Връщане на плащане с Master Card

Дискусията в 'Банки - Банкови Карти' стартирана от Теодор Мамарчев, Ноем 3, 2018.

1. Теодор Мамарчев

Теодор Мамарчев Member

Рег.:
    Февру 8, 2017
    Съобщения:
    51
    Харесвания:
    10
    Точки:
    8
    Здравейте. Вчера направих глупоста да депозирам 30$ в adnow. За 6 часа похарчих парите, като според adnow съм получил 651 клика, а според google съм получил 90. Има ли начин да върна превода? Картата е към експресбанк.

хейтър харесва това.
  2. 5ROVBABY

5ROVBABY Active Member

Рег.:
    Март 6, 2011
    Съобщения:
    709
    Харесвания:
    31
    Точки:
    28
    Да. Отиваш в банката и оспорваш трансакцията.

3. D.Ivanov

D.Ivanov Active Member

Рег.:
    Юни 7, 2011
    Съобщения:
    899
    Харесвания:
    141
    Точки:
    43
    Място:
    Varna
    То ако ставаше така нямаше ли всеки така да прави ? :). Според мен няма да стане, плащайки към сайта си приел условията им, няма какво да оспорваш.

4. Теодор Мамарчев

Теодор Мамарчев Member

Рег.:
    Февру 8, 2017
    Съобщения:
    51
    Харесвания:
    10
    Точки:
    8
    Писах на фирмата която обработва плащанията им. Не съм за 30те долара, но просто ме вбесиха как лъжат хората. Освен това не отговарят нито на телефона нито на имейла. Писах и на банката, надявайки се, че ще си спестя ходенето до офиса но няма да стане :D Ето какво ми отговориха:

5. BurnX

BurnX Well-Known Member

Рег.:
    Март 21, 2010
    Съобщения:
    3,193
    Харесвания:
    574
    Точки:
    113
    Да беше някаква сума , ама за 30 долара е ясно че си пробвал само какъв би бил ефекта от рекламата. Няма смисъл от нататъчни разправии - просто не ги ползвай повече.

6. rscossworth

rscossworth Active Member

Рег.:
    Авг 18, 2010
    Съобщения:
    512
    Харесвания:
    169
    Точки:
    43
    AdNow са мошеници. За 100000 импресии нямах нито един клик притях (при положение, че самия аз кликнах веднъж на реклама). Това са едни жалки мизерници!

7. 5ROVBABY

5ROVBABY Active Member

Рег.:
    Март 6, 2011
    Съобщения:
    709
    Харесвания:
    31
    Точки:
    28
    Всичко става. В бланката пишеш като причина за диспюта, че не си получил стоката. Може да приложиш и скрийншотите.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice