Време за имигриране -коя държава да избера?

От: Време за имигриране -коя държава да избера?

И аз съм се насочил към Канада. Междувременно ако някой е по-запознат да попитам. Как се процедира в случай, че по време на екскурзия в Канада, бременна жена роди дете. Детето получава ли някакви права или помощи?
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Ами Куба аа,,, отварят се за света, хамериканците им дигнаха завесата и скоро шиги поамериканчат
Има голяма перспектива ии кубински пури ии кубински ром ии кубинки бол
Пък и леонсо ми звучи кубинско и шиму отива,,,
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

И аз съм се насочил към Канада. Междувременно ако някой е по-запознат да попитам. Как се процедира в случай, че по време на екскурзия в Канада, бременна жена роди дете. Детето получава ли някакви права или помощи?
Да брат. Ще получиш милиони помощи. Ти, жената и десетте ти деца няма да се налага да крадете медна жица повече.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Е то аз съм на 20, рано ми е още за деца... На един приятел скоро ще му се роди дете и затова разпитваше, дали няма да е по-добре да се роди там - от гледна точка на повече привилегии, понеже обмислят да емигрират в Канада след година-две.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Е то аз съм на 20, рано ми е още за деца... На един приятел скоро ще му се роди дете и затова разпитваше, дали няма да е по-добре да се роди там - от гледна точка на повече привилегии, понеже обмислят да емигрират в Канада след година-две.

Куба,,,,,,,,,
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Е то аз съм на 20, рано ми е още за деца... На един приятел скоро ще му се роди дете и затова разпитваше, дали няма да е по-добре да се роди там - от гледна точка на повече привилегии, понеже обмислят да емигрират в Канада след година-две.
Кажи му да бъде мъж, да си сяда на гъза и да работи. С такова мислене, най-много с краденето на жица да си остане.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Кажи му да бъде мъж, да си сяда на гъза и да работи. С такова мислене, най-много с краденето на жица да си остане.

Абе да са правят българчета ии Куба, ного на обичат и може да я колонизираме
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Круксдом - Времето е изключително важно но като живееш в Испания просто не ти прави впечатление липсата на слънце - Изкарай няколко години в северните страни и ще видиш как това се отразява на психиката.

Блеки - Това да симпатизираш на дадена държава не означава че непременно искаш да живееш там - Като гледам нито ти нито математика сте се залетели да живеете в УСА дето като я споменете и мед ви капе от устата. Аз лично не бих отишъл в Русия защото времето е гадно и е доста скъпо, алкохол не пия и само за едни рускини не ми се мести.

Но реално погледнато за много хора Русия може да е по добър избор от УСА -

- Облекчен режим за издаването на визи
- Език близък до българският
- По евтини билети
- По близо е да си идваш
- Хубави жени
- И не на последно място - Русия сигурно е едно от последните места където може би все още българин не звучи като мизерник (след последните малоумни изцепки на чехльо и боко вече не съм много сигурен в това)

Аз като гледам не виждам някой и за УСА да се е засили ама айде ми кажи какви са предимствата там да отидеш щото аз виждам следното

- Трудно вадене на виза - щото много ни обичат
- Който не знае английски не може хляб да си поиска
- Билетите скъпи и се пътува по 2 дена
- Може и да има хубави жени все пак не всички са американки има и рускини има и латини
- Там българин не звучи мизерно щото въобще не подозират че съществува такава държава
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Круксдом - Времето е изключително важно но като живееш в Испания просто не ти прави впечатление липсата на слънце - Изкарай няколко години в северните страни и ще видиш как това се отразява на психиката.

Блеки - Това да симпатизираш на дадена държава не означава че непременно искаш да живееш там - Като гледам нито ти нито математика сте се залетели да живеете в УСА дето като я споменете и мед ви капе от устата. Аз лично не бих отишъл в Русия защото времето е гадно и е доста скъпо, алкохол не пия и само за едни рускини не ми се мести.

Но реално погледнато за много хора Русия може да е по добър избор от УСА -

- Облекчен режим за издаването на визи
- Език близък до българският
- По евтини билети
- По близо е да си идваш
- Хубави жени
- И не на последно място - Русия сигурно е едно от последните места където може би все още българин не звучи като мизерник (след последните малоумни изцепки на чехльо и боко вече не съм много сигурен в това)

Аз като гледам не виждам някой и за УСА да се е засили ама айде ми кажи какви са предимствата там да отидеш щото аз виждам следното

- Трудно вадене на виза - щото много ни обичат
- Който не знае английски не може хляб да си поиска
- Билетите скъпи и се пътува по 2 дена
- Може и да има хубави жени все пак не всички са американки има и рускини има и латини
- Там българин не звучи мизерно щото въобще не подозират че съществува такава държава

Баси ного постно каде да си топна, руските ти манджи сам не ги кусваш, английската ти закуска вече намирисва, а американския обяд май ще остана гладен
Ще пробвам в Куба
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Има нещо забавно, в това всеки да си пише каквото си знае. Само тема маркирана и останалото е свободно време, за да се нацъка нещо си.

Авторът ясно попита, къде в ЕВРОПА?!

Това не попречи да се споделят мнения от Канада, през Перу, Австралия, Южна Корея ... що пропуснахте Япония и Аляска, или е въпрос на време, и аз не знам.

Друго добре би било, ако все пак държавата, в която искате да емигрирате е в Европа, все пак да имате някаква информация от първа, втора, трета ръка или от интернет поне.

Аз бих И/емигрирала в Шотландия или Ирландия. И в двете държави имам познати, така че ако го реша и искам да не е много далече от тук ще е там.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Има нещо забавно, в това всеки да си пише каквото си знае. Само тема маркирана и останалото е свободно време, за да се нацъка нещо си.

Авторът ясно попита, къде в ЕВРОПА?!

Това не попречи да се споделят мнения от Канада, през Перу, Австралия, Южна Корея ... що пропуснахте Япония и Аляска, или е въпрос на време, и аз не знам.

Друго добре би било, ако все пак държавата, в която искате да емигрирате е в Европа, все пак да имате някаква информация от първа, втора, трета ръка или от интернет поне.

Аз бих И/емигрирала в Шотландия или Ирландия. И в двете държави имам познати, така че ако го реша и искам да не е много далече от тук ще е там.

какви са им плюсовете на тези държави , заразлика от другите в централна европа
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Набива ме на смях като степенувате държавите по стандарт. Какво значи най-висок стандарт ? Че в България, ако си поне малко умен може да си живееш " висок стандарт ", а също щом в родината не можете да се оправите другаде не е по-лесно. Само да добавя, че няма такъв филм отиваш на запад и почваш да правиш много пари за кратко като работиш нещо. Всичко е изчислено така да може да се живее нормално нищо повече.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Набива ме на смях като степенувате държавите по стандарт. Какво значи най-висок стандарт ? Че в България, ако си поне малко умен може да си живееш " висок стандарт ", а също щом в родината не можете да се оправите другаде не е по-лесно. Само да добавя, че няма такъв филм отиваш на запад и почваш да правиш много пари за кратко като работиш нещо. Всичко е изчислено така да може да се живее нормално нищо повече.

именно ти го каза да може да се живее нормално нищо повече
всеки се стреми към това
не искат да имат порщета и палати
но тук не става с работа
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

именно ти го каза да може да се живее нормално нищо повече
всеки се стреми към това
не искат да имат порщета и палати
но тук не става с работа

Е как ще не става ? Да не става, ако се търсят оправдания за всичко. В днешно време има толкова работа, възможности стига малко само да си малко способен.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Е как ще не става ? Да не става, ако се търсят оправдания за всичко. В днешно време има толкова работа, възможности стига малко само да си малко способен.

възможности стига малко само да си малко способен

способните се изнесоха остана матряла само
пък и кат гледаш кви закони има и не ги спазват естествено се замисляш
да емигрираш
България след 50 години ли?
да имаше едно племе между дунава и бяло море!
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Познавам двама човека, които живяха известен период в Дания и се върнаха с най-дълбоко и искрено отвращение към местните нрави и порядки. Аз съм бил само на кратки екскурзии и командировки и мога да потвърдя, че като цяло е доста неприятно място. От района най-много си струва Швеция.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

какви са им плюсовете на тези държави , заразлика от другите в централна европа

Не знам дали са точно "плюсове", но за мен са важни: език, култура, образование. Все пак бъдещето ми е преобладаващо свързано с това на детето ми и мисля, че това са доста добри места, за да получи нужното. Бих написала Англия, но там доколкото знам е доста скъпо и ми се струва непосилно.
Като социална и образователна система съм чувала, че Швеция е доста толерантна, но там езикът е проблем. Колкото и да се говори преобладаващо на английски местният си е местен, което се отнася и за Дания, Холандия, Норвегия и Финландия (най вече).
И пак си зависи от много неща, за всеки човек поотделно. Какво ти е образованието и квалификацията, семейство, имаш ли близки там където отиваш или поне познати, в началото да ти дадат инерция, способността ти за адаптация (това е доста сериозно и се изисква наистина силна психика) и ... така.

Тези, които пишейки в темата те изкарват неспособен, защото тук не си се реализирал, няма как да им обясниш твоя поглед и защо и как. На тях си им е ок в кочинката.
Изисква се и смелост :| но Съдбата обича смелите.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Блеки - Това да симпатизираш на дадена държава не означава че непременно искаш да живееш там - Като гледам нито ти нито математика сте се залетели да живеете в УСА дето като я споменете и мед ви капе от устата. Аз лично не бих отишъл в Русия защото времето е гадно и е доста скъпо, алкохол не пия и само за едни рускини не ми се мести.

То има тука образи дето мокри сънища имат, повече от симпатизиране е. САЩ не ми капе мед, просто ми харесват някой неща, както много неща, които не ме кефят - като цяло целият цоцализъм дето ги тресе(ако Рон Пол или синът му Ранд Пол, вземат че станат президенти и обърнат нещата с главата нагоре може ме вкараш там). Иначе съм казвал не веднъж - Суиситата, Синагапоре и Нова Зеландия/Австралия + Хонк Конга като топ 5 най-добрите странни(случайно или не те са топ 5 по всички бизнес показатели) и ако ще емигрирам ще е към тези страни - така, че ако говорим за мед ме свързвай с Синагапорето или Оукланда :)
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Понеже казах, че съм готов да се обзаложа, че НЯМА да замине...вече ми се иска да загубя!
rofl.gif
само като видя тема за мобилен тарифен план или друга глупава (като тази) знам, че е негова и ми се повдига
 
От: От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Понеже казах, че съм готов да се обзаложа, че НЯМА да замине...вече ми се иска да загубя!
rofl.gif
само като видя тема за мобилен тарифен план или друга глупава (като тази) знам, че е негова и ми се повдига

лайномед темата за тилифон е за такива като теб дето ще клатят мъдете на партията любима и ще ми звънят :-o
зона 2 да знаеш:|:lol:
 

Горе