Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Това с полицая беше доста грозно. Няма да е зле да махнат имунитета на всички политици. Не разбирам защо трябва да са над закона?

уж да им се осигури независимост и свобода за изпълнение на задачите по време на мандата :shock:
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Биаро, кажи що се покриха като мишоци, когато комунягите и турците си гласуваха.
Къде им е "националната отговорност", позиция и т.н. Последно кефи ли ги шефа на парламента или не? Що не казаха (показаха) с гласа си?
За какво призоваваха "Гласувайте", а те не гласуват. Ти за това си ги пратил там. Да гласуват от твое име.
Защо "бягат" от работа. Аз ако не отида работа ще ме уволнят.


Ти за такива ли гласува?
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Атака нито ще направят 500 лв пенсията, нито 1 000 лв минималната заплата. Най-големият популист е Сидеров, разчитащ както всички националисти на патриотизмът на народа. За съжаление, колкото и патриотизъм да лъха от думите му, просто няма кадри и ресурси да направи тези промени в едноименния му план. Сега пред камерите се държа толкова арогантно и грубо, представям си преди години на магистралата какво е правил. Но Атака сами ще се изядат с тази скрита игра с БСП и ДПС.

Що пишете глупости, не мога да разбера
Как да си изпълни обещанията, като е в опозиция?
А това, което е казал е изпълнимо и даже е препоръчително
484013_450107348396631_433285113_n------.png

Държавата и досега с тези закони има достатъчно пари това да се направи, стига да се намали бюрокрацията и да се изкорени корупцията
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Биаро, кажи що се покриха като мишоци, когато комунягите и турците си гласуваха.
Къде им е "националната отговорност", позиция и т.н. Последно кефи ли ги шефа на парламента или не? Що не казаха (показаха) с гласа си?
За какво призоваваха "Гласувайте", а те не гласуват. Ти за това си ги пратил там. Да гласуват от твое име.
Защо "бягат" от работа. Аз ако не отида работа ще ме уволнят.


Ти за такива ли гласува?

Ето я позицията им: http://www.vbox7.com/play:1f735d962c

И стига спекулирайте с тая тройна коалиция.
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

То навремето и на Хитлер речите са били много хубави. На бас че са били "в името на народа".
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

A полицая? Той какво му направи, че го унижаваше така?

+1

Какво плещим?!? След тази случка Атака трябва да има брифинг и Волен да се оттегля от поста и прочие.

Вариант 1: той е некадърник и комплексар и сега просто е като паднал от небето,

Вариант 2: търси някаква сензация и напада служител на реда. Колко има право за това - знаем всички.

Резултата е Волен да си подава оставка. Ще призовавам за всеки лидер същото след подобна постъпка, да не ме обвини някой за някакви политически пристрастия.
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Ако ще коментираме поведението на Атака в парламента, мисля че те реагират по единствения възможен за тях начин. Останалите три партии са естествени врагове на Атака и няма как да бъдат подкрепени за каквото и да е. Затова и отдавна казах, че този парламент няма как да излъчи правителство и ще има нови избори. Без Атака за да се направи ново правителство ще трябват гласове от ГЕРБ, БСП и ДПС, а такова нещо вече влиза в зоната на фантастиката.
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Ако ще коментираме поведението на Атака в парламента, мисля че те реагират по единствения възможен за тях начин. Останалите три партии са естествени врагове на Атака и няма как да бъдат подкрепени за каквото и да е. Затова и отдавна казах, че този парламент няма как да излъчи правителство и ще има нови избори. Без Атака за да се направи ново правителство ще трябват гласове от ГЕРБ, БСП и ДПС, а такова нещо вече влиза в зоната на фантастиката.

А не. Ще цитирам по памет същия луд идиот, който им е лидер. Каза:
Няма да подкрепям, тоя, оня Ореха, и други ядки.

Какво мисли той за председателя на народното събрание? Нищо? Все му е тая? Ако не подкрепя тоя, защо не гласува против, а се измъкна по терлици? Нали е големия мъжага, патриот и т.н. Нали имаше позиции, програми, глупости...

В единия момент се пеняви от трибуната, в следващия възира, като не му изнася. В по следващия пак е мъжага и скача на бой на хората.

Последно какъв е? Борец за народа или поредния мишок, който се крие зад имунитет?
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Биаро, кажи що се покриха като мишоци, когато комунягите и турците си гласуваха.
Къде им е "националната отговорност", позиция и т.н. Последно кефи ли ги шефа на парламента или не? Що не казаха (показаха) с гласа си?
За какво призоваваха "Гласувайте", а те не гласуват. Ти за това си ги пратил там. Да гласуват от твое име.
Защо "бягат" от работа. Аз ако не отида работа ще ме уволнят.


Ти за такива ли гласува?

Е пак най виновни са АТАКА така ли?
Какво да направи Волен? за да ви хареса
Да гласува против избора на председател на Народното Събрание ли?
В изказването си даде ясно да се разбере че ще гласува само за националните интереси
Мисля, че той ще има главната роля в това Народно Събрание и трябва да се съобразяват с неговите възгледи

Уж има четири партии в парламента, обаче са три
БСП, БКП и АТАКА
БСП най добре да си приберат ДПС в коалицията 'КБ', циганите от ЕвроРома са там и на турците от ДПС там им е мястото
ГЕРБ са проекция на старото БКП, същия тоталитаризъм и като им видиш дУпетатите чии деца и внуци са, ще ви стане ясно, само да имате акъл да го разберете
И кой е в опозиция?
Националистическата партия АТАКА, с най ясна цел за спиране на корупцията и ревизия на предишните престъпни за нацията управления
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Продължаваме да гледаме как народни избранници и депутати се обличат във власт и за нула време забравят кой ги е пратил там и за какво. Не може да си представител на народа, уж умен, интелигентен, възпитан и тн. и да застанеш да заплашваш някого си, без значение какво е казал. Ако е казала лъжа или клевета, има си законови начини за действие. Когато ти показваш на електората, че всичко е позволено, особено когато сте 4-5 срещу 1 , то тогава работата е страшна. За съжаление, все по-зле стават нещата, ние май всички сме лумпени, че още живеем тук и им позволяваме това.
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

+1

Какво плещим?!? След тази случка Атака трябва да има брифинг и Волен да се оттегля от поста и прочие.

Вариант 1: той е некадърник и комплексар и сега просто е като паднал от небето,

Вариант 2: търси някаква сензация и напада служител на реда. Колко има право за това - знаем всички.

Резултата е Волен да си подава оставка. Ще призовавам за всеки лидер същото след подобна постъпка, да не ме обвини някой за някакви политически пристрастия.


Ами къде бяхте като ББ псуваше журналисти и ги заплашваше с разследване
Еее голяма работа направихте от тази случка с Волен
Знам че е много емоционален и там му е грешката, ама има някои дето само това чакат да го обявят фашист и т.н.
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Не е фашист. Само се прави на такъв.
Той е поредния мишок, който с гръмки приказки замайва главите на хората, а като трябва да поеме отговорност се крие.

Като всички останали де. 240 броя. Само за Стефан Данаилов ме е яд. Ама сам се е набутал там.
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Не е фашист. Само се прави на такъв.
Той е поредния мишок, който с гръмки приказки замайва главите на хората, а като трябва да поеме отговорност се крие.

Като всички останали де. 240 броя. Само за Стефан Данаилов ме е яд. Ама сам се е набутал там.
Защо да е поредния мишок?
Защото не се съобразява от телевизии и журналисти и казва това, което мисли и не влиза в коалиции и не взе място за зам. председател на Народното Събрание?
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Аха, чак сега го изгледах това. Емоционален би а?
Ми и аз съм емоционален. Ако бях на журналиста, такава глава щях да му вкарам, че да си събира зъбите из цялата градинка.
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

В тая държава трябва да си луд да правиш политика. Сидеров е такъв и може да е луд, ама е от по-добрите луди. Предпочитам такива като него пред другите без значение как се наричат - турци, комунисти, демократи.

Аз подкрепям НФСБ, но не ме изкефи изказването на Валери Симеонов. А пък dintronix, не пускай глупости - тая коза от МВФ я боли дъртата шунда за заплатите в България. Точно МВФ са едни от главните виновници за робството, а въпросния цитат е от ония блог с имислени интервюта - бъзиклийкс.
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Защо да е поредния мишок?
Защото не се съобразява от телевизии и журналисти и казва това, което мисли и не влиза в коалиции и не взе място за зам. председател на Народното Събрание?

Защото се крие като не му изнася. Така правят... мишоците.
Пак ще попитам: Харесва ли или не председателя? Защо не го показа по начина за който сте го избрали? С глас? А?
 
От: От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

А пък dintronix, не пускай глупости - тая коза от МВФ я боли дъртата шунда за заплатите в България. Точно МВФ са едни от главните виновници за робството, а въпросния цитат е от ония блог с имислени интервюта - бъзиклийкс.

Не знам, дали интервюто е измислено, но това което пише е вярно
Държавата събира предостатъчно средства, но не отиват по предназначение, а изтичат от големите дупки на корупцията и бюрокрацията
 
От: Волен нападна СКАТ-аджия и полицай /видео/

Защото се крие като не му изнася. Така правят... мишоците.
Пак ще попитам: Харесва ли или не председателя? Защо не го показа по начина за който сте го избрали? С глас? А?

Пич, ако не си гласувал, кво се палиш на тема политика?
Ти къде се скри, че не гласува?
Мишка ли си или мишок?
 

Горе