Всичко за Youtube - Въпроси/Отговори

Не съм чел цялата тема, но в момента Trend-a е точно Family Friendly content, най-много гледания правят точно тия канали, пример: https://www.youtube.com/channel/UChGJGhZ9SOOHvBB0Y4DOO_w от двата канала за последния месец има 1 млрд. гледания. Така, че добре е ориентиран канала, а това, че не е нищо различно е пълен BS, никой не прави нещо различно, именно защото се прави това, което вече работи. Идеята е качеството да е високо.
 
Не съм чел цялата тема, но в момента Trend-a е точно Family Friendly content, най-много гледания правят точно тия канали, пример: https://www.youtube.com/channel/UChGJGhZ9SOOHvBB0Y4DOO_w от двата канала за последния месец има 1 млрд. гледания. Така, че добре е ориентиран канала, а това, че не е нищо различно е пълен BS, никой не прави нещо различно, именно защото се прави това, което вече работи. Идеята е качеството да е високо.
А дано и аз да стигна 15 милиона събскрайбъра :D
 
Аз много хваля Filmora-та, ама току що забелязах нещо дето не ми хареса....
Правих няколко кратки клипчета на писаните и реших да ги нарежа, обаче като вкарах видеата в програмата - нямат никакво качество... пробвах да ги качвам под различни графики и т.н и на Full HD и на по-малки резолюции, но същата работа.. Някаква идея защо е така? Някой ползва ли Filmora да каже при него така ли е...
Мерси!
 
Ако говориш за Preview прозореца, който гледаш докато обработваш , винаги е размазано. След като експортнеш в Full HD всичко е ок с крайния продукт.
 
Ако говориш за Preview прозореца, който гледаш докато обработваш , винаги е размазано. След като експортнеш в Full HD всичко е ок с крайния продукт.
Тъкмо на това се пулих, че няма разлика от входящи до изходния файл. Иначе в прозореца дето се гледа при обработка е много леш верно...
 
Къде мога да си гледам парите, които съм направил? Сигурно преди 2-3 седмици пратих молба за одобрение да монетизирам с Адсенс, ама ни вест, ни кост..
 
Здравейте.
Аз имам следния въпрос, по повод авторските права на музиките в клиповете. Ако си купя песента , както вече може от goggle play да се купуват, ще може ли да се я пускам в клипа. И вече при норушени права , ако си я купя , как да ги уведомя че съм си платил. Вобще как стават нещата?
 

Горе