Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

nortrant

Well-Known Member
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Това с полицая беше доста грозно. Няма да е зле да махнат имунитета на всички политици. Не разбирам защо трябва да са над закона?

уж да им се осигури независимост и свобода за изпълнение на задачите по време на мандата :shock:

rombeca

Active Member

Биаро, кажи що се покриха като мишоци, когато комунягите и турците си гласуваха.
Къде им е "националната отговорност", позиция и т.н. Последно кефи ли ги шефа на парламента или не? Що не казаха (показаха) с гласа си?
За какво призоваваха "Гласувайте", а те не гласуват. Ти за това си ги пратил там. Да гласуват от твое име.
Защо "бягат" от работа. Аз ако не отида работа ще ме уволнят.

Ти за такива ли гласува?

dintronix

New Member

Атака нито ще направят 500 лв пенсията, нито 1 000 лв минималната заплата. Най-големият популист е Сидеров, разчитащ както всички националисти на патриотизмът на народа. За съжаление, колкото и патриотизъм да лъха от думите му, просто няма кадри и ресурси да направи тези промени в едноименния му план. Сега пред камерите се държа толкова арогантно и грубо, представям си преди години на магистралата какво е правил. Но Атака сами ще се изядат с тази скрита игра с БСП и ДПС.

Що пишете глупости, не мога да разбера
Как да си изпълни обещанията, като е в опозиция?
А това, което е казал е изпълнимо и даже е препоръчително
484013_450107348396631_433285113_n------.png

Държавата и досега с тези закони има достатъчно пари това да се направи, стига да се намали бюрокрацията и да се изкорени корупцията

bodyrock89

Active Member

Биаро, кажи що се покриха като мишоци, когато комунягите и турците си гласуваха.
Къде им е "националната отговорност", позиция и т.н. Последно кефи ли ги шефа на парламента или не? Що не казаха (показаха) с гласа си?
За какво призоваваха "Гласувайте", а те не гласуват. Ти за това си ги пратил там. Да гласуват от твое име.

Ти за такива ли гласува?

Ето я позицията им: http://www.vbox7.com/play:1f735d962c

И стига спекулирайте с тая тройна коалиция.

rombeca

Active Member

То навремето и на Хитлер речите са били много хубави. На бас че са били "в името на народа".

ops5

Active Member

A полицая? Той какво му направи, че го унижаваше така?

+1

Какво плещим?!? След тази случка Атака трябва да има брифинг и Волен да се оттегля от поста и прочие.

Вариант 1: той е некадърник и комплексар и сега просто е като паднал от небето,

Вариант 2: търси някаква сензация и напада служител на реда. Колко има право за това - знаем всички.

Резултата е Волен да си подава оставка. Ще призовавам за всеки лидер същото след подобна постъпка, да не ме обвини някой за някакви политически пристрастия.

Test

Well-Known Member

Ако ще коментираме поведението на Атака в парламента, мисля че те реагират по единствения възможен за тях начин. Останалите три партии са естествени врагове на Атака и няма как да бъдат подкрепени за каквото и да е. Затова и отдавна казах, че този парламент няма как да излъчи правителство и ще има нови избори. Без Атака за да се направи ново правителство ще трябват гласове от ГЕРБ, БСП и ДПС, а такова нещо вече влиза в зоната на фантастиката.

rombeca

Active Member

Ако ще коментираме поведението на Атака в парламента, мисля че те реагират по единствения възможен за тях начин. Останалите три партии са естествени врагове на Атака и няма как да бъдат подкрепени за каквото и да е. Затова и отдавна казах, че този парламент няма как да излъчи правителство и ще има нови избори. Без Атака за да се направи ново правителство ще трябват гласове от ГЕРБ, БСП и ДПС, а такова нещо вече влиза в зоната на фантастиката.

А не. Ще цитирам по памет същия луд идиот, който им е лидер. Каза:
Няма да подкрепям, тоя, оня Ореха, и други ядки.

Какво мисли той за председателя на народното събрание? Нищо? Все му е тая? Ако не подкрепя тоя, защо не гласува против, а се измъкна по терлици? Нали е големия мъжага, патриот и т.н. Нали имаше позиции, програми, глупости...

В единия момент се пеняви от трибуната, в следващия възира, като не му изнася. В по следващия пак е мъжага и скача на бой на хората.

Последно какъв е? Борец за народа или поредния мишок, който се крие зад имунитет?

dintronix

New Member

Ти за такива ли гласува?

Е пак най виновни са АТАКА така ли?
Какво да направи Волен? за да ви хареса
Да гласува против избора на председател на Народното Събрание ли?
В изказването си даде ясно да се разбере че ще гласува само за националните интереси
Мисля, че той ще има главната роля в това Народно Събрание и трябва да се съобразяват с неговите възгледи

Уж има четири партии в парламента, обаче са три
БСП, БКП и АТАКА
БСП най добре да си приберат ДПС в коалицията 'КБ', циганите от ЕвроРома са там и на турците от ДПС там им е мястото
ГЕРБ са проекция на старото БКП, същия тоталитаризъм и като им видиш дУпетатите чии деца и внуци са, ще ви стане ясно, само да имате акъл да го разберете
И кой е в опозиция?
Националистическата партия АТАКА, с най ясна цел за спиране на корупцията и ревизия на предишните престъпни за нацията управления

ivok

Active Member

Продължаваме да гледаме как народни избранници и депутати се обличат във власт и за нула време забравят кой ги е пратил там и за какво. Не може да си представител на народа, уж умен, интелигентен, възпитан и тн. и да застанеш да заплашваш някого си, без значение какво е казал. Ако е казала лъжа или клевета, има си законови начини за действие. Когато ти показваш на електората, че всичко е позволено, особено когато сте 4-5 срещу 1 , то тогава работата е страшна. За съжаление, все по-зле стават нещата, ние май всички сме лумпени, че още живеем тук и им позволяваме това.

dintronix

New Member

+1

Какво плещим?!? След тази случка Атака трябва да има брифинг и Волен да се оттегля от поста и прочие.

Вариант 1: той е некадърник и комплексар и сега просто е като паднал от небето,

Вариант 2: търси някаква сензация и напада служител на реда. Колко има право за това - знаем всички.

Резултата е Волен да си подава оставка. Ще призовавам за всеки лидер същото след подобна постъпка, да не ме обвини някой за някакви политически пристрастия.

Ами къде бяхте като ББ псуваше журналисти и ги заплашваше с разследване
Еее голяма работа направихте от тази случка с Волен
Знам че е много емоционален и там му е грешката, ама има някои дето само това чакат да го обявят фашист и т.н.

rombeca

Active Member

Не е фашист. Само се прави на такъв.
Той е поредния мишок, който с гръмки приказки замайва главите на хората, а като трябва да поеме отговорност се крие.

Като всички останали де. 240 броя. Само за Стефан Данаилов ме е яд. Ама сам се е набутал там.

dintronix

New Member

Не е фашист. Само се прави на такъв.
Той е поредния мишок, който с гръмки приказки замайва главите на хората, а като трябва да поеме отговорност се крие.

Като всички останали де. 240 броя. Само за Стефан Данаилов ме е яд. Ама сам се е набутал там.
Защо да е поредния мишок?
Защото не се съобразява от телевизии и журналисти и казва това, което мисли и не влиза в коалиции и не взе място за зам. председател на Народното Събрание?

rombeca

Active Member

Аха, чак сега го изгледах това. Емоционален би а?
Ми и аз съм емоционален. Ако бях на журналиста, такава глава щях да му вкарам, че да си събира зъбите из цялата градинка.

redrum

Well-Known Member

В тая държава трябва да си луд да правиш политика. Сидеров е такъв и може да е луд, ама е от по-добрите луди. Предпочитам такива като него пред другите без значение как се наричат - турци, комунисти, демократи.

Аз подкрепям НФСБ, но не ме изкефи изказването на Валери Симеонов. А пък dintronix, не пускай глупости - тая коза от МВФ я боли дъртата шунда за заплатите в България. Точно МВФ са едни от главните виновници за робството, а въпросния цитат е от ония блог с имислени интервюта - бъзиклийкс.

rombeca

Active Member

Защо да е поредния мишок?
Защото не се съобразява от телевизии и журналисти и казва това, което мисли и не влиза в коалиции и не взе място за зам. председател на Народното Събрание?

Защото се крие като не му изнася. Така правят... мишоците.
Пак ще попитам: Харесва ли или не председателя? Защо не го показа по начина за който сте го избрали? С глас? А?

dintronix

New Member
От: От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

А пък dintronix, не пускай глупости - тая коза от МВФ я боли дъртата шунда за заплатите в България. Точно МВФ са едни от главните виновници за робството, а въпросния цитат е от ония блог с имислени интервюта - бъзиклийкс.

Не знам, дали интервюто е измислено, но това което пише е вярно
Държавата събира предостатъчно средства, но не отиват по предназначение, а изтичат от големите дупки на корупцията и бюрокрацията

dintronix

New Member

Защото се крие като не му изнася. Така правят... мишоците.
Пак ще попитам: Харесва ли или не председателя? Защо не го показа по начина за който сте го избрали? С глас? А?

Пич, ако не си гласувал, кво се палиш на тема политика?
Ти къде се скри, че не гласува?
Мишка ли си или мишок?

Горе