Възможно ли е лаптоп да струва 45 $ ?

graper

New Member
Възможно ли е този лаптоп да струва 45 $ или има уловка. Дадени са параметри , но мен много ме съмнява . Ако някой може да ми даде разяснение ще съм му благодарен. http://www.aliexpress.com/item/New-and-Brand-Pavilion-g7-2270us-17-3-Inch/1085722406.html
 
От: Възможно ли е лаптоп да струва 45 $ ?

як магазин............. може да му се довериш като гледам е в топ 200 в алексата ...........и вота е зелен ..............обади цени :lol: може пък и да е фишинг :lol:
 
От: Възможно ли е лаптоп да струва 45 $ ?

и китайски ментак да е, пак не може да е толкова ниска цената :shock: (иначе одесга да сме заляти от такива...)

като се съмняваш за нещо, проверяваш как са цените на други места

ето за този лаптоп -

http://www.amazon.com/gp/product/B00ANKMYN8/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B00ANKMYN8&linkCode=as2&tag=c01023-20
 
От: Възможно ли е лаптоп да струва 45 $ ?

Магазин който не поддържа Paypal.. просто го забравяш.
 
От: Възможно ли е лаптоп да струва 45 $ ?

Че и с безплатна доставка. Измама е 100%. пък и както казаха щом няма пейпал значи не е читава работата.
 
От: Възможно ли е лаптоп да струва 45 $ ?

Aliexpress сайта е много голяма платформа нещо като ибей но с повече китайски производители , много стоки които ги няма в ибей ги има там дори на по ниска цена , редовно пазарувам от всякакви доставчици и съм доста доволен , нищо че нямат пейпал , има си защита на купувача , както в Ebay Buyer Protection.
Там за различни продавачи с различни рейтинги , както в Ибей , въпроса е наистина да не попаднеш на някой пишман продавач.
В момента като гледам този продукт лаптоп- не се предлага - Sorry, this item is no longer available!
 
От: Възможно ли е лаптоп да струва 45 $ ?

Ако дойде въобще, ще ви кажа... Имам нужда от един оборотен, дори и да е някаква смотана реплика, си заслужава..
Поръчал съм 2 броя, само че единия не съм го платил.. Тъй като се застъпва във времето, след 7-8 дни ако пратят единия, до още 12 след това мога да платя и да очаквам другия. И го пускам на търг тук от 50$, трябва да има далавера :D :D :D
Ако не пристигне нищо, реално има уж някаква гаранция сайта, така че би трябвало да ми върнат парите, доколкото разбирам.

То реално си личи, че има разминаване в характеристиките, описани в два различни реда и ми става ясно, че ако въобще има някаква истина това, ще дойде някакво подобие на Pavilion. Отделно все пак продавачът си има онлайн магазин и на него наистина има доста големи отстъпки на лаптопи - намаления от рода на 180$ вместо 520$ примерно.. Но разбира се, 45 няма..
 
От: От: Възможно ли е лаптоп да струва 45 $ ?

Ако дойде въобще, ще ви кажа... Имам нужда от един оборотен, дори и да е някаква смотана реплика, си заслужава..
Поръчал съм 2 броя, само че единия не съм го платил.. Тъй като се застъпва във времето, след 7-8 дни ако пратят единия, до още 12 след това мога да платя и да очаквам другия. И го пускам на търг тук от 50$, трябва да има далавера :D :D :D
Ако не пристигне нищо, реално има уж някаква гаранция сайта, така че би трябвало да ми върнат парите, доколкото разбирам.

То реално си личи, че има разминаване в характеристиките, описани в два различни реда и ми става ясно, че ако въобще има някаква истина това, ще дойде някакво подобие на Pavilion. Отделно все пак продавачът си има онлайн магазин и на него наистина има доста големи отстъпки на лаптопи - намаления от рода на 180$ вместо 520$ примерно.. Но разбира се, 45 няма..

Дръж ни в течение, то дори да е китайско копие е прекалено евтино, ама да видим :D Гледах, че имаше поръчки от българи, като цяло има доста поръчки, което е странно и нито 1 фийдбек, ама офертата е от 10 дена, та е нямало време да пристигне, ако въобще ще пристига нещо.
 
От: Възможно ли е лаптоп да струва 45 $ ?

Та както обещах, пиша каква е развръзката.. Темата правилно е за коша и извода е ... Не, едва ли ще получите лаптоп само за 45$!!!

Нищо не получих в указания срок и не получих отговор от самия продавач. Поисках анулиране на сделката от купувача и той буквално даде това разрешение веднага, т.е. следи какво се случва с недоволните си клиенти.. Което значи, че те се регистрират там и предлагат някаква стока, колкото да направят реклама на собствения си онлайн магазин.. След което след изтичане на времето за доставка, просто казват - Окей.. няма доставка, в правото си..

Хубавото на този китайски сайт е наистина защитата на парите, тъй като мой приятел ме уверяваше да забравя за тях, щом няма paypal.
Писаха ми веднага по емейл, че както им е по условие, ще ми върнат парите в рамките на 7-10 работни дни (толкова е срока при плащане с кредитна карта).
Защитата се изразява в това, че платформата посредник плаща на продавача едва когато купувача маркира, че е получил стоката, нещо като нашите куриерски услуги..

Та като смятате да пазарувате от онлайн китайски магазини, следвайте следните няколко най-прости и важни правила:
1. Да разгледате аналогична оферта за стока в други подобни магазини и да сравните цените.
2. Винаги четете коментарите и си направете извод.
3. Рейтинг системата и броя гласове би ви подсказало много за какви иде реч.
4. Прочетете внимателно всички условия, както за транзакцията, така и за самата доставка, срокове, евентуални проблеми и т.н.
5. Имайте едно на ум, че както могат да ви оберат по пътя, много по-лесно е това да се случи по интернет :)
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Възможно ли е лаптоп да струва 45 $ ?

Брей, мерси за инфото, защото сега като видях и аз реших да се сдобия с такава машина за 45 долара. Хубаво е, че не са те завлекли!
 
От: Възможно ли е лаптоп да струва 45 $ ?

Мен сайта взе да ми харесва все повече..
Взел съм си Wi-Fi Adapter, Мастило за принтера, Таблет и Карта с памет..
Омръзна ми да влизам в магазина и да видя същият продукт на 2 до 3 пъти по-висока цена..
Предпочитам да изчакам 14 до 21 дни (нищо че пише 45-60) - тогава пристигат и да не ме е яд за парите..
Директно си пазарувам с дебитната карта Visa, не ми трябват разни paypal акаунти, виртуални сметки и прочие - взимат си точно колкото пише по курса на долара за деня... Няма да платят на търговеца, преди да си получите стоката.. Само купувайте неща, които имат повече от 3 (от 5) звезди!
 
От: Възможно ли е лаптоп да струва 45 $ ?

Аз наскоро се зарибих по ибей. Много евтини неща има. Тука са на тройни цени...
 
Последно редактирано:
От: Възможно ли е лаптоп да струва 45 $ ?

Много ясно...ибей, китайски сайтове, тайгър директ и тн... колко и да е доставката все е 3-4 пъти по-изгодно. Тия в бг ламерите кат имат по 2 клиента на кръст на ден, за тва надуват цените х 5
 

Горе