Време за имигриране -коя държава да избера?

От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Тест за тоя Тайланд мечтаеш от 4 години - Продавай Еската и пали джапанките само внимавай с курвите там които са по високи от 1.60 :)

Така е :( Все нямам време да зарежа всичко и да паля :D
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Попаднах на нещо интересно от фейса и реших да събудя малко темата.
И всеки който е решил да хваща гората да прецени дали си заслужава.

"Коя е страната на неограничените възможности? Питам го, защото често пъти посочват Америка като такава, но по мое мнение в България има много повече неразвити пазарни ниши. ‘'Има два аспекта - Щатите са огромен пазар и ако успееш да направиш добър бизнес, само небето е лимитът. В България пазарът е малък, но за сметка на това хората са мързеливи, недисциплинирани и когато правиш нещо конкуренцията е малка.’’"

Вижте цялата статия...
 
От: От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Попаднах на нещо интересно от фейса и реших да събудя малко темата.
И всеки който е решил да хваща гората да прецени дали си заслужава.

"Коя е страната на неограничените възможности? Питам го, защото често пъти посочват Америка като такава, но по мое мнение в България има много повече неразвити пазарни ниши. ‘'Има два аспекта - Щатите са огромен пазар и ако успееш да направиш добър бизнес, само небето е лимитът. В България пазарът е малък, но за сметка на това хората са мързеливи, недисциплинирани и когато правиш нещо конкуренцията е малка.’’"

Вижте цялата статия...

мда колега развиваш се пичелиш
идват мутрите и ти купуват бизнесо
после се оплакваш на съдебната система, а тя е ваш мутрата
звъниш по нагоре файда уок
виж ся това лято колко туристи ще има на морето

коментар от статията дето си постнал:
Почакай и ще разбереш, че си направила груба грешка! Аз съм на петдесет и от двадесет години ту ходя , ту се връщам и на края разбрах, че трябва и децата ми да заминат ЗАВИНАГИ от тази държава... дълга история... Сега не ми се пише, но това, което имам като спомен и ще остане завинаги у мен е обидата, унижението и голямата ограниченост на българина. като цяло
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Леонсо, пак пишеш с гъзо си. Познавам не един и двама души, които въртят офлайн бизнеси в България. Това да не ти е 90-те с мутрите?
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Леонсо, пак пишеш с гъзо си. Познавам не един и двама души, които въртят офлайн бизнеси в България. Това да не ти е 90-те с мутрите?

мутра сиреч днес нашата партия е на власт.Доде герб и дпс и бсп уок поръчки.
я ги питай колко рушвети дават твоите познати


или и те както миналата вечер даваха по скат как един бизнесмен дава пари на митничарите да му освободят бързо тира, а не чак след 3дена

пс. не прочетели коментс след статията
 
От: От: Време за имигриране -коя държава да избера?

България не ме обича, а аз съм ебати пича.

http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2014/10/24/2406365_golemiiat_udar_na_telerik/


[video]http://vbox7.com/play:54f665200a[/video]

Да точно така е станало - И Рокфелер с една ябълка е започнал - А пък един мърмот със завиване на шоколади какъв бизнес върти няма да ти казвам
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Аз много добре знам как е започнало, защото ги познавам (Телерик). Всичко е постигнато с много труд, акъл и предприемчивост.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

За европа според мен най добре е Германия все пак тя дава парите на цяла европа..
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Доколкото знам в Белгия като те разберат, че си чужденец и са готови за сватба. :D
 
От: От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Доколкото знам в Белгия като те разберат, че си чужденец и са готови за сватба. :D

Мацките в Белгия не си заслужават, като се има напредвид високите данъци (2-рите най-високи в света[/B

Виж в ЛА си е друга работа, там има много 10-тки, моделки и т.н.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Откакто съм с дете вече по друг начин гледам на нещата, и преди ми се е искало да избягам, но някакси все виждах светлината тук, дори и ден за ден.
Сега, обаче мисля за бъдещето на детето си- не да го изпратя в чужд университет, а възможно най-бързо да се махнем всички. Не искам да има бг манталитет, не искам да расте тук, не искам да има среда тук... Нещата няма да се оправят, яко сме в калта. Дори и да получаваме някакви доходи сега, абсолютно не си струват, мислейки за бъдеще. Ами колко хора разпродадоха имоти и бизнеси дори за да заминат само и само децата да растат на друго място.
Испания ми харесва, но определено нещата в момента не са добре там.
Канада и Австралия са супер, само дето наистина трябва да се забрави за България. Норвегия- Ставангер е хубаво място, мисля , че се свиква с времето и социалния живот.
Куба отваря много врати, възможност за ивестиции точно сега.
Още малко да се понатровим и ще го решим бързо.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Ако не си добър родител, детето ти никъде няма да успее. Навсякъде по света има хора, които биха били лош пример за детето ти, както и има хора, които биха били добър пример за него, но най-важните са родителите.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Ако не си добър родител, детето ти никъде няма да успее. Навсякъде по света има хора, които биха били лош пример за детето ти, както и има хора, които биха били добър пример за него, но най-важните са родителите.

Да, така е, несъмнено.... но за друго говоря. Колкото и да си добър родител има неща , които не зависят от теб. Но именно от добрия родител зависи да заведе детето си на по-добро място, с повече възможности за избор и образованото му дете да се реализира .
 
От: От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Баси шрифта, не се чете
Попаднах на нещо интересно от фейса и реших да събудя малко темата.
И всеки който е решил да хваща гората да прецени дали си заслужава.

"Коя е страната на неограничените възможности? Питам го, защото често пъти посочват Америка като такава, но по мое мнение в България има много повече неразвити пазарни ниши. ‘'Има два аспекта - Щатите са огромен пазар и ако успееш да направиш добър бизнес, само небето е лимитът. В България пазарът е малък, но за сметка на това хората са мързеливи, недисциплинирани и когато правиш нещо конкуренцията е малка.’’"

Вижте цялата статия...
 
От: От: От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Според мен най-добре е в Германия. Език култура какво пожече.......
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Преди около 25 години пеехме - Искам да съм негър в щата Алабама и ...си останахме негри. Сега си тананикаме - искам да съм грък, да слушам сиртаки и да пийвам Узо. Истината е, че съм в Испания - харесва ми фламенгото, ама немогат да пият и много работят.
Неразбрах, какво и е злето На Испания.
 
От: Време за имигриране -коя държава да избера?

Преди около 25 години пеехме - Искам да съм негър в щата Алабама и ...си останахме негри. Сега си тананикаме - искам да съм грък, да слушам сиртаки и да пийвам Узо. Истината е, че съм в Испания - харесва ми фламенгото, ама немогат да пият и много работят.
Неразбрах, какво и е злето На Испания.
Харесваш фламенко? пхахахахаха

Сори ама не се здържах

https://www.youtube.com/watch?v=z0DUDwvFMaI

браво :cry::d:d:lol::lol::lol::lol:
 

Горе