Възможно ли е Гугъл да индексира за 3 минути нова статия?

От: Възможно ли е Гугъл да индексира за 3 минути нова статия?

Моля някой който не разбира да не се изказва неподготвен!!!!!

Когато готова система достигне нивото на оптимизация, на този сайт някой да дойде да ми звънне да го черпя.

@SNUX, не си прав новините вече са за под минута в индекса.

По темата, вкарвал съм по над 30 000 страници на ден в индекса индексирането зависи от много неща.

На въпросния сайт, проблема му е, че е още бебенце.
 
От: Възможно ли е Гугъл да индексира за 3 минути нова статия?

Много ми е интересно когато някой напише нещо, което е твърде очевидно да се направи и накрая добави "и още няколко неща". Уж сме форум и създадохме специална инициатива за да си помагаме, а се правим единствено на велики и на хора с голямо самочувствие, но (май) без покритие. Какво ще стане, като публикувате начина, по който си пингвате статиите? Много ми е странно понякога...
 
От: Възможно ли е Гугъл да индексира за 3 минути нова статия?

По темата, вкарвал съм по над 30 000 страници на ден в индекса индексирането зависи от много неща.

Е, точно така си е, но някой хора, като примерно mantaman си мислят, че се изказвам неподготвен. Манта - май не само аз се изказвам неподготвен и не само аз мисля така, а?!
 
От: От: Възможно ли е Гугъл да индексира за 3 минути нова статия?

И?

Пък, ако гледаш соурс кода, или демек изходния код от пхп. То надали си чувала за компресия на html, и за кеширане с цел постигане на по-висока скорост на зареждане и още куп работки.

Ама по-доло се изказах достатъчно.

Представи си чувала съм! :!:
 
От: Възможно ли е Гугъл да индексира за 3 минути нова статия?

Какво ще стане, като публикувате начина, по който си пингвате статиите? Много ми е странно понякога...

Пич, добре, ще ти издам една от тайните, за да не ти е странно понякога - няма пингване на статии! Поне аз не го правя! Ако си ми следил мненията, пак ще се повторя - не ползвам социалки, директории за статии и разни такива неща, които за мен са губене на време и средства.
 
Последно редактирано:
От: От: Възможно ли е Гугъл да индексира за 3 минути нова статия?

Не пролича от изказването ти. ;)

Представи си чувала съм! :!:
 
От: Възможно ли е Гугъл да индексира за 3 минути нова статия?

Това към мен ли е? Ако е да то кажи с кое се правя на велик? С това че защитава по-доброто от безплатното ли?

Много ми е интересно когато някой напише нещо, което е твърде очевидно да се направи и накрая добави "и още няколко неща". Уж сме форум и създадохме специална инициатива за да си помагаме, а се правим единствено на велики и на хора с голямо самочувствие, но (май) без покритие. Какво ще стане, като публикувате начина, по който си пингвате статиите? Много ми е странно понякога...
 
От: Възможно ли е Гугъл да индексира за 3 минути нова статия?

при мен индексация на статия е не повече от 30 сек на енгл. сайт здравна тематика
пускам по 4 статии на месец което малко, но бота си виси явно при мен и чака да хапне някво инфо.

какво правя аз :

статия уникална 95-100%
добавяне във фейса + туитър и готово

при мен е така ...
 
От: Възможно ли е Гугъл да индексира за 3 минути нова статия?

тук говорите за половин-минута-две...значи сте ламери
при мен се индексират още преди да съм ги публикувал!!!! :lol:
 
От: Възможно ли е Гугъл да индексира за 3 минути нова статия?

Е, точно така си е, но някой хора, като примерно mantaman си мислят, че се изказвам неподготвен. Манта - май не само аз се изказвам неподготвен и не само аз мисля така, а?!

Странник покажи ми сайт в който редовно се вкарват всеки ден по 100 уникални новини и който не се индексира в рамките на минута и тогава ми обяснявай колко подготвен се изказваш.

Виждам че имаш желание да се доказваш колко си велик ама тия пинизи ги пускай на тия дето оня ден са си направили първият си блог - Ясно е че има и други техники за по бързо индексиране не си открил топлата вода - но такива техники по скоро се ползват за сайтове в които не се публикува достатъчно ново и уникално съдържание - Когато си публикуваш редовно качествено съдържание Г. си те индексира бързо без проблем.
 
От: Възможно ли е Гугъл да индексира за 3 минути нова статия?

mantaman - както кажеш, явно си фен на числото 100, вероятно ти така правиш - всеки ден пускаш по 100 уникални статии. Е, да, ама не става така, изглежда пропусна мнението на BlackFriday, за неразбралите като теб, ще го повторя:

при мен индексация на статия е не повече от 30 сек на енгл. сайт здравна тематика
пускам по 4 статии на месец което малко, но бота си виси явно при мен и чака да хапне някво инфо.


Сигурно и BlackFriday не разбира и на него ли ще кажеш, че открива топлата вода и се прави на велик и пуска пинизи на тия, които не разбират и са си направили първия си блог?

Сега очаквам за пореден път пак да ме репликираш за стоте уникални статии, които трябва всеки ден да се пускат и отново да ми кажеш, че не разбирам!
 
Последно редактирано:
От: Възможно ли е Гугъл да индексира за 3 минути нова статия?

Това към мен ли е? Ако е да то кажи с кое се правя на велик? С това че защитава по-доброто от безплатното ли?

Не, колега, няма нищо общо с теб :)

Просто вече в повечето теми пуснати тук виждам как има хора, които казват колко супер добри са, но не виждам действително резултати от постигнатото от тях.
 
От: Възможно ли е Гугъл да индексира за 3 минути нова статия?

borman пишман стана, че попита "Възможно ли е..".. :lol:
Всичко е възможно, даже и за бебета може да си поговорим.. Колко от вас имат опит, щото аз се замислям вече?
 
От: Възможно ли е Гугъл да индексира за 3 минути нова статия?

Ето и доказателство черно на бяло...

Capture.JPG

3 минутки ;)

p.s. От преди 20 мин ;)
 
Последно редактирано:

Горе