Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

От: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

И кво стана в крайна сметка с темата? Ти червен, uphero го боли шмайзера:) Очаквана развръзка....




Май е вундеркид голяма мафия в този форум.
Стари млади мнения, разбирачи страшна работа.
 
От: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

И кво стана в крайна сметка с темата? Ти червен, uphero го боли шмайзера:) Очаквана развръзка....

Е ти какво очакваше , да изгонят ъпхиро ли :D Ако имаше анкетка , щеше да видиш общото мнение за него.....
 
От: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Е ти какво очакваше , да изгонят ъпхиро ли :D Ако имаше анкетка , щеше да видиш общото мнение за него.....

Има тема с анкета щом толкоз се натискаш гласуваш.
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Па мени ма боли калашника. :lol:
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Не сте тука да се харесвате нали така!? Или аз бъркам нещо? От всичко написано за и против ъпхирото...едно със сигурно е най-правилно. Него трябва да си извлечете като извод/поука или каквото искате там.

То е:
Явно с ъпхирото бизнес и сделки могат да се правят!!!

Направо ми писна всяка втора тема за него да чета.....
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Нов съм във форума и не съм чел много мнения на Uphero но ...
Преди месец или два ми изскочи един проблем със сайта .Всъщност това беше и причината да се регистрирам тук.Пуснах тема ...Uphero беше един от първите (или първия не помня) , който се отзова , и отдели доста голяма част от времето си безвъзмездно в продължение на няколко вечери за да ми помогне.
Може точно тогава да е бил на "кеф". Не знам? Няма , как обаче да подмина тази тема без мнение в негова подкрепа.
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Така и не се появяват скайп мемоари.
Скучно.
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Казанлъчани сме антилогични, в това ни е чара,.. кО Шъ са убиждаме ся, на селски ли/? (да се запиша и аз за интересната и безмислена тема)
5600 мнения нашляпал , пък аз съм ти изгубил времето. Казанлъшка логика :D
 
От: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Казанлъчани сме антилогични, в това ни е чара,.. кО Шъ са убиждаме ся, на селски ли/? (да се запиша и аз за интересната и безмислена тема)

Дано не сте като ъпхиро чаровни само, че е страашно :D
 
От: Re: От: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Умни като горили и силни като лисици, нали? :)

Ти пък си най-големия папагал тук. Това самочувствие с което коментираш ако беше и покрито с нещо.
 
Re: От: Re: От: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Ти пък си най-големия папагал тук. Това самочувствие с което коментираш ако беше и покрито с нещо.

Папагал? Това нещо много дълго мислено ли е? :) Пич, нито на теб има какво да ти доказвам, нито имам желание, нито ми пука за мнението ти. Просто ти казвам това, кото ти го казват всеки ден всеки. ;)

Ти си единствения човек, който познавам, който отделя толкова много време за хейт. Моя съвет е от време на време да си зададеш въпроса, докато генерираш новия хейт, какво полезно мога да направя през това време. Ако оставаш с висящ отговор, ще се моля за теб. :) :) :)
 
От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Интересно, на маса и народ съм вършил услуги и работи безплатно. Само Ъпчо скочи да ме защити. Ивак благодаря ти братле, не им се вързвай. Човек е такъв какъвто е, за това сме различни и интересни. На който не му се харесва да си гледа работата.
И други колеги имаше, но на тях ще си им благодаря лично.
 
Re: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Интересно, на маса и народ съм вършил услуги и работи безплатно. Само Ъпчо скочи да ме защити. Ивак благодаря ти братле, не им се вързвай. Човек е такъв какъвто е, за това сме различни и интересни. На който не му се харесва да си гледа работата.
И други колеги имаше, но на тях ще си им благодаря лично.

Да, ама си спомням че ти сипа за сайтовете ти.....ама тук ще се съглася с него. :)
 
От: Re: От: Вундеркинг ли е Uphero или дежурен трол

Е сипа, не му харесва дизайна, на мен си ми харесва, къф е проблема. ;)
Да, ама си спомням че ти сипа за сайтовете ти.....ама тук ще се съглася с него. :)
 

Горе