Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

От: Re: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Да, ама си спомням че ти сипа за сайтовете ти.....ама тук ще се съглася с него. :)

Аз всеки ден му напомням, че са грозни.
Ама унито е пич, вярно, че в началото бая се дърлехме, ама той много се пали в което няма лошо ама как да не го подкачи човек :D
 
Re: От: Re: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Аз всеки ден му напомням, че са грозни.
Ама унито е пич, вярно, че в началото бая се дърлехме, ама той много се пали в което няма лошо ама как да не го подкачи човек :D

Пич е, от малкото симпатични тук. :) Но верно уни-уеб, замисли се за тия дизайни. Идеята е да им харесва и на хората. Повярвай ми, ще вдигнеш много Баунс рейта, дори ще се чудиш какво става. Но това е мое мнение и може да не съм на 100% прав. :) Иначе си пич. ;)
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Имаше една тема, която се даваха насоки за оформянето на рекламните полета, а аз го свързвам с част от дизайна. Общо взето съветите бяха да го д*хат посетителите, важното е да има кликове. Подобен дизайн предразполага бързо напускане, но един от начините е чрез някое цветно каре с интересен текст.
 
Re: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Имаше една тема, която се даваха насоки за оформянето на рекламните полета, а аз го свързвам с част от дизайна. Общо взето съветите бяха да го д*хат посетителите, важното е да има кликове. Подобен дизайн предразполага бързо напускане, но един от начините е чрез някое цветно каре с интересен текст.

Да. Има две причини, поради които не се пипат дизайните - или го мързи да ги смени или наистина си ги харесва, което е малко странно, имайки предвид, че не само 1-2ма са се изказали зле за тях, но всеки сам си взима решенията в управление на бизнеса си, но като цяло моето лично мнение е, че смяната на дизайните му ще донесе не само повече трафик, но и ще качи бизнеса си на едно много по-добро ниво. Препоръчвам му го горещо, но това, че си ги харесва му играе лоша шега сега. В този ред на мисли, щях да се учудя, ако @uphero не му сипе в някои от темите. :)
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Благодаря ви за препоръките, но в момента не мога да отделя време да се занимавам с дизайните, а и на мен си ми допадат. :)
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Благодаря ви за препоръките, но в момента не мога да отделя време да се занимавам с дизайните, а и на мен си ми допадат. :)

То не е твоя работа това. Намираш си един фронт ендер да ти спретне дизайна ти вече ще си го смениш според това как си направил сайтовете.

Не е повече от час твоята работа в случая 100%.
 
Ще плясна един цитат ей тука, пък всеки сам да си прави изводите - кой-какъв.

"Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people." - Eleanor Roosevelt

Иначе, приятна темичка. Трябва да призная, че доста се посмях ;)

И едно съветче към автора, ако все още чете форума. Пич - не влизай така с рогите у форумЪ. Нямаш представа кой какво е постигнал, колко печели и каква му е работата. Също така, никой не е длъжен да се доказва пред теб, а точно обратното. Ти си новобранката, ти трябва да се докажеш. От видяното и прочетеното - не успяваш много добре. Вземи коригирай малко поведението си.
 
Re: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

То не е твоя работа това. Намираш си един фронт ендер да ти спретне дизайна ти вече ще си го смениш според това как си направил сайтовете.

Не е повече от час твоята работа в случая 100%.

Еее, повечеко е брат, ама да, не е нещо много велико. ;)
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

И този момент ще дойде живот и здраве. :)
То не е твоя работа това. Намираш си един фронт ендер да ти спретне дизайна ти вече ще си го смениш според това как си направил сайтовете.

Не е повече от час твоята работа в случая 100%.
 
От: Re: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Добих представа бързо за повечето с които комуникирах какви новобранки ти да не си в казармата не те знам какъв си освен че си отдавна във форума сигурно си старо куче но съвета ти не е много адекватен.
 
От: От: Re: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Това не мога да не го цитирам :lol: Започваме с главна буква и завършваме с точка. Защо са ти необходими? И ние добиваме представа, и ние...
Добих представа бързо за повечето с които комуникирах какви новобранки ти да не си в казармата не те знам какъв си освен че си отдавна във форума сигурно си старо куче но съвета ти не е много адекватен.
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Събрахте се приятелчетата спирам да ви цапам темата.
 
От: От: От: Re: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Това не мога да не го цитирам :lol: Започваме с главна буква и завършваме с точка. Защо са ти необходими? И ние добиваме представа, и ние...

Тука ме накара да се замисля.
И, понеже, тъкмо давах жителство на таратора в паницата, а на мастиката - в чашата, мина време, и се роди

Аксиома на Вискяр Градинаров:
Хората, дето не знаят, че има главни букви, са повече от хората, дето не знаят, че има малки букви.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Стара тема НО съм го виждал в няколко форума и лично мен не ми харесва държанието му спрямо другите .... Ивайло Костов или както е тук "uphero" за мен той е "Българският БАЙ ГАНЬО" нищо лично :)
 

Горе