css.

Относно журналистите - ако се направи проучване може да се окаже, че през ден говорят за хакери, измами, кражба на пари и т.н. за да плашат хората.
Нищо че е далеч по-малоумно да хвърлиш 100к от терасата.
 
Защото журналистиката ( поне тук, но и на всякъде може би ) е на изключително ниско ниво. Не само тази новина е толкова зле, макар че се откроява.
Заплащането им е ниско, не полагат никакво старание и това е резултата. От години наред се отвращавам, като гледам новините. Предпочитам да се информирам през алтернативни източници.

Дано този, който е правил репортажа, да попадне на тази тема и да си изхвърли дипломата през прозореца.

@hristonev Добавил съм този коментар, че данните не са се запазили. Всъщност и в него се крие най-смешната част на цялото "хакване".

Няма лошо, на всеки се случва. Нека да видим дали ще се извинят за дезинформацията или ще го подминат, все едно нищо не се е случило.

Признали са за дезинформацията http://m.btvnovinite.bg/article/bulgaria/mogat-li-da-se-manipulirat-elektronnite-dnevnici.html
 
Само аз ли го виждам или това момче току-що хакна и нашия форум?! o_O
4E3M1xXeQTiYJ7s8PKTJ_A.png

Блинки, на кого ни остави. :(
На съдбата, брат, на съдбата. А тя коварна и жестока. :) Момчето е силно, а медията както винаги адекватна и компетентна. Следват скоро репортажи от рода на как черния петък е само прах в очите на хората, истината е, че гледат онлайн магазините да насъберат детайлите на кредитните карти на хората, и да могат да правят банков срив. :) Абе идва апокалипсиса, но чакам всеки ден пред телевизията да го съобщят. :)
 
Тия по-добре да не се бяха извинявали... С тия безумни колажчета с които се опитват да се измъкнат от ла*ната, те още повече затънали. :confused:
 
Браво, че са се извинили!
Кел файда, съсипаха му живота. Сега ще го подиграват поне докато навърши 30. Той че не разбира, не разбира.... но се чудя кой и с какъв акъл го е накарал да си повярва, че и медия е извикал да го гледат. Тази гимназия, съм я завършил, още когато беше техникум... преди повече от 17 години. Тогава имаше преподаватели, педагози, психолози, все хора с акъл... като изключим директорката.
 

Горе